Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
FC Fleury 91 W

FC Fleury 91 W Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€3.95m Ø 29.0 Feminine Division 1
11
Αγώνες με προγνωστικά
90.9%
Δείκτης προβλεψιμότητας
LDLDLW
Πρόσφατη φόρμα
1
Γκολ / Αγώνα
FC Fleury 91 W είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 9 αγώνες
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η FC Fleury 91 W δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: 7.80 γηπεδούχος, 4.85 ισοπαλία, 1.32 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Paris Saint Germain WPSG W3
7.80
4.85
1.32
2
▴1.42
O2.5
1.64
GG
▾1.87
2
▴1.42
8.0
✓ 2
▴1.428.0
Nantes W vs Fleury, Feminine Division 1, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 2.82 γηπεδούχος, 3.10 ισοπαλία, 2.42 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 7.3/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Nantes W1
FleuryFleury 91 W1
▾2.82
3.10
▴2.42
1
▾3.00
O2.5
1.82
GG
▴1.65
1X
▾1.55
7.3
✓ 1X
▾1.557.3
FC Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, έναρξη στις 20:00. Αποδόσεις: 31.00 γηπεδούχος, 12.00 ισοπαλία, 1.09 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: η φιλοξενούμενη να κερδίσει με 2+ γκολ διαφορά, απόδοση 1.24, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–7, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
FC Fleury 91 WFleury 91 W1
Lyon W7
▾31.00
▾12.00
▴1.09
2
▴1.07
O2.5
1.29
NG
▴1.45
H2
▴1.24
8.0
✓ H2
▴1.248.0
Saint-Etienne W vs FC Fleury 91 W, Feminine Division 1, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 3.20 γηπεδούχος, 3.15 ισοπαλία, 2.02 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.72, εμπιστοσύνη 3.9/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Saint-Etienne WSt Etienne W1
FC Fleury 91 WFleury 91 W 1
3.20
3.15
2.02
2
2.02
U2.5
1.72
NG
1.89
U2.5
1.72
3.9
✓ U2.5
1.723.9
FC Fleury 91 W vs Paris Saint Germain W, Feminine Division 1, έναρξη στις 20:00. Αποδόσεις: 7.50 γηπεδούχος, 4.70 ισοπαλία, 1.29 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.29, εμπιστοσύνη 7.2/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
FC Fleury 91 WFleury 91 W0
Paris Saint Germain WPSG W2
7.50
4.70
1.29
2
1.29
O2.5
1.48
NG
1.83
2
1.29
7.2
✓ 2
1.297.2
FC Fleury 91 W vs Strasbourg W, Feminine Division 1, έναρξη στις 17:45. Αποδόσεις: 2.02 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 7.8/10. Τελικό σκορ 3–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
Strasbourg W1
2.02
3.25
3.10
1
2.02
U3.5
1.32
NG
2.05
1X
1.25
7.8
✓ 1X
1.257.8
Paris FC W vs Fleury 91 W, Feminine Division 1, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: 1.38 γηπεδούχος, 4.20 ισοπαλία, 6.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.58, εμπιστοσύνη 1.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Paris FC W2
Fleury 91 W1
1.38
4.20
6.25
1
1.38
O2.5
1.58
NG
1.85
O2.5
1.58
1.0
✓ O2.5
1.581.0
Fleury 91 W vs Lyon W, Feminine Division 1, έναρξη στις 20:00. Αποδόσεις: 19.00 γηπεδούχος, 8.50 ισοπαλία, 1.05 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 1.0/10. Τελικό σκορ 0–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Fleury 91 W0
Lyon W2
19.00
8.50
1.05
1X
0.00
O2.5
1.30
GG
2.40
O2.5
1.30
1.0
O2.5
1.301.0
Fleury 91 W vs Dijon W, Feminine Division 1, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.02 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 3.10 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.32, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Fleury 91 W0
Dijon W0
2.02
3.25
3.10
X2
1.58
U3.5
1.32
NG
2.04
U3.5
1.32
2.0
✓ U3.5
1.322.0
Αποδόσεις: 5.25 γηπεδούχος, 4.90 ισοπαλία, 1.34 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.44, εμπιστοσύνη 3.9/10. Τελικό σκορ 0–3.
Τέλος
Guingamp W0
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
5.25
4.90
1.34
X2
1.10
O2.5
1.44
NG
2.10
O2.5
1.44
3.9
O2.5
1.443.9
Αποδόσεις: 4.53 γηπεδούχος, 3.90 ισοπαλία, 1.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.60, εμπιστοσύνη 2.8/10. Τελικό σκορ 1–3.
Τέλος
Stade de Reims WStade R1
FC Fleury 91 WFleury 91 W3
4.53
3.90
1.60
2
1.60
O2.5
1.70
NG
2.00
2
1.60
2.8
2
1.602.8

