Gå til indhold

Augsburg U19 vs 1860 Munchen U19 Forudsigelse - 24. aug. 2024

Augsburg U19
24. aug.10:00
2:2
Afsluttet
1860 Munchen U19
12.70 X4.00 22.12

Kamptips

Sikkerhed
Bedste tip
Begge hold scorer 1.36
4.0/10
1x2-tip
X21.40
2.0/10
Samlet antal mål
Over 2.51.38
2.8/10
Begge hold scorer
Ja1.36
4.1/10
Korrekt resultat
Augsburg U19221860 Munchen U19

Statistik

Gennemsnit / kamp
Augsburg U
Munchen U
Samlet antal målAugsburg U19: 3.81860 Munchen U19: 4.2
Scorede målAugsburg U19: 11860 Munchen U19: 2
Indkasserede målAugsburg U19: 2.81860 Munchen U19: 2.2

Form

Oversigt over seneste 10 kampe
Augsburg U
Munchen U
SejreAugsburg U19: 11860 Munchen U19: 3
Over 1,5 målAugsburg U19: 91860 Munchen U19: 10
Over 2,5 målAugsburg U19: 91860 Munchen U19: 8
Over 3,5 målAugsburg U19: 41860 Munchen U19: 6
Begge hold scoredeAugsburg U19: 71860 Munchen U19: 9
Uventede sejreAugsburg U19: 01860 Munchen U19: 0
Uventede nederlagAugsburg U19: 01860 Munchen U19: 1

H2H

Augsburg U19 3
2 Uafgjorte
4 1860 Munchen U19
Seneste kampe
02. nov. 25
1860 München U190
Augsburg U193
24. aug. 25
Augsburg U195
1860 München U192
23. nov. 24
1860 München U193
Augsburg U192
24. aug. 24
Augsburg U192
1860 München U192
09. mar. 24
Augsburg U192
1860 München U191
01. okt. 23
1860 München U194
Augsburg U191
04. mar. 23
Augsburg U190
1860 München U196
19. feb. 17
1860 München U190
Augsburg U190

Seneste kampe

Stilling

Tyskland - U19 Bundesliga
# Hold K M P
1 Bayern München U19 14 49-18 38
2 Unterhaching U19 14 31-21 27
3 1860 München U19 14 35-29 23
4 Ingolstadt U19 14 27-26 21
5 Augsburg U19 14 31-28 19
6 Ulm U19 14 31-34 18
7 Greuther Fürth U19 14 23-45 11
8 Jahn Regensburg U19 14 14-40 4
League A League B