Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόγνωση Trencin II vs Slovan Duslo Sala - 9 Αυγ 2026

Trencin II
9 Αυγ09:30
4:2
Ολοκληρώθηκε
Slovan Duslo Sala -
11.75 X3.90 23.60

Προγνωστικά

Εμπιστοσύνη
Καλύτερο Προγνωστικό
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες 1.41
7.3/10
Προγνωστικό 1X2
11.75
4.7/10
Σύνολο Γκολ
Over 2.51.36
4.9/10
Goal/Goal (GG)
Ναι1.41
6.1/10
Προγνωστικό Bet Builder
1X & Over 2.51.72
4.3/10
Ακριβές Σκορ
Trencin II21Slovan Duslo Sala

Στατιστικά

Μέσος Όρος / Αγώνα
Trencin II
Slovan D
Σύνολο ΓκολTrencin II: 4.9Slovan Duslo Sala: 4.1
Γκολ ΥπέρTrencin II: 2Slovan Duslo Sala: 1.6
Γκολ ΚατάTrencin II: 2.9Slovan Duslo Sala: 2.5

Φόρμα

Τελευταίοι 10 Αγώνες
Trencin II
Slovan D
ΝίκεςTrencin II: 2Slovan Duslo Sala: 4
Over 1.5 ΓκολTrencin II: 8Slovan Duslo Sala: 8
Over 2.5 ΓκολTrencin II: 8Slovan Duslo Sala: 8
Over 3.5 ΓκολTrencin II: 6Slovan Duslo Sala: 6
Goal/GoalTrencin II: 7Slovan Duslo Sala: 5
Απρόσμενες ΝίκεςTrencin II: 0Slovan Duslo Sala: 0
Απρόσμενες ΉττεςTrencin II: 0Slovan Duslo Sala: 0

H2H

Trencin II 2
0 Ισοπαλίες
0 Slovan Duslo Sala
Πρόσφατες Αναμετρήσεις
17 Μαΐ 26
Trenčín II4
Slovan Duslo Šaľa2
18 Οκτ 25
Slovan Duslo Šaľa2
Trenčín II3

Πρόσφατοι Αγώνες