Přejít na obsah
Využívá NT Apex AI
Tromsdalen Uil

Tromsdalen Uil Tipy, statistiky a forma

AI tipy na sázení, statistiky a forma — aktualizováno denně.

€150.00Th. Ø 19.0 2. Division - Group 2
67
Predikované zápasy
68.7%
Míra úspěšnosti
WWLWLW
Aktuální forma
2.20
Góly / Zápas
Žádné nadcházející zápasy

Tým Tromsdalen Uil nemá momentálně naplánovaný žádný zápas. Níže si prohlédněte nedávné výsledky a statistiky sezóny.

Poslední zápasy

Stjordals-Blink vs Tromsdalen Uil, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 2.15 domácí, 3.80 remíza, 2.77 hosté. Nejlepší tip: oba týmy dají gól, kurz 1.36, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 0–1, tip nevyšel.
Konec
Stjordals-BlinkStjordals-Bli0
Tromsdalen UilTromsdalen1
▾2.15
▴3.80
▴2.77
1
▾2.15
O2.5
▾1.37
Ano
▾1.36
ODG
▾1.36
5.0
ODG
▾1.365.0
Tromsdalen Uil vs Levanger, 2. Division - Group 2, výkop 13:00. Kurzy: 2.80 domácí, 4.00 remíza, 2.10 hosté. Nejlepší tip: hosté neprohrají, kurz 1.36, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 4–2, tip nevyšel.
Konec
Tromsdalen UilTromsdalen4
Levanger2
▾2.80
▾4.00
▴2.10
2
▴2.10
O2.5
▴1.42
Ano
▴1.40
X2
▴1.36
5.0
X2
▴1.365.0
Honefoss vs Tromsdalen Uil, 2. Division - Group 2, výkop 16:30. Kurzy: 1.62 domácí, 4.40 remíza, 4.15 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.34, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–1, tip vyšel.
Konec
Honefoss 2
Tromsdalen UilTromsdalen 1
▴1.62
▾4.40
▾4.15
1
▴1.62
O2.5
▾1.34
Ano
▾1.42
O2.5
▾1.34
5.0
✓ O2.5
▾1.345.0
Skeid vs Tromsdalen Uil, 2. Division - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 2.52 domácí, 3.65 remíza, 2.37 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.55, důvěra 2.5/10. Konečný výsledek 0–6, tip nevyšel.
Konec
Skeid 0
Tromsdalen UilTromsdalen6
▴2.52
3.65
2.37
1X
1.55
O2.5
1.45
Ne
▴2.72
1X
1.55
2.5
1X
1.552.5
Grorud vs Tromsdalen Uil, 2. Division - Group 2, výkop 16:00. Kurzy: 1.65 domácí, 4.10 remíza, 4.20 hosté. Nejlepší tip: domácí neprohrají, kurz 1.19, důvěra 5.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip vyšel.
Konec
Grorud2
Tromsdalen UilTromsdalen0
▾1.65
▴4.10
▴4.20
1
▾1.65
O2.5
▾1.42
Ne
▴2.55
1X
▾1.19
5.0
✓ 1X
▾1.195.0
Tromsdalen Uil vs Trygg/Lade, 2. Division - Group 2, výkop 13:00. Kurzy: 1.44 domácí, 4.90 remíza, 5.40 hosté. Nejlepší tip: padne méně než 3.5 gólu, kurz 1.83, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 3–1, tip nevyšel.
Konec
Tromsdalen UilTromsdalen3
Trygg/Lade1
▴1.44
▾4.90
▾5.40
1X
▴1.13
U3.5
▾1.83
Ne
▾2.40
U3.5
▾1.83
4.0
U3.5
▾1.834.0
Follo vs Tromsdalen Uil, 2. Division - Group 2, výkop 12:00. Kurzy: 3.80 domácí, 4.00 remíza, 1.80 hosté. Nejlepší tip: padne více než 2.5 gólu, kurz 1.42, důvěra 6.4/10. Konečný výsledek 1–0, tip nevyšel.
Konec
Follo1
Tromsdalen UilTromsdalen0
▾3.80
4.00
▴1.80
X2
▴1.25
O2.5
▴1.42
Ano
▴1.44
O2.5
▴1.42
6.4
O2.5
▴1.426.4
Tromsdalen Uil vs Lorenskog, 2. Division - Group 2, výkop 14:30. Kurzy: 2.00 domácí, 3.60 remíza, 3.20 hosté. Nejlepší tip: hosté dají gól, kurz 1.25, důvěra 4.0/10. Konečný výsledek 2–0, tip nevyšel.
Konec
Tromsdalen UilTromsdalen2
Lorenskog0
▾2.00
▴3.60
▴3.20
2
▴3.20
U3.5
▴1.60
Ano
▾1.47
AS
▴1.25
4.0
AS
▴1.254.0

