Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση Guadalajara Chivas U21 vs Puebla U21 - 18 Απρ 2026

Guadalajara Chivas U21
18 Απρ16:00
3:2
Ολοκληρώθηκε
Puebla U21
11.78 X3.55 24.30

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
Το πολύ 2 γκολ 1.61
3.8/10
Προγνωστικό 1X2
11.78
3.0/10
Σύνολο Γκολ
Under 2.51.61
3.8/10
Goal/Goal (GG)
Όχι1.71
1.0/10
Προγνωστικό Bet Builder
1X & Under 3.51.58
5.4/10
Ακριβές Σκορ
Guadalajara Chivas U2110Puebla U21

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Guadalajara C
Puebla U21
Σύνολο ΓκολGuadalajara Chivas U21: 2.6Puebla U21: 1.8
Γκολ ΥπέρGuadalajara Chivas U21: 1.4Puebla U21: 0.8
Γκολ ΚατάGuadalajara Chivas U21: 1.2Puebla U21: 1

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Guadalajara C
Puebla U21
ΝίκεςGuadalajara Chivas U21: 3Puebla U21: 2
Over 1.5 ΓκολGuadalajara Chivas U21: 7Puebla U21: 5
Over 2.5 ΓκολGuadalajara Chivas U21: 3Puebla U21: 3
Over 3.5 ΓκολGuadalajara Chivas U21: 2Puebla U21: 2
Goal/GoalGuadalajara Chivas U21: 7Puebla U21: 4
Απρόσμενες ΝίκεςGuadalajara Chivas U21: 0Puebla U21: 0
Απρόσμενες ΉττεςGuadalajara Chivas U21: 0Puebla U21: 0

H2H

Guadalajara Chivas U21 1
1 Ισοπαλίες
0 Puebla U21
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
18 Απρ 26
Guadalajara Chivas U213
Puebla U212

Πρόσφατοι Αγώνες

Βαθμολογία

Μεξικό - Liga MX U21
# Ομάδα Α Γ Β
1 Club America U21 17 52-33 32
2 Juarez U21 17 60-53 32
3 Guadalajara Chivas U21 17 56-53 31
4 Monterrey U21 17 41-34 29
5 Atlas U21 17 25-24 30
6 Pachuca U21 17 43-18 29
7 UNAM Pumas U21 17 19-40 33
8 Toluca U21 17 61-54 29
9 Necaxa U21 17 44-44 28
10 Club Leon U21 17 24-21 27
11 Atl. San Luis U21 17 39-36 25
12 Tigres UANL U21 17 40-17 24
13 Cruz Azul U21 17 43-49 22
14 Santos Laguna U21 17 38-52 20
15 Club Tijuana U21 17 36-38 18
16 Puebla U21 17 16-21 16
17 Queretaro U21 17 20-27 20
18 Mazatlan FC U21 17 5-45 12
Playoffs