1. Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
  2. Πρωταθλήματα
  3. Copa Rio
  4. CEAC / Araruama
CEAC / Araruama

CEAC / Araruama Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Αξία αγοράς: -
KEY INSIGHT CEAC / Araruama δενέχει νίκη εκτός έδρας στους τελευταίους 6 αγώνες
TREND CEAC / Araruama δέχτηκε τουλάχιστον 1 γκολ στους τελευταίους 7 αγώνες
TREND CEAC / Araruama δενείχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 25 αγώνες

Πρόσφατη φόρμα

LLLLL
13 Προβλεπόμενοι αγώνες
69.23% Δείκτης προβλεψιμότητας

CEAC A Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες

Τελικές
Στο στόχο / αγώνα
1.8
Κατοχή μπάλας
50%
Κόρνερ
Μ.Ο. ανά αγώνα
3
Ποσοστό νικών
20%

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

15:00

Ολοκληρώθηκε
Boavista SC
Boavista SC
4 : 0
CEAC / Araruama
CEAC A red card
1.57
3.65
5.5

1

1.57

U2.5

1.6

NO

1.57

1

1.57
6.6/10

15:00

Ολοκληρώθηκε
CEAC A
CEAC / Araruama
0 : 1
Boavista SC
Boavista SC
7.9
4.15
1.4

2

1.4

U2.5

1.6

NO

1.44

2

1.4
4.4/10

16:00

Ολοκληρώθηκε
Resende
Resende
1 : 0
CEAC / Araruama
CEAC A
1.5
3.5
6.6

1

1.5

O1.5

1.5

YES

2.7

1

1.5
5.7/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
Perolas N
Perolas Negras
3 : 1
CEAC / Araruama
CEAC A
2.3
2.82
3.35

X

2.82

U2.5

1.33

NO

1.53

U2.5

1.33
4.8/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
Audax Rio
Audax Rio
3 : 2
CEAC / Araruama
CEAC A
2.42
2.8
3.15

2

3.15

U2.5

1.35

NO

1.53

X2

1.47
7.3/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
Bonsucesso
Bonsucesso
2 : 1
CEAC / Araruama
CEAC A
2.72
2.47
3.5

2

3.6

U2.5

1.4

NO

1.75

U2.5

1.4
5/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
America RJ
America RJ
1 : 0
CEAC / Araruama
CEAC A
1.95
3
3.84

2

3.84

U2.5

1.41

NO

1.57

U2.5

1.41
5/10

14:00

Ολοκληρώθηκε
CEAC A
CEAC / Araruama
0 : 0
America RJ
America RJ
2.9
2.75
2.6

1

2.9

U2.5

1.36

NO

1.54

U2.5

1.36
4.7/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για CEAC / Araruama

Ψάχνεις προγνωστικά για CEAC / Araruama; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για CEAC / Araruama βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 13 αγώνες με συμμετοχή της CEAC / Araruama με ακρίβεια καλύτερου τιπ 69.23%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Copa Rio, η CEAC / Araruama κατέγραψε 0 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 3 αγώνες, σκοράροντας 1 γκολ (0.3 ανά αγώνα) και δεχόμενη 2, με 1 κλειστά τέρματα.

Η CEAC / Araruama έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία -.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για CEAC / Araruama παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα CEAC / Araruama είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 160 πρωταθλήματα.

Copa RioBrazil • Σεζόν 2026
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες213
Νίκες000
Ισοπαλίες112
Ήττες101
Γκολ υπέρ101
Γκολ κατά202
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.50.00.3
Μ.Ο. γκολ κατά1.00.00.7
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ011
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 0-1
Εκτός έδρας -
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 1
Εκτός έδρας 0
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 1
Εκτός έδρας 0
Σερί
Νίκες 0
Ήττες 0
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
16-30 1
76-90 1
2 Κίτρινες
0 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 33%
1 Αγώνες
Over 1.5 0%
0 Αγώνες
Over 2.5 0%
0 Αγώνες
Over 3.5 0%
0 Αγώνες
Over 4.5 0%
0 Αγώνες
Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών