1. Προγνωστικά Ποδοσφαίρου
  2. Πρωταθλήματα
  3. Superettan
  4. Osters IF
Osters IF

Osters IF Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

Αξία αγοράς: €7.43m
KEY INSIGHT Osters IF είχε over 2.5 γκολ στο 83% των τελευταίων 12 αγώνων
TREND Osters IF δενείχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 18 αγώνες
TREND Osters IF είχε over 1.5 γκολ στους τελευταίους 11 αγώνες

Πρόσφατη φόρμα

LLLWW
84 Προβλεπόμενοι αγώνες
69.05% Δείκτης προβλεψιμότητας

Osters IF Μέσοι όροι

Τελευταίοι 10 αγώνες

Τελικές
Στο στόχο / αγώνα
5.6
Κατοχή μπάλας
50%
Κόρνερ
Μ.Ο. ανά αγώνα
5.8
Πειθαρχία
Κάρτες / αγώνα
1.3
Ποσοστό νικών
60%

Προβλέψεις AI

Προσφέρεται από NerdyTips

07:00

Επερχόμενο
Ostersund
Ostersunds FK
vs
Osters IF
Osters IF
2.05
3.6
3.4

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:05

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
3 : 0
Varbergs BoIS FC
Varbergs B
2.85
3.55
2.37

2

2.37

O2.5

1.54

YES

1.48

O2.5

1.54
8.7/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
3 : 2
IK brage
IK brage red card
2.1
3.75
3.2

1

2.1

O2.5

1.49

YES

1.44

O2.5

1.49
8.8/10

07:00

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
0 : 3
Lyngby
Lyngby
2.87
3.95
2

2

2

O2.5

1.3

YES

1.26

O2.5

1.3
6.9/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Varbergs B
Varbergs BoIS FC
2 : 1
Osters IF
Osters IF
1.85
3.8
4.2

1

1.85

O2.5

1.6

YES

1.55

1X

1.26
8.5/10

09:00

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
1 : 3
Falkenbergs FF
Falkenberg
2.32
3.55
2.87

X2

1.6

O2.5

1.55

YES

1.48

O2.5

1.55
7.3/10

13:00

Ολοκληρώθηκε
Sundsvall
GIF Sundsvall
0 : 4
Osters IF
Osters IF
3.25
3.45
2.25

2

2.25

O1.5

1.21

YES

1.56

X2

1.4
8.8/10

13:00

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
3 : 0
IFK Varnamo
IFK Varnamo
2
3.65
3.5

1

2

O2.5

1.58

YES

1.51

1X

1.31
8.5/10

11:00

Ολοκληρώθηκε
Osters IF
Osters IF
2 : 1
Norrby IF
Norrby IF
2.17
3.55
3.5

1

2.17

O2.5

1.73

YES

1.63

1X

1.36
8.1/10

Προγνωστικά & Στοιχηματικές Συμβουλές για Osters IF

Ψάχνεις προγνωστικά για Osters IF; Το NerdyTips προσφέρει ποδοσφαιρικά προγνωστικά για Osters IF βασισμένα σε τεχνητή νοημοσύνη, μέσω του αλγορίθμου μας NT Apex. Μέχρι σήμερα, έχουμε αναλύσει 84 αγώνες με συμμετοχή της Osters IF με ακρίβεια καλύτερου τιπ 69.05%. Τα προγνωστικά καλύπτουν Τελικό Αποτέλεσμα, Under/Over, Και οι Δύο Ομάδες να Σκοράρουν, Ακριβές Σκορ, xG, Κόρνερ & Κατοχή Μπάλας.

Στη φετινή σεζόν του Superettan, η Osters IF κατέγραψε 7 νίκες, 2 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 24 γκολ (1.6 ανά αγώνα) και δεχόμενη 25, με 5 κλειστά τέρματα.

Η Osters IF έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €7.43m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Osters IF παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Osters IF είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 160 πρωταθλήματα.

SuperettanSweden • Σεζόν 2026
Ανάλυση απόδοσης
ΣτατιστικόΕντός έδραςΕκτός έδραςΣύνολο
Αγώνες8715
Νίκες527
Ισοπαλίες112
Ήττες246
Γκολ υπέρ121224
Γκολ κατά101525
Μ.Ο. γκολ υπέρ1.51.71.6
Μ.Ο. γκολ κατά1.32.11.7
Αγώνες χωρίς να δεχθεί γκολ415
Αγώνες χωρίς γκολ112
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας 3-0
Εκτός έδρας 0-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας 1-4
Εκτός έδρας 4-1
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας 3
Εκτός έδρας 4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας 4
Εκτός έδρας 4
Σερί
Νίκες 3
Ήττες 2
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
Τακτική & πειθαρχία
4-3-3 9 G
4-2-3-1 3 G
4-4-2 1 G
22 Κίτρινες
0 Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.5 87%
13 Αγώνες
Over 1.5 47%
7 Αγώνες
Over 2.5 20%
3 Αγώνες
Over 3.5 7%
1 Αγώνες
Over 4.5 0%
0 Αγώνες
Παίκτης Ηλικ. Θέσ Βαθ
C. Lundahl Persson
C. Lundahl Persson
25 GK 7.60
F. Olsson
F. Olsson
26 MID 7.30
S. Hedlund
S. Hedlund
30 DEF 7.20
D. Olsson
D. Olsson
26 DEF 7.20
H. Pijaca
H. Pijaca
20 MID 7.20
R. Adjei
R. Adjei
21 DEF 7.00
M. Adolfsson
M. Adolfsson
24 DEF 7.00
S. Burakovsky
S. Burakovsky
23 MID 7.00
O. Uddenäs
O. Uddenäs
23 MID 6.90
K. Gyamfi
K. Gyamfi
21 DEF 6.90
M. Tamminen
M. Tamminen
24 FWD 6.70
D. Ask
D. Ask
27 MID 6.60
K. Wendt
K. Wendt
20 MID 6.60
Al-Hussein Shakir
Al-Hussein Shakir
18 MID 6.30
L. Carlstrand
L. Carlstrand
21 DEF 6.30
A. Mäenpää
A. Mäenpää
27 MID 6.30