Tromsdalen Průměrné statistiky

Posledních 10 zápasů
StřelyNa branku / zápas
1.6
Držení míče
50%
RohyPrůměr na zápas
1.7
Procento výher
60%

Statistiky sezóny

2. Division - Group 2 Norsko · Sezóna 2026
22Zápasy Procento výher 45%
Přehled výkonů
Stat Domácí Hosté Celkem
Zápasy111122
Výhry6410
Remízy112
Prohry4610
Vstřelené góly211839
Obdržené góly172138
Průměr vstřelených gólů1.91.61.8
Průměr obdržených gólů1.51.91.7
Čistá konta314
Bez vstřeleného gólu336
Rekordy a série
Nejvyšší výhra
Domácí5-1
Hosté0-6
Nejtěžší porážka
Domácí0-3
Hosté6-0
Nejvíce vstřelených gólů
Domácí5
Hosté6
Nejvíce inkasovaných gólů
Domácí4
Hosté6
Série
Výhry2
Prohry3
Penalty
3/ 3
100.00% Proměněné
Časování gólů (vstřelené vs inkasované)
3–4
0-15
6–5
16-30
5–5
31-45
6–7
46-60
6–7
61-75
9–9
76-90
Vstřelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časování karet
0-151
16-301
31-457
46-6011
61-753
76-906
32Žluté
2Červené
Vstřelené góly (nad/pod)
Nad 0.573%
16 zápasů
Nad 1.555%
12 zápasů
Nad 2.523%
5 zápasů
Nad 3.514%
3 zápasů
Nad 4.59%
2 zápasů

Hráči

Hráč Věk Poz Hod
T. Rekdal T. Rekdal 24 FWD 7.91
M. Tollefsen M. Tollefsen 25 GK 7.37
E. Skogvoll E. Skogvoll 29 MID 7.33
J. Weber J. Weber 21 DEF 7.31
S. Laugsand S. Laugsand 30 DEF 7.26
M. Trige M. Trige 23 GK 7.25
A. Sandbukt A. Sandbukt 25 MID 7.25
P. Johansen P. Johansen 22 MID 7.23
I. Selnes I. Selnes 20 - 7.07
T. Hafstad T. Hafstad 23 MID 7.06
K. Swaleh K. Swaleh 22 FWD 6.86
L. Nilsen L. Nilsen 30 MID 6.65
A. Eliassen A. Eliassen 24 MID 6.64
M. Hansen M. Hansen 33 DEF 6.59
S. Nilsen-Modebe S. Nilsen-Modebe 18 FWD 6.58
C. Breivik C. Breivik 21 DEF 6.56
T. Nilsen T. Nilsen 28 GK 6.55
S. Pedersen S. Pedersen 32 MID 6.45
H. Johnsgård H. Johnsgård 26 MID 6.43
I. Adolfsen I. Adolfsen 20 - 6.19
B. Dyrkoren B. Dyrkoren 19 FWD -
U. Seferi U. Seferi 22 FWD -
O. Jacobsen O. Jacobsen 18 DEF -

Tabulka

Norsko - 2. Division - Group 2
# Tým Z G B
1 Eidsvold 23 55-20 54
2 Kjelsås 23 53-32 50
3 Levanger 23 53-27 46
4 Hønefoss 23 56-33 46
5 Grorud 23 43-21 46
6 Tromsdalen Uil 23 40-38 35
7 Lørenskog 23 36-40 34
8 Stjørdals-Blink 23 38-39 33
9 Junkeren 23 32-39 31
10 Rana 23 38-41 30
11 Skeid 23 33-52 20
12 Follo 23 27-50 14
13 Ull/Kisa 23 30-74 13
14 Trygg/Lade 23 28-56 10

Tipy a predikce na zápasy Tromsdalen Uil

Hledáte tipy na Tromsdalen Uil? NerdyTips generuje fotbalové tipy na zápasy týmu Tromsdalen Uil vlastním AI algoritmem NT Apex. Zatím jsme analyzovali 67 zápasů týmu Tromsdalen Uil s úspěšností nejlepšího tipu 68.7%. Tipujeme konečný výsledek, Under/Over, oba týmy skórují, přesný výsledek, xG, rohy a držení míče.

V aktuální sezóně 2. Division - Group 2 zaznamenal tým Tromsdalen Uil 10 výher, 2 remíz a 10 proher v 22 zápasech, vstřelil 39 gólů (1.8 na zápas) a inkasoval 38, přičemž udržel 4 čistých kont.

Aktuální odhadovaná tržní hodnota Tromsdalen Uil činí €150.00Th..

NerdyTips staví na plné transparentnosti — všechny dokončené tipy na Tromsdalen Uil zůstávají viditelné, abyste mohli kdykoli ověřit naši historii výsledků. Tipy na nadcházející zápasy vyžadují předplatné.

Tromsdalen Uil je jen jedním z tisíců týmů, které denně analyzujeme — prozkoumejte naše fotbalové predikce pro více než 700 lig.