Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση Atl. San Luis U21 vs UNAM Pumas U21 - 17 Απρ 2026

Atl. San Luis U21
17 Απρ16:00
1:1
Ολοκληρώθηκε
UNAM Pumas U21
12.52 X3.15 22.52

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
UNAM Pumas U21 ή ισοπαλία 1.42
2.5/10
Προγνωστικό 1X2
22.52
1.0/10
Σύνολο Γκολ
Under 3.51.26
1.5/10
Goal/Goal (GG)
Ναι1.76
1.0/10
Προγνωστικό Bet Builder
X2 & Under 3.51.97
1.0/10
Ακριβές Σκορ
Atl. San Luis U2112UNAM Pumas U21

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Atl. S
UNAM P
Σύνολο ΓκολAtl. San Luis U21: 3UNAM Pumas U21: 2.8
Γκολ ΥπέρAtl. San Luis U21: 1.6UNAM Pumas U21: 1.6
Γκολ ΚατάAtl. San Luis U21: 1.4UNAM Pumas U21: 1.2

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Atl. S
UNAM P
ΝίκεςAtl. San Luis U21: 4UNAM Pumas U21: 4
Over 1.5 ΓκολAtl. San Luis U21: 8UNAM Pumas U21: 6
Over 2.5 ΓκολAtl. San Luis U21: 7UNAM Pumas U21: 4
Over 3.5 ΓκολAtl. San Luis U21: 4UNAM Pumas U21: 4
Goal/GoalAtl. San Luis U21: 7UNAM Pumas U21: 4
Απρόσμενες ΝίκεςAtl. San Luis U21: 0UNAM Pumas U21: 0
Απρόσμενες ΉττεςAtl. San Luis U21: 0UNAM Pumas U21: 0

H2H

Atl. San Luis U21 0
1 Ισοπαλίες
1 UNAM Pumas U21
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
17 Απρ 26
Atl. San Luis U211
UNAM Pumas U211

Πρόσφατοι Αγώνες

Βαθμολογία

Μεξικό - Liga MX U21
# Ομάδα Α Γ Β
1 Club America U21 17 52-33 32
2 Juarez U21 17 60-53 32
3 Guadalajara Chivas U21 17 56-53 31
4 Monterrey U21 17 41-34 29
5 Atlas U21 17 25-24 30
6 Pachuca U21 17 43-18 29
7 UNAM Pumas U21 17 19-40 33
8 Toluca U21 17 61-54 29
9 Necaxa U21 17 44-44 28
10 Club Leon U21 17 24-21 27
11 Atl. San Luis U21 17 39-36 25
12 Tigres UANL U21 17 40-17 24
13 Cruz Azul U21 17 43-49 22
14 Santos Laguna U21 17 38-52 20
15 Club Tijuana U21 17 36-38 18
16 Puebla U21 17 16-21 16
17 Queretaro U21 17 20-27 20
18 Mazatlan FC U21 17 5-45 12
Playoffs