Gå til indhold

Central Coast II vs Mt Druitt Town Forudsigelse - 23. aug. 2026

Central Coast II
23. aug.06:00
2:4
Afsluttet
Mt Druitt Town €50.00Th.
12.62 X4.00 22.33

Kamptips

Sikkerhed
Bedste tip
Mindst 3 mål i kampen 1.32
7.2/10
1x2-tip
22.33
2.6/10
Samlet antal mål
Over 2.51.32
7.3/10
Begge hold scorer
Ja1.33
1.3/10
Bet Builder-tip
X2 & Over 2.51.84
1.0/10
Halvlegsresultat
Central Coast II01Mt Druitt Town
Korrekt resultat
Central Coast II12Mt Druitt Town

Statistik

Gennemsnit / kamp
Central II
Druitt T
Samlet antal målCentral Coast II: 3.3Mt Druitt Town: 3.7
Scorede målCentral Coast II: 0.9Mt Druitt Town: 1.1
Indkasserede målCentral Coast II: 2.4Mt Druitt Town: 2.6

Form

Oversigt over seneste 10 kampe
Central II
Druitt T
SejreCentral Coast II: 1Mt Druitt Town: 2
Over 1,5 målCentral Coast II: 9Mt Druitt Town: 8
Over 2,5 målCentral Coast II: 7Mt Druitt Town: 6
Over 3,5 målCentral Coast II: 4Mt Druitt Town: 5
Begge hold scoredeCentral Coast II: 7Mt Druitt Town: 6
Uventede sejreCentral Coast II: 0Mt Druitt Town: 0
Uventede nederlagCentral Coast II: 0Mt Druitt Town: 0

H2H

Central Coast II 3
1 Uafgjorte
1 Mt Druitt Town
Seneste kampe
09. maj 26
Mt Druitt Town0
Central Coast II4
29. jun. 25
Central Coast II2
Mt Druitt Town0
15. mar. 25
Mt Druitt Town1
Central Coast II1
01. jul. 23
Mt Druitt Town1
Central Coast II2
19. mar. 23
Central Coast II1
Mt Druitt Town4

Seneste kampe

Stilling

Australien - New South Wales NPL 2
# Hold K M P
1 Blacktown Spartans 29 77-34 68
2 Northern Tigers 29 52-30 56
3 Bankstown City Lions 29 56-43 53
4 Canterbury Bankstown 29 68-51 48
5 Macarthur Rams 29 38-33 48
6 Hills Brumbies 29 54-45 46
7 Hakoah Sydney City 29 60-49 40
8 Rydalmere Lions 29 40-44 38
9 Bulls Academy 29 50-48 37
10 Inter Lions 29 38-52 35
11 Hurstville FC 29 42-52 33
12 Central Coast II 29 46-59 31
13 Dulwich Hill 29 38-55 30
14 Newcastle Jets II 29 53-64 29
15 Prospect United 29 30-52 23
16 Mt Druitt Town 29 35-66 23