Gå til indhold
Drevet af NT Apex AI
Atlético Mansillés

Mansilles Forudsigelser, statistik og form

AI-spiltips, statistik & form — opdateres dagligt.

15
Forudsagte kampe
73.3%
Forudsigelighed
DDWWWW
Seneste form
1.20
Mål / kamp
Atlético Mansillés fik ingen røde kort i de seneste 19 kampe
Ingen forudsigelser endnu

Vi beregner vores forudsigelser cirka 4 dage før kampstart, så de kommende kampe dukker snart op her.

Seneste kampe

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 15:00. Odds: 3.10 hjemme, 3.00 uafgjort, 2.30 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.31, tillid 5.0/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ind.
Slut
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Nej
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 17:00. Odds: 2.55 hjemme, 2.92 uafgjort, 2.82 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.57, tillid 5.0/10. Slutresultat 2–2, tippet gik ikke ind.
Slut
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Nej
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 11:00. Odds: 2.18 hjemme, 3.00 uafgjort, 3.35 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.28, tillid 5.0/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Nej
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 11:30. Odds: 2.65 hjemme, 3.05 uafgjort, 2.62 ude. Best Tip: udesejr eller uafgjort, odds 1.40, tillid 4.2/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Nej
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 16:00. Odds: 2.30 hjemme, 3.05 uafgjort, 3.65 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.29, tillid 2.4/10. Slutresultat 1–0, tippet gik ind.
Slut
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Nej
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 16:00. Odds: 2.60 hjemme, 3.05 uafgjort, 2.70 ude. Best Tip: hjemmesejr eller uafgjort, odds 1.39, tillid 7.0/10. Slutresultat 2–1, tippet gik ind.
Slut
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Nej
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 16:00. Odds: 2.07 hjemme, 3.10 uafgjort, 3.50 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.67, tillid 2.2/10. Slutresultat 0–2, tippet gik ind.
Slut
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Nej
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 16:00. Odds: 1.88 hjemme, 3.15 uafgjort, 4.15 ude. Best Tip: hjemmeholdet vinder, odds 1.88, tillid 6.9/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ikke ind.
Slut
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Nej
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, kampstart 15:30. Odds: 3.15 hjemme, 3.05 uafgjort, 2.27 ude. Best Tip: højst 2 mål i kampen, odds 1.47, tillid 7.3/10. Slutresultat 1–1, tippet gik ind.
Slut
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Nej
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Sæsonstatistik

Tercera División RFEF - Group 8 Spanien · Sæson 2026
8Kampe Sejrsprocent 38%
Præstationsoversigt
Statistik Hjemme Ude Total
Kampe448
Sejre123
Uafgjorte213
Nederlag112
Scorede mål4610
Indkasserede mål448
Gns. scorede mål1.01.51.3
Gns. indkasserede mål1.01.01.0
Kampe uden bagmål112
Kampe uden scoring011
Rekorder og serier
Største sejr
Hjemme1-0
Ude0-2
Største nederlag
Hjemme1-2
Ude1-0
Flest scorede mål
Hjemme1
Ude2
Flest indkasserede mål
Hjemme2
Ude2
Serier
Sejre2
Nederlag2
Måltidspunkter (scoret vs indkasseret)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Scoret Indkasseret
Taktik og disciplin
Korttidspunkter
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.588%
7 Kampe
Over 1.538%
3 Kampe
Over 2.50%
0 Kampe
Over 3.50%
0 Kampe
Over 4.50%
0 Kampe

Spillere

Ingen tilgængelige spillerdata

Stilling

Spanien - Tercera División RFEF - Group 8
# Hold K M P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Atlético Mansillés-forudsigelser og oddstips

Leder du efter Atlético Mansillés-forudsigelser? NerdyTips leverer AI-genererede fodboldtips for Atlético Mansillés, drevet af vores AI-model NT Apex. Til dato har vi analyseret 15 kampe med Atlético Mansillés, og Best Tip har ramt i 73.3% af dem. Forudsigelserne dækker Slutresultat, Under/Over, Begge hold scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Boldbesiddelse.

I den aktuelle Tercera División RFEF - Group 8-sæson har Atlético Mansillés opnået 3 sejre, 3 uafgjorte og 2 nederlag i 8 kampe, scoret 10 mål (1.3 per kamp) og lukket 8 ind, med 2 kampe uden indkasserede mål.

NerdyTips er bygget på fuld gennemsigtighed — alle afsluttede Atlético Mansillés-forudsigelser forbliver synlige, så du altid kan verificere vores resultater. Forudsigelser for kommende kampe kræver et abonnement.

Atlético Mansillés er blot ét af tusindvis af hold, vi analyserer hver dag — udforsk vores fodboldforudsigelser for mere end 700 ligaer.