Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση Komarno II vs Nove Zamky - 15 Αυγ 2026

Komarno II
15 Αυγ10:30
0:2
Ολοκληρώθηκε
Nove Zamky -
12.77 X3.30 22.25

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες 1.59
4.0/10
Προγνωστικό 1X2
22.25
3.5/10
Σύνολο Γκολ
Over 2.51.69
3.3/10
Goal/Goal (GG)
Ναι1.59
4.1/10
Προγνωστικό Bet Builder
X2 & Over 1.51.54
2.9/10
Ακριβές Σκορ
Komarno II12Nove Zamky

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Komarno II
Nove Zamky
Σύνολο ΓκολKomarno II: 3.9Nove Zamky: 3.3
Γκολ ΥπέρKomarno II: 1.8Nove Zamky: 1.8
Γκολ ΚατάKomarno II: 2.1Nove Zamky: 1.5

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Komarno II
Nove Zamky
ΝίκεςKomarno II: 2Nove Zamky: 4
Over 1.5 ΓκολKomarno II: 9Nove Zamky: 9
Over 2.5 ΓκολKomarno II: 8Nove Zamky: 7
Over 3.5 ΓκολKomarno II: 8Nove Zamky: 5
Goal/GoalKomarno II: 8Nove Zamky: 8
Απρόσμενες ΝίκεςKomarno II: 0Nove Zamky: 0
Απρόσμενες ΉττεςKomarno II: 0Nove Zamky: 0

H2H

Komarno II 0
0 Ισοπαλίες
2 Nove Zamky
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
06 Ιουν 26
Nové Zámky4
Komárno II0
08 Νοε 25
Komárno II0
Nové Zámky3

Πρόσφατοι Αγώνες