Tip Karlsruher SC vs Nurnberg - 19. září 2026
Tipy
Důvěra
Best Tip
Nad 2.5
1.35
Padnou alespoň 3 góly
8.9/10
Tip 1X2
22.20
8.0/10
Počet gólů
Nad 2.51.35
8.9/10
Oba týmy dají gól
Ano1.33
3.3/10
Bet Builder tip
X2 & Nad 1.51.52
7.5/10
Přesný výsledek
Statistiky: predikce vs realita
AINurnberg
xGKarlsruher SC: 1.51Nurnberg: 1.5
Držení míčeKarlsruher SC: 47%Nurnberg: 53%
Střely celkemKarlsruher SC: 17Nurnberg: 17
Střely na brankuKarlsruher SC: 6Nurnberg: 6
Střely mimoKarlsruher SC: 7Nurnberg: 7
RohyKarlsruher SC: 7Nurnberg: 5
Žluté kartyKarlsruher SC: 1Nurnberg: 2
xGKarlsruher SC: 0.39Nurnberg: 0.65
Držení míčeKarlsruher SC: 32%Nurnberg: 68%
Střely celkemKarlsruher SC: 7Nurnberg: 9
Střely na brankuKarlsruher SC: 3Nurnberg: 3
Střely mimoKarlsruher SC: 2Nurnberg: 2
RohyKarlsruher SC: 2Nurnberg: 4
Žluté kartyKarlsruher SC: 3Nurnberg: 1
xGKarlsruher SC: 0.391.51Nurnberg: 0.651.5
Držení míčeKarlsruher SC: 32%47%Nurnberg: 68%53%
Střely celkemKarlsruher SC: 717Nurnberg: 917
Střely na brankuKarlsruher SC: 36Nurnberg: 36
Střely mimoKarlsruher SC: 27Nurnberg: 27
RohyKarlsruher SC: 27Nurnberg: 45
Žluté kartyKarlsruher SC: 31Nurnberg: 12
Statistiky
Průměr / zápas
Nurnberg
xGKarlsruher SC: 1.45Nurnberg: 1.55
Celkem gólůKarlsruher SC: 3.8Nurnberg: 4.1
Vstřelené gólyKarlsruher SC: 1.4Nurnberg: 2.8
Inkasované gólyKarlsruher SC: 2.4Nurnberg: 1.3
Držení míčeKarlsruher SC: 50%Nurnberg: 55%
Střely celkemKarlsruher SC: 17Nurnberg: 16.8
Střely na brankuKarlsruher SC: 6Nurnberg: 6.8
Střely mimoKarlsruher SC: 6.7Nurnberg: 6.7
FaulyKarlsruher SC: 13.3Nurnberg: 11.7
RohyKarlsruher SC: 7Nurnberg: 5.5
OfsajdyKarlsruher SC: 2.1Nurnberg: 0.5
Žluté kartyKarlsruher SC: 1.43Nurnberg: 2.57
Přihrávky celkemKarlsruher SC: 414Nurnberg: 493
Forma
Přehled posledních 10 zápasů
Nurnberg
VýhryKarlsruher SC: 2Nurnberg: 7
Více než 1.5 góluKarlsruher SC: 9Nurnberg: 10
Více než 2.5 góluKarlsruher SC: 9Nurnberg: 9
Více než 3.5 góluKarlsruher SC: 4Nurnberg: 6
Oba týmy daly gólKarlsruher SC: 7Nurnberg: 9
Překvapivé výhryKarlsruher SC: 0Nurnberg: 0
Překvapivé prohryKarlsruher SC: 0Nurnberg: 0
H2H
Všechna vzájemná utkání 21
9Výhry
5Remízy
7Výhry
Poslední vzájemná utkání 9
3.6Góly na zápas
78%Oba týmy daly gól
78%Více než 2.5 gólu
13. února 2026: Nurnberg 5–1 Karlsruher SC
13. září 2025: Karlsruher SC 2–1 Nurnberg
19. ledna 2025: Nurnberg 2–1 Karlsruher SC
03. srpna 2024: Karlsruher SC 3–2 Nurnberg
28. dubna 2024: Nurnberg 0–1 Karlsruher SC
13. ledna 2024: Karlsruher SC 3–1 Nurnberg
26. listopadu 2023: Karlsruher SC 4–1 Nurnberg
08. dubna 2023: Nurnberg 1–1 Karlsruher SC
02. října 2022: Karlsruher SC 3–0 Nurnberg
Skóre tak, jak se hrálo, domácí tým první
Poslední zápasy
Pro tento výběr nejsou žádné zápasy.
Pro tento výběr nejsou žádné zápasy.
Tabulka
| # | Tým | Z | G | B |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 23-8 | 28 |
| 2 |
|
10 | 25-14 | 19 |
| 3 |
|
9 | 21-12 | 18 |
| 4 |
|
10 | 9-7 | 18 |
| 5 |
|
10 | 21-13 | 17 |
| 6 |
|
9 | 16-16 | 15 |
| 7 |
|
10 | 16-15 | 14 |
| 8 |
|
9 | 11-9 | 12 |
| 9 |
|
10 | 14-17 | 11 |
| 10 |
|
10 | 8-11 | 11 |
| 11 |
|
10 | 18-20 | 10 |
| 12 |
|
10 | 16-18 | 10 |
| 13 |
|
9 | 12-16 | 9 |
| 14 |
|
10 | 9-19 | 9 |
| 15 |
|
9 | 10-11 | 8 |
| 16 |
|
9 | 11-18 | 8 |
| 17 |
|
9 | 8-15 | 8 |
| 18 |
|
9 | 11-20 | 8 |
Promotion
Promotion Play-offs
Relegation Playoffs
Relegation