Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση Neptuna Klaipeda vs Kauno Zalgiris II - 18 Ιουν 2026

Neptuna Klaipeda
18 Ιουν17:00
2:1
Ολοκληρώθηκε
Kauno Zalgiris II
11.37 X5.00 28.00

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
1 1.37
Neptuna Klaipeda νικά
8.5/10
Προγνωστικό 1X2
11.37
8.5/10
Σύνολο Γκολ
Over 2.51.56
2.9/10
Goal/Goal (GG)
Όχι1.94
2.0/10
Προγνωστικό Bet Builder
1X & Over 2.51.75
2.3/10
Ακριβές Σκορ
Neptuna Klaipeda30Kauno Zalgiris II

Στατιστικά

AI
Neptuna K
Kauno II
Κατοχή ΜπάλαςNeptuna Klaipeda: 58%Kauno Zalgiris II: 42%
Σύνολο ΤελικώνNeptuna Klaipeda: 12Kauno Zalgiris II: 5
Σουτ στην ΕστίαNeptuna Klaipeda: 5Kauno Zalgiris II: 2
Σουτ εκτός ΕστίαςNeptuna Klaipeda: 8Kauno Zalgiris II: 3
ΚόρνερNeptuna Klaipeda: 5Kauno Zalgiris II: 3
Κατοχή ΜπάλαςNeptuna Klaipeda: 39%Kauno Zalgiris II: 61%
Σύνολο ΤελικώνNeptuna Klaipeda: 8Kauno Zalgiris II: 7
Σουτ στην ΕστίαNeptuna Klaipeda: 4Kauno Zalgiris II: 3
Σουτ εκτός ΕστίαςNeptuna Klaipeda: 4Kauno Zalgiris II: 4
ΚόρνερNeptuna Klaipeda: 5Kauno Zalgiris II: 7
Κατοχή ΜπάλαςNeptuna Klaipeda: 39%58%Kauno Zalgiris II: 61%42%
Σύνολο ΤελικώνNeptuna Klaipeda: 812Kauno Zalgiris II: 75
Σουτ στην ΕστίαNeptuna Klaipeda: 45Kauno Zalgiris II: 32
Σουτ εκτός ΕστίαςNeptuna Klaipeda: 48Kauno Zalgiris II: 43
ΚόρνερNeptuna Klaipeda: 55Kauno Zalgiris II: 73

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Neptuna K
Kauno II
Σύνολο ΓκολNeptuna Klaipeda: 3Kauno Zalgiris II: 2.1
Γκολ ΥπέρNeptuna Klaipeda: 1.7Kauno Zalgiris II: 0.4
Γκολ ΚατάNeptuna Klaipeda: 1.3Kauno Zalgiris II: 1.7
ΚατοχήNeptuna Klaipeda: 54%Kauno Zalgiris II: 55%
Σύνολο ΤελικώνNeptuna Klaipeda: 10.8Kauno Zalgiris II: 7
Σουτ στην ΕστίαNeptuna Klaipeda: 4.3Kauno Zalgiris II: 2.8
Σουτ εκτός ΕστίαςNeptuna Klaipeda: 6.4Kauno Zalgiris II: 4.2
ΚόρνερNeptuna Klaipeda: 4.1Kauno Zalgiris II: 4.5

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Neptuna K
Kauno II
ΝίκεςNeptuna Klaipeda: 7Kauno Zalgiris II: 2
Over 1.5 ΓκολNeptuna Klaipeda: 8Kauno Zalgiris II: 6
Over 2.5 ΓκολNeptuna Klaipeda: 7Kauno Zalgiris II: 3
Over 3.5 ΓκολNeptuna Klaipeda: 4Kauno Zalgiris II: 2
Goal/GoalNeptuna Klaipeda: 6Kauno Zalgiris II: 1
Απρόσμενες ΝίκεςNeptuna Klaipeda: 0Kauno Zalgiris II: 0
Απρόσμενες ΉττεςNeptuna Klaipeda: 1Kauno Zalgiris II: 0

H2H

Neptuna Klaipeda 5
1 Ισοπαλίες
2 Kauno Zalgiris II
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
24 Οκτ 25
Neptūną Klaipėda3
Kauno Žalgiris II1
17 Ιουν 25
Kauno Žalgiris II1
Neptūną Klaipėda3
18 Αυγ 24
Kauno Žalgiris II2
Neptūną Klaipėda2
22 Μαρ 24
Neptūną Klaipėda2
Kauno Žalgiris II1
04 Νοε 23
Kauno Žalgiris II5
Neptūną Klaipėda1
23 Ιουν 23
Neptūną Klaipėda5
Kauno Žalgiris II0
02 Οκτ 21
Kauno Žalgiris II3
Neptūną Klaipėda0
20 Ιουν 21
Neptūną Klaipėda2
Kauno Žalgiris II0

Πρόσφατοι Αγώνες

Βαθμολογία

Λιθουανία - 1 Lyga
# Ομάδα Α Γ Β
1 Minija 24 63-13 64
2 Babrungas 25 43-11 61
3 Be1 NFA 24 43-25 50
4 Neptūną Klaipėda 25 33-30 44
5 Tauras 25 43-31 43
6 Žalgiris II 25 38-32 43
7 BFA 25 39-35 43
8 Dainava 24 34-23 40
9 Atmosfera 24 37-33 30
10 Jonava 25 28-33 27
11 Garliava 24 27-30 22
12 Kauno Žalgiris II 24 23-38 22
13 Hegelmann II 25 30-56 22
14 Transinvest 2 25 29-58 21
15 FA Šiauliai II 25 27-56 17
16 Ekranas 25 25-58 14