Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
UD Logroñés II

UD Logroñés II Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Προγνωστικά στοιχημάτων με AI, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

18
Αγώνες με προγνωστικά
66.7%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLWLDW
Πρόσφατη φόρμα
2.93
Γκολ / Αγώνα
Δεν υπάρχουν επερχόμενοι αγώνες

Η UD Logroñés II δεν έχει προγραμματισμένο αγώνα αυτή τη στιγμή. Δείτε παρακάτω τα πρόσφατα αποτελέσματα και τα στατιστικά της σεζόν.

Πρόσφατοι Αγώνες

UD Logrones II vs Barbastro, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 2.77 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 2.40 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου ή ισοπαλία, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 2.0/10. Τελικό σκορ 2–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
UD Logrones IIUD Logrones B2
Barbastro1
▴2.77
3.25
▾2.40
X2
▾1.42
U2.5
▴1.65
GG
▾1.87
X2
▾1.42
2.0
X2
▾1.422.0
UD Logrones II vs Olot, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 2.75 γηπεδούχος, 3.05 ισοπαλία, 2.60 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.55, εμπιστοσύνη 2.6/10. Τελικό σκορ 2–4, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
UD Logrones IIUD Logrones B 2
Olot4
2.75
▾3.05
2.60
1X
1.50
U2.5
1.55
GG
1.97
U2.5
1.55
2.6
U2.5
1.552.6
Manresa vs Logrones II, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: 2.95 γηπεδούχος, 3.25 ισοπαλία, 2.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη γηπεδούχου ή ισοπαλία, απόδοση 1.47, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Manresa 0
Logrones IIUD Logrones B1
2.95
3.25
2.25
1
▾2.72
O1.5
1.34
GG
1.80
1X
▾1.47
5.0
1X
▾1.475.0
Calamocha vs Logrones II, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 2.35 γηπεδούχος, 3.30 ισοπαλία, 2.80 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: να μη σκοράρει τουλάχιστον μία ομάδα, απόδοση 1.95, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 3–2, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Calamocha3
Logrones IIUD Logrones B2
▾2.35
3.30
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
1.28
NG
▾1.95
NG
▾1.95
5.0
NG
▾1.955.0
UD Logrones II vs Barcelona B, Segunda División RFEF - Group 2, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 4.90 γηπεδούχος, 4.00 ισοπαλία, 1.61 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
UD Logrones IIUD Logrones B0
Barcelona B0
▴4.90
▴4.00
▾1.61
1
▴4.90
O2.5
1.70
GG
▴1.78
O2.5
1.70
5.0
O2.5
1.705.0
Yague vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: 6.90 γηπεδούχος, 5.00 ισοπαλία, 1.42 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.42, εμπιστοσύνη 5.1/10. Τελικό σκορ 0–3, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Yague0
UD Logrones IIUD Logrones B3
▾6.90
▾5.00
▴1.42
2
▴1.42
O2.5
1.44
GG
▾1.72
2
▴1.42
5.1
✓ 2
▴1.425.1
UD Logrones II vs Oyonesa, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 10:00. Αποδόσεις: 1.46 γηπεδούχος, 4.25 ισοπαλία, 6.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.61, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–0, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
UD Logrones IIUD Logrones B 2
Oyonesa 0
1.46
4.25
6.50
1
1.47
O2.5
1.61
GG
▾1.67
O2.5
1.61
8.0
O2.5
1.618.0
Pradejon vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 9.50 γηπεδούχος, 5.40 ισοπαλία, 1.25 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: νίκη φιλοξενούμενου, απόδοση 1.25, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–5, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Pradejon1
UD Logrones IIUD Logrones B5
▴9.50
▾5.40
▾1.25
2
▾1.25
O2.5
1.42
NG
▾1.87
2
▾1.25
8.0
✓ 2
▾1.258.0
UD Logrones B vs Anguiano, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 15:30. Αποδόσεις: 1.62 γηπεδούχος, 3.80 ισοπαλία, 4.85 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 7.5/10. Τελικό σκορ 6–1, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
UD Logrones B6
Anguiano 1
1.62
3.80
4.85
2
▴6.10
O2.5
▾1.70
GG
▴1.82
O2.5
▾1.70
7.5
✓ O2.5
▾1.707.5
Haro Deportivo vs UD Logrones II, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: 5.60 γηπεδούχος, 4.10 ισοπαλία, 1.50 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.62, εμπιστοσύνη 5.8/10. Τελικό σκορ 1–1, το προγνωστικό δεν βγήκε.
Τέλος
Haro Deportivo1
UD Logrones IIUD Logrones B1
5.60
4.10
1.50
2
1.50
O2.5
1.62
GG
▾1.70
O2.5
1.62
5.8
O2.5
1.625.8
UD Logrones B vs Agoncillo, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 1.45 γηπεδούχος, 4.30 ισοπαλία, 5.90 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 6.7/10. Τελικό σκορ 5–2, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
UD Logrones B5
Agoncillo2
▾1.45
▴4.30
▴5.90
1
▾1.45
O2.5
1.53
NG
▾2.05
O2.5
1.53
6.7
✓ O2.5
1.536.7
Villegas vs UD Logrones B, Tercera División RFEF - Group 16, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: 12.00 γηπεδούχος, 6.80 ισοπαλία, 1.20 φιλοξενούμενη. Καλύτερο tip: η φιλοξενούμενη να κερδίσει με 2+ γκολ διαφορά, απόδοση 1.70, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 2–5, το προγνωστικό βγήκε.
Τέλος
Villegas2
UD Logrones B5
▾12.00
▾6.80
▴1.20
2
▴1.20
O2.5
▾1.44
GG
▾2.15
H2
1.70
8.0
✓ H2
1.708.0

Στατιστικά σεζόν

Segunda División RFEF - Group 2 Ισπανία · Σεζόν 2026
5Αγώνες Ποσοστό νικών 20%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες235
Νίκες011
Ισοπαλίες112
Ήττες112
Γκολ υπέρ235
Γκολ κατά437
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.01.01.0
Μ.Ο. γκολ κατά2.01.01.4
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ123
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας-
Εκτός έδρας0-1
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας2-4
Εκτός έδρας3-2
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας4
Εκτός έδρας3
Σερί
Νίκες1
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
3–0
0-15
0–1
16-30
0–1
31-45
1–2
46-60
0–2
61-75
1–1
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
1Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.560%
3 Αγώνες
Over 1.540%
2 Αγώνες
Over 2.50%
0 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Προτάσεις για UD Logroñés II

Ψάχνετε προγνωστικά για UD Logroñés II; Το NerdyTips δίνει προγνωστικά ποδοσφαίρου με AI για την ομάδα UD Logroñés II, μέσα από τον αλγόριθμό μας NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 18 αγώνες της ομάδας UD Logroñés II, με ευστοχία στο καλύτερο προγνωστικό 66.7%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Goal/No Goal, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Segunda División RFEF - Group 2, η UD Logroñés II κατέγραψε 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 5 αγώνες, σκοράροντας 5 γκολ (1.0 ανά αγώνα) και δεχόμενη 7, με 3 κλειστά τέρματα.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για UD Logroñés II παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα UD Logroñés II είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.