Přejít na obsah

Tip Debreceni VSC vs Vasas - 19. září 2026

Debrecen €10.43m
19. září18:30
2:4
Ukončeno
Vasas €7.43m
12.57 X3.60 22.60

Tipy

Důvěra
Best Tip
Nad 2.5 1.55
Padnou alespoň 3 góly
4.6/10
Tip 1X2
12.57
1.8/10
Počet gólů
Nad 2.51.55
4.7/10
Oba týmy dají gól
Ano1.47
4.8/10
Bet Builder tip
1X & Nad 1.51.78
1.3/10
Přesný výsledek
Debreceni VSC21Vasas

Statistiky: predikce vs realita

AI
Debrecen
Vasas
xGDebreceni VSC: 1.55Vasas: 1.26
Držení míčeDebreceni VSC: 52%Vasas: 48%
Střely celkemDebreceni VSC: 15Vasas: 14
Střely na brankuDebreceni VSC: 5Vasas: 4
Střely mimoDebreceni VSC: 7Vasas: 6
RohyDebreceni VSC: 9Vasas: 4
Žluté kartyDebreceni VSC: 2Vasas: 2
xGDebreceni VSC: 1.74Vasas: 2.38
Držení míčeDebreceni VSC: 47%Vasas: 53%
Střely celkemDebreceni VSC: 10Vasas: 15
Střely na brankuDebreceni VSC: 5Vasas: 6
Střely mimoDebreceni VSC: 4Vasas: 6
RohyDebreceni VSC: 4Vasas: 3
Žluté kartyDebreceni VSC: 4Vasas: 5
xGDebreceni VSC: 1.741.55Vasas: 2.381.26
Držení míčeDebreceni VSC: 47%52%Vasas: 53%48%
Střely celkemDebreceni VSC: 1015Vasas: 1514
Střely na brankuDebreceni VSC: 55Vasas: 64
Střely mimoDebreceni VSC: 47Vasas: 66
RohyDebreceni VSC: 49Vasas: 34
Žluté kartyDebreceni VSC: 42Vasas: 52

Statistiky

Průměr / zápas
Debrecen
Vasas
xGDebreceni VSC: 1.33Vasas: 1.2
Celkem gólůDebreceni VSC: 3.3Vasas: 2.9
Vstřelené gólyDebreceni VSC: 1.4Vasas: 1.9
Inkasované gólyDebreceni VSC: 1.9Vasas: 1
Držení míčeDebreceni VSC: 53%Vasas: 50%
Střely celkemDebreceni VSC: 14.4Vasas: 13.4
Střely na brankuDebreceni VSC: 4.6Vasas: 4.4
Střely mimoDebreceni VSC: 6.6Vasas: 6.1
FaulyDebreceni VSC: 13Vasas: 12.1
RohyDebreceni VSC: 8.7Vasas: 4.6
OfsajdyDebreceni VSC: 0.8Vasas: 2
Žluté kartyDebreceni VSC: 2.33Vasas: 1.86
Přihrávky celkemDebreceni VSC: 350Vasas: 399

Forma

Přehled posledních 10 zápasů
Debrecen
Vasas
VýhryDebreceni VSC: 3Vasas: 6
Více než 1.5 góluDebreceni VSC: 7Vasas: 7
Více než 2.5 góluDebreceni VSC: 6Vasas: 7
Více než 3.5 góluDebreceni VSC: 5Vasas: 5
Oba týmy daly gólDebreceni VSC: 6Vasas: 6
Překvapivé výhryDebreceni VSC: 0Vasas: 0
Překvapivé prohryDebreceni VSC: 0Vasas: 0

H2H

Všechna vzájemná utkání 20
Debrecen
Vasas
11Výhry
4Remízy
5Výhry
Poslední vzájemná utkání 8
2.9Góly na zápas
75%Oba týmy daly gól
63%Více než 2.5 gólu
3Debrecen2Remízy3Vasas
02. dubna 2023: Debrecen 3–1 Vasas
06. listopadu 2022: Vasas 0–3 Debrecen
12. srpna 2022: Debrecen 1–1 Vasas
09. července 2022: Vasas 1–0 Debrecen
28. února 2021: Debrecen 1–2 Vasas
29. srpna 2020: Vasas 1–1 Debrecen
04. prosince 2018: Vasas 1–2 Debrecen
28. dubna 2018: Debrecen 2–3 Vasas

Skóre tak, jak se hrálo, domácí tým první

Poslední zápasy

Tabulka

Maďarsko - NB I
# Tým Z G B
1 Gyori ETO FC 11 19-12 21
2 Puskas Academy 11 16-12 21
3 Ferencvarosi TC 10 18-10 17
4 Paks 11 22-19 17
5 Debreceni VSC 11 18-16 16
6 Vasas 11 18-15 15
7 Ujpest 11 18-16 15
8 Budapest Honved 11 14-17 13
9 Kisvarda FC 12 12-14 12
10 MTK Budapest 11 16-22 12
11 Nyiregyhaza 11 12-21 11
12 Zalaegerszegi TE 11 13-22 10
Play-offs Relegation