Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Šamorín

Samorin Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

€1.70m Ø 22.4 2. liga
76
Αγώνες με προγνωστικά
67.1%
Δείκτης προβλεψιμότητας
DWDWDL
Πρόσφατη φόρμα
1.80
Γκολ / αγώνα
Šamorín χωρίς ήττα εντός έδρας στους τελευταίους 6 αγώνες
Šamorín δέχτηκε 3+ κίτρινες κάρτες στους τελευταίους 5 αγώνες
Δεν υπάρχουν ακόμη προγνωστικά

Υπολογίζουμε τα προγνωστικά περίπου 4 ημέρες πριν από τη σέντρα, οπότε οι επόμενοι αγώνες θα εμφανιστούν εδώ σύντομα.

Πρόσφατοι αγώνες

Samorin vs Petrzalka, 2. liga, έναρξη στις 14:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.47, ισοπαλία 3.35, φιλοξενούμενη 2.70. Best Tip: τουλάχιστον 2 γκολ, απόδοση 1.26, εμπιστοσύνη 4.4/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Samorin1
Petrzalka1
▴2.47
▾3.35
▴2.70
1
▴2.47
O1.5
▾1.26
GG
▾1.62
O1.5
▾1.26
4.4
✓ O1.5
▾1.264.4
Liptovsky Mikulas vs Samorin, 2. liga, έναρξη στις 16:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.20, ισοπαλία 3.55, φιλοξενούμενη 2.85. Best Tip: το πολύ 3 γκολ, απόδοση 1.53, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 2–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
L. Mikulas 2
Samorin0
▾2.20
▴3.55
▴2.85
X2
▾1.65
U3.5
▴1.53
GG
▾1.49
U3.5
▴1.53
3.8
✓ U3.5
▴1.533.8
Samorin vs Lokomotiva Zvolen, 2. liga, έναρξη στις 14:30. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.65, ισοπαλία 4.25, φιλοξενούμενη 5.00. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 1.65, εμπιστοσύνη 9.0/10. Τελικό σκορ 3–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Samorin3
Zvolen1
▴1.65
▾4.25
▾5.00
1
▴1.65
O2.5
▾1.60
GG
▾1.63
1
▴1.65
9.0
✓ 1
▴1.659.0
Tatran Presov vs Samorin, 2. liga, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.12, ισοπαλία 3.30, φιλοξενούμενη 3.25. Best Tip: τουλάχιστον 3 γκολ, απόδοση 1.80, εμπιστοσύνη 4.0/10. Τελικό σκορ 0–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Presov 0
Samorin1
▴2.12
▾3.30
▾3.25
1X
▴1.31
O2.5
▴1.80
GG
1.66
O2.5
▴1.80
4.0
O2.5
▴1.804.0
Αποδόσεις: γηπεδούχος 3.20, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 2.02. Best Tip: νίκη φιλοξενούμενης ή ισοπαλία, απόδοση 1.30, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 1–2.
Τέλος
Dubnica1
Samorin2
3.20
3.50
2.02
2
2.02
O2.5
1.66
NG
2.25
X2
1.30
3.8
X2
1.303.8

Στατιστικά σεζόν

2. liga Σλοβακία · Σεζόν 2026
15Αγώνες Ποσοστό νικών 67%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες8715
Νίκες6410
Ισοπαλίες123
Ήττες112
Γκολ υπέρ161127
Γκολ κατά9716
Μ.Ο. γκολ υπέρ2.01.61.8
Μ.Ο. γκολ κατά1.11.01.1
Χωρίς παθητικό123
Αγώνες χωρίς γκολ123
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας3-1
Εκτός έδρας1-4
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας0-2
Εκτός έδρας2-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας3
Εκτός έδρας4
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας2
Σερί
Νίκες6
Ήττες1
Πέναλτι
1/ 1
100.00% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–5
0-15
4–2
16-30
5–2
31-45
8–2
46-60
4–3
61-75
4–3
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0-152
16-302
31-453
46-607
61-758
76-9017
46Κίτρινες
3Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.580%
12 Αγώνες
Over 1.567%
10 Αγώνες
Over 2.527%
4 Αγώνες
Over 3.57%
1 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Σλοβακία - 2. liga
# Ομάδα Α Γ Β
1 Šamorín 15 27-16 33
2 Petržalka 15 23-11 30
3 Považská Bystrica 15 29-24 29
4 Tatran Prešov 15 24-19 25
5 Pohronie 15 23-19 24
6 Žilina II 15 21-18 24
7 Galanta 15 23-26 23
8 Liptovský Mikuláš 15 22-18 22
9 Baník Lehota p.Vtáčnikom 15 22-22 22
10 Inter Bratislava 15 33-22 21
11 Slovan Bratislava II 15 22-20 18
12 Malženice 15 21-23 16
13 Zlaté Moravce 15 14-19 14
14 Humenné 15 14-25 13
15 Lokomotíva Zvolen 15 15-24 9
16 MFK Bytča 15 14-41 9

Šamorín: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Šamorín; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Šamorín μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 76 αγώνες της ομάδας Šamorín, με ευστοχία στο Best Tip 67.1%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της 2. liga, η Šamorín κατέγραψε 10 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες σε 15 αγώνες, σκοράροντας 27 γκολ (1.8 ανά αγώνα) με 16 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Šamorín έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €1.70m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Šamorín παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Šamorín είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.