Přejít na obsah

Tip Karlsruher SC vs Nurnberg - 19. září 2026

Karlsruher SC €32.83m
19. září12:00
0:1
Ukončeno
Nurnberg €42.45m
13.00 X4.05 22.20

Tipy

Důvěra
Best Tip
Nad 2.5 1.35
Padnou alespoň 3 góly
8.9/10
Tip 1X2
22.20
8.0/10
Počet gólů
Nad 2.51.35
8.9/10
Oba týmy dají gól
Ano1.33
3.3/10
Bet Builder tip
X2 & Nad 1.51.52
7.5/10
Přesný výsledek
Karlsruher SC12Nurnberg

Statistiky: predikce vs realita

AI
Karlsruher SC
Nurnberg
xGKarlsruher SC: 1.51Nurnberg: 1.5
Držení míčeKarlsruher SC: 47%Nurnberg: 53%
Střely celkemKarlsruher SC: 17Nurnberg: 17
Střely na brankuKarlsruher SC: 6Nurnberg: 6
Střely mimoKarlsruher SC: 7Nurnberg: 7
RohyKarlsruher SC: 7Nurnberg: 5
Žluté kartyKarlsruher SC: 1Nurnberg: 2
xGKarlsruher SC: 0.39Nurnberg: 0.65
Držení míčeKarlsruher SC: 32%Nurnberg: 68%
Střely celkemKarlsruher SC: 7Nurnberg: 9
Střely na brankuKarlsruher SC: 3Nurnberg: 3
Střely mimoKarlsruher SC: 2Nurnberg: 2
RohyKarlsruher SC: 2Nurnberg: 4
Žluté kartyKarlsruher SC: 3Nurnberg: 1
xGKarlsruher SC: 0.391.51Nurnberg: 0.651.5
Držení míčeKarlsruher SC: 32%47%Nurnberg: 68%53%
Střely celkemKarlsruher SC: 717Nurnberg: 917
Střely na brankuKarlsruher SC: 36Nurnberg: 36
Střely mimoKarlsruher SC: 27Nurnberg: 27
RohyKarlsruher SC: 27Nurnberg: 45
Žluté kartyKarlsruher SC: 31Nurnberg: 12

Statistiky

Průměr / zápas
Karlsruher SC
Nurnberg
xGKarlsruher SC: 1.45Nurnberg: 1.55
Celkem gólůKarlsruher SC: 3.8Nurnberg: 4.1
Vstřelené gólyKarlsruher SC: 1.4Nurnberg: 2.8
Inkasované gólyKarlsruher SC: 2.4Nurnberg: 1.3
Držení míčeKarlsruher SC: 50%Nurnberg: 55%
Střely celkemKarlsruher SC: 17Nurnberg: 16.8
Střely na brankuKarlsruher SC: 6Nurnberg: 6.8
Střely mimoKarlsruher SC: 6.7Nurnberg: 6.7
FaulyKarlsruher SC: 13.3Nurnberg: 11.7
RohyKarlsruher SC: 7Nurnberg: 5.5
OfsajdyKarlsruher SC: 2.1Nurnberg: 0.5
Žluté kartyKarlsruher SC: 1.43Nurnberg: 2.57
Přihrávky celkemKarlsruher SC: 414Nurnberg: 493

Forma

Přehled posledních 10 zápasů
Karlsruher SC
Nurnberg
VýhryKarlsruher SC: 2Nurnberg: 7
Více než 1.5 góluKarlsruher SC: 9Nurnberg: 10
Více než 2.5 góluKarlsruher SC: 9Nurnberg: 9
Více než 3.5 góluKarlsruher SC: 4Nurnberg: 6
Oba týmy daly gólKarlsruher SC: 7Nurnberg: 9
Překvapivé výhryKarlsruher SC: 0Nurnberg: 0
Překvapivé prohryKarlsruher SC: 0Nurnberg: 0

H2H

Všechna vzájemná utkání 21
Karlsruher SC
Nurnberg
9Výhry
5Remízy
7Výhry
Poslední vzájemná utkání 9
3.6Góly na zápas
78%Oba týmy daly gól
78%Více než 2.5 gólu
6Karlsruher SC1Remízy2Nurnberg
13. února 2026: Nurnberg 5–1 Karlsruher SC
13. září 2025: Karlsruher SC 2–1 Nurnberg
19. ledna 2025: Nurnberg 2–1 Karlsruher SC
03. srpna 2024: Karlsruher SC 3–2 Nurnberg
28. dubna 2024: Nurnberg 0–1 Karlsruher SC
13. ledna 2024: Karlsruher SC 3–1 Nurnberg
26. listopadu 2023: Karlsruher SC 4–1 Nurnberg
08. dubna 2023: Nurnberg 1–1 Karlsruher SC
02. října 2022: Karlsruher SC 3–0 Nurnberg

Skóre tak, jak se hrálo, domácí tým první

Poslední zápasy

Tabulka

Německo - 2. Bundesliga
# Tým Z G B
1 Hertha BSC 10 23-8 28
2 VfL Wolfsburg 10 25-14 19
3 1. FC Nürnberg 9 21-12 18
4 1. FC Kaiserslautern 10 9-7 18
5 1. FC Magdeburg 10 21-13 17
6 1. FC Heidenheim 9 16-16 15
7 Arminia Bielefeld 10 16-15 14
8 FC St. Pauli 9 11-9 12
9 VfL Osnabrück 10 14-17 11
10 VfL Bochum 10 8-11 11
11 Energie Cottbus 10 18-20 10
12 Eintracht Braunschweig 10 16-18 10
13 SpVgg Greuther Fürth 9 12-16 9
14 SV Darmstadt 98 10 9-19 9
15 Holstein Kiel 9 10-11 8
16 Dynamo Dresden 9 11-18 8
17 Hannover 96 9 8-15 8
18 Karlsruher SC 9 11-20 8
Promotion Promotion Play-offs Relegation Playoffs Relegation