Gå til indhold

Kilis Belediyespor vs Agri 1970 Forudsigelse - 5. apr. 2026

Kilis Belediyespor
5. apr.12:00
2:4
Afsluttet
Agri 1970 €10.00Th.
13.20 X3.20 22.20

Kamptips

Sikkerhed
Bedste tip
Over 1.5 1.38
Mindst 2 mål i kampen
5.5/10
1x2-tip
X3.20
2.0/10
Samlet antal mål
Over 1.51.38
5.5/10
Begge hold scorer
Ja1.88
3.9/10
Bet Builder-tip
1X & Over 1.52.14
1.0/10
Korrekt resultat
Kilis Belediyespor11Agri 1970

Statistik

Gennemsnit / kamp
Kilis B
Agri 1970
Samlet antal målKilis Belediyespor: 2.9Agri 1970: 4.1
Scorede målKilis Belediyespor: 1Agri 1970: 2.7
Indkasserede målKilis Belediyespor: 1.9Agri 1970: 1.4

Form

Oversigt over seneste 10 kampe
Kilis B
Agri 1970
SejreKilis Belediyespor: 3Agri 1970: 5
Over 1,5 målKilis Belediyespor: 6Agri 1970: 9
Over 2,5 målKilis Belediyespor: 5Agri 1970: 8
Over 3,5 målKilis Belediyespor: 4Agri 1970: 6
Begge hold scoredeKilis Belediyespor: 3Agri 1970: 8
Uventede sejreKilis Belediyespor: 0Agri 1970: 0
Uventede nederlagKilis Belediyespor: 0Agri 1970: 0

H2H

Kilis Belediyespor 1
0 Uafgjorte
1 Agri 1970
Seneste kampe
05. apr. 26
Kilis Belediyespor2
Ağrı 19704

Seneste kampe

Stilling

Tyrkiet - 3. Lig - Group 2
# Hold K M P
1 12 Bingölspor 30 60-28 60
2 Talasgücü Belediyespor 30 42-31 49
3 Silifke Belediyespor 30 41-26 48
4 Yeşilyurt Belediyespor 30 45-35 47
5 Mazıdağı Fosfatspor 30 32-24 47
6 Ağrı 1970 30 57-33 45
7 Karaköprü Belediyespor 30 38-42 47
8 Osmaniyespor 30 42-40 42
9 Niğde Belediyesispor 30 44-36 42
10 Kırıkkale Büyük Anadolu 30 39-51 40
11 Diyarbekirspor 30 33-42 34
12 Kırşehir Belediyespor 30 37-38 34
13 Kahramanmaraşspor 30 35-48 32
14 Kilis Belediyespor 30 25-53 30
15 Kapadokyaspor 30 29-47 28
16 Türk Metal 1963 30 30-55 23
Promotion Promotion Playoffs Relegation