Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
CSM Ramnicu Valcea

CSM Ramnicu Valcea Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

7
Αγώνες με προγνωστικά
71.4%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LWLLWD
Πρόσφατη φόρμα
1.40
Γκολ / Αγώνα
CSM Ramnicu Valcea δέχτηκε 3+ κίτρινες κάρτες στους τελευταίους 5 αγώνες
CSM Ramnicu Valcea δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 40 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η CSM Ramnicu Valcea δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

Gloria Bistrita vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 1.75 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 4.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 4.7/10. Τελικό σκορ 1–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Gloria Bistrita1
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea0
▾1.75
▴3.80
▴4.25
X
▴3.80
O1.5
▾1.26
GG
▾1.77
O1.5
▾1.26
4.7
O1.5
▾1.264.7
CSM Ramnicu Valcea vs Bihor Oradea, Liga II, έναρξη στις 09:30. Αποδόσεις: 4.25 γηπεδούχος, 3.75 ισοπαλία, 1.97 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 4.6/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea3
Bihor OradeaFC Bihor2
▴4.25
▴3.75
▾1.97
2
▾1.97
O1.5
▾1.22
GG
▾1.68
X2
▾1.30
4.6
X2
▾1.304.6
Cetatea Suceava vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 1.87 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 3.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 4–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Cetatea Suceava 4
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea0
▾1.87
▴3.80
▴3.90
1
▾1.87
U3.5
▴1.62
GG
▾1.53
1X
1.26
5.0
✓ 1X
1.265.0
CSM Ramnicu Valcea vs CSM Resita, Liga II, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 3.40 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 2.15 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.33, εμπιστοσύνη 3.0/10. Τελικό σκορ 1–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea1
CSM Resita2
▴3.40
▴3.25
▾2.15
X
▴3.25
O1.5
▾1.33
GG
▾1.80
O1.5
▾1.33
3.0
✓ O1.5
▾1.333.0
Dumbravita vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 3.10 γηπεδούχος, 3.40 ισοπαλία, 2.35 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.37, εμπιστοσύνη 4.5/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Dumbravita0
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea1
▴3.10
▴3.40
▾2.35
2
▾2.35
U2.5
▴1.70
NG
▴1.88
X2
▾1.37
4.5
✓ X2
▾1.374.5
CSM Ramnicu Valcea vs FC Bacau, Liga II, έναρξη στις 09:00. Αποδόσεις: 2.60 γηπεδούχος, 3.55 ισοπαλία, 2.65 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.39, εμπιστοσύνη 2.5/10. Τελικό σκορ 2–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
CSM Ramnicu ValceaRamnicu Valcea2
FC Bacau2
2.60
▴3.55
▾2.65
X
▴3.55
U3.5
▴1.39
GG
▾1.66
U3.5
▴1.39
2.5
U3.5
▴1.392.5

Ramnicu Valcea Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
5.2
Κατοχή μπάλας
53%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
3.8
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
2.9
Ποσοστό νικών
30%

Στατιστικά σεζόν

Liga II Ρουμανία · Σεζόν 2026
9Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες549
Νίκες123
Ισοπαλίες202
Ήττες224
Γκολ υπέρ7310
Γκολ κατά8614
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.40.81.1
Μ.Ο. γκολ κατά1.61.51.6
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ011
Αγώνες χωρίς γκολ123
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-2
Εκτός έδρας1-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-2
Εκτός έδρας4-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας4
Σερί
Νίκες1
Ήττες2
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
2–2
0-15
2–2
16-30
2–3
31-45
3–4
46-60
1–1
61-75
0–2
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-152
16-303
31-452
46-606
61-753
76-908
26Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.567%
6 Αγώνες
Over 1.533%
3 Αγώνες
Over 2.511%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ρουμανία - Liga II
# Ομάδα Α Γ Β
1 Slatina 9 18-8 22
2 FC Politehnica Timisoara 9 19-8 21
3 CSM Reşiţa 9 16-9 21
4 Chindia Targoviste 9 20-10 18
5 Popești-Leordeni 9 22-14 18
6 CS Afumati 9 16-12 17
7 Metalul Buzău 9 10-7 17
8 FC Bacau 9 19-9 15
9 Cetatea Suceava 9 18-12 15
10 Concordia 9 19-16 15
11 Gloria Bistriţa 9 13-10 15
12 Bihor Oradea 9 14-10 12
13 ASA Targu Mures 9 12-16 11
14 Metaloglobus 9 11-15 11
15 CSM Ramnicu Valcea 9 10-14 11
16 Unirea Slobozia 9 12-12 7
17 CSA Steaua Bucureşti 9 10-18 6
18 Viitorul Şelimbăr 9 7-15 6
19 Ştefăneşti 9 6-19 6
20 CSM Satu Mare 9 5-12 5
21 CS Dinamo București 9 11-29 4
22 Dumbrăviţa 9 6-19 3
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για CSM Ramnicu Valcea

Ψάχνετε προγνωστικά για CSM Ramnicu Valcea; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα CSM Ramnicu Valcea, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 7 αγώνες της ομάδας CSM Ramnicu Valcea, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 71.4%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Liga II, η CSM Ramnicu Valcea κατέγραψε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 9 αγώνες, σκοράροντας 10 γκολ (1.1 ανά αγώνα) και δεχόμενη 14, με 1 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για CSM Ramnicu Valcea παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα CSM Ramnicu Valcea είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.