Fleury 91 W Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες
Αναμενόμενα γκολxG ανά αγώνα
0.75
ΤελικέςΣτο στόχο / αγώνα
3.2
Κατοχή μπάλας
44%
ΚόρνερΜ.Ο. ανά αγώνα
3.2
ΠειθαρχίαΚάρτες / αγώνα
1.8
Ποσοστό νικών
20%

Στατιστικά σεζόν

Feminine Division 1 Γαλλία · Σεζόν 2026
3Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες123
Νίκες011
Ισοπαλίες011
Ήττες101
Γκολ υπέρ134
Γκολ κατά718
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.01.51.3
Μ.Ο. γκολ κατά7.00.52.7
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ011
Αγώνες χωρίς γκολ000
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας0-2
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-7
Εκτός έδρας-
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας1
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας7
Εκτός έδρας1
Σερί
Νίκες0
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
2–2
0-15
1–0
16-30
0–3
31-45
0–1
46-60
0–1
61-75
1–0
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
4-2-3-11 G
4Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5100%
3 Αγώνες
Over 1.533%
1 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
L. Calba L. Calba - - 7.21
S. Chossenotte S. Chossenotte 20 MID 7.00
K. Talaslahti K. Talaslahti 25 GK 6.81
S. Mssoudy S. Mssoudy 25 - 6.81
L. Ribadeira L. Ribadeira 21 FWD 6.58
C. Blanc C. Blanc 22 MID 6.57
C. Caputo C. Caputo 26 - 6.51
C. Fernandes C. Fernandes 32 DEF 6.47
C. Meffometou C. Meffometou 35 DEF 6.40
L. Cance L. Cance 30 MID 6.35
L. Goetsch L. Goetsch 26 DEF 6.34
S. Sundahl S. Sundahl - MID 6.30
L. Calba L. Calba 20 FWD 6.30
S. Mssoudy S. Mssoudy 26 MID 6.30
E. Laurent E. Laurent 27 MID 6.20
K. Louis K. Louis 29 DEF 6.15
E. Cesarini E. Cesarini 20 MID 4.33
C. Hoarau C. Hoarau - MID 1.93

Βαθμολογία

Γαλλία - Feminine Division 1
# Ομάδα Α Γ Β
1 Lyon W 4 27-3 12
2 Paris Saint Germain W 4 8-1 12
3 Paris FC W 4 9-8 9
4 Marseille W 4 6-4 8
5 Le Havre W 4 5-10 6
6 Montpellier W 4 6-3 5
7 Strasbourg W 4 6-9 4
8 FC Fleury 91 W 4 5-11 4
9 Saint-Malo W 4 3-7 3
10 Nantes W 4 2-5 2
11 Lens W 4 4-10 1
12 Toulouse W 4 4-14 1
Promotion - Premiere Ligue Women (Play Offs: Semi-finals) Relegation - Seconde Ligue Women

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για FC Fleury 91 W

Ψάχνετε προγνωστικά για FC Fleury 91 W; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα FC Fleury 91 W, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 11 αγώνες της ομάδας FC Fleury 91 W, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 90.9%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Feminine Division 1, η FC Fleury 91 W κατέγραψε 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 3 αγώνες, σκοράροντας 4 γκολ (1.3 ανά αγώνα) και δεχόμενη 8, με 1 κλειστά τέρματα.

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η FC Fleury 91 W έχει κατά μέσο όρο 44% κατοχή μπάλας, 0.75 xG και 3.2 κόρνερ ανά αγώνα, με 20% ποσοστό νικών.

Η FC Fleury 91 W έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €3.95m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για FC Fleury 91 W παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα FC Fleury 91 W είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.