Μετάβαση στο περιεχόμενο
Με την υποστήριξη του NT Apex AI
Xerez

Xerez Προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα

AI προγνωστικά, στατιστικά & φόρμα — ενημερώνονται καθημερινά.

32
Αγώνες με προγνωστικά
68.8%
Δείκτης προβλεψιμότητας
WLWLDW
Πρόσφατη φόρμα
0.73
Γκολ / αγώνα
Xerez δεν είχε κόκκινες κάρτες στους τελευταίους 18 αγώνες
Επόμενος αγώνας Segunda División RFEF - Group 4 · Κυρ 8 Νοε · 11:30
Sanluqueno
VS
Xerez
Best Tip
Απόδοση
Εμπιστοσύνη 7.9/10
Ξεκλείδωσε το προγνωστικό

Πρόσφατοι αγώνες

Xerez vs Marbella, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.90, ισοπαλία 3.50, φιλοξενούμενη 4.15. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.67, εμπιστοσύνη 8.0/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Xerez1
Marbella0
▾1.90
▴3.50
▴4.15
1
▾1.90
U2.5
▴1.67
NG
1.75
U2.5
▴1.67
8.0
✓ U2.5
▴1.678.0
Xerez vs Ciudad de Lucena, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.00, ισοπαλία 3.25, φιλοξενούμενη 3.85. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.58, εμπιστοσύνη 5.0/10. Τελικό σκορ 0–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Xerez0
Ciudad de Lucena1
▾2.00
3.25
▴3.85
X
3.25
U2.5
▾1.58
NG
1.77
U2.5
▾1.58
5.0
✓ U2.5
▾1.585.0
Real Betis II vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 17:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.85, ισοπαλία 3.45, φιλοξενούμενη 4.20. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.78, εμπιστοσύνη 8.1/10. Τελικό σκορ 1–1, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Betis B1
Xerez1
▾1.85
▴3.45
▴4.20
1
▾1.85
U2.5
▴1.78
NG
▴1.88
U2.5
▴1.78
8.1
✓ U2.5
▴1.788.1
Xerez vs Tenerife II, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 11:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.94, ισοπαλία 3.40, φιλοξενούμενη 3.95. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.74, εμπιστοσύνη 4.8/10. Τελικό σκορ 2–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Xerez2
Tenerife B1
▾1.94
▴3.40
▴3.95
X2
▾1.90
U2.5
▴1.74
GG
▾1.96
U2.5
▴1.74
4.8
U2.5
▴1.744.8
Recreativo Huelva vs Xerez, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 2.00, ισοπαλία 3.30, φιλοξενούμενη 4.30. Best Tip: νίκη γηπεδούχου, απόδοση 2.00, εμπιστοσύνη 3.8/10. Τελικό σκορ 1–0, κερδισμένο προγνωστικό.
Τέλος
Recreativo1
Xerez0
▴2.00
▾3.30
▾4.30
1
▴2.00
U2.5
▾1.52
NG
▾1.66
1
▴2.00
3.8
✓ 1
▴2.003.8
Xerez CD vs La Union, Segunda División RFEF - Group 4, έναρξη στις 18:00. Αποδόσεις: γηπεδούχος 1.95, ισοπαλία 3.20, φιλοξενούμενη 4.50. Best Tip: το πολύ 2 γκολ, απόδοση 1.52, εμπιστοσύνη 5.2/10. Τελικό σκορ 2–1, χαμένο προγνωστικό.
Τέλος
Xerez2
La Union1
▾1.95
▾3.20
▴4.50
X2
1.85
U2.5
▴1.52
NG
▴1.72
U2.5
▴1.52
5.2
U2.5
▴1.525.2

Στατιστικά σεζόν

Segunda División RFEF - Group 4 Ισπανία · Σεζόν 2026
9Αγώνες Ποσοστό νικών 33%
Ανάλυση απόδοσης
Στατιστικό Εντός έδρας Εκτός έδρας Σύνολο
Αγώνες549
Νίκες213
Ισοπαλίες123
Ήττες213
Γκολ υπέρ448
Γκολ κατά437
Μ.Ο. γκολ υπέρ0.81.00.9
Μ.Ο. γκολ κατά0.80.80.8
Χωρίς παθητικό213
Αγώνες χωρίς γκολ224
Ρεκόρ & σερί
Μεγαλύτερη νίκη
Εντός έδρας2-1
Εκτός έδρας1-3
Βαρύτερη ήττα
Εντός έδρας1-2
Εκτός έδρας1-0
Περισσότερα γκολ υπέρ
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας3
Περισσότερα γκολ κατά
Εντός έδρας2
Εκτός έδρας1
Σερί
Νίκες1
Ήττες1
Πέναλτι
0/ 1
0% Εύστοχα
Χρονισμός γκολ (υπέρ vs κατά)
1–1
0-15
2–2
16-30
0–0
31-45
2–1
46-60
2–2
61-75
1–1
76-90
Υπέρ Κατά
Τακτική & πειθαρχία
Χρονισμός καρτών
0Κίτρινες
0Κόκκινες
Γκολ που σημειώθηκαν
Over 0.556%
5 Αγώνες
Over 1.522%
2 Αγώνες
Over 2.511%
1 Αγώνες
Over 3.50%
0 Αγώνες
Over 4.50%
0 Αγώνες

Παίκτες

Δεν υπάρχουν διαθέσιμα δεδομένα παικτών

Βαθμολογία

Ισπανία - Segunda División RFEF - Group 4
# Ομάδα Α Γ Β
1 Recreativo Huelva 9 20-7 20
2 Ciudad de Lucena 9 16-9 18
3 Don Benito 9 15-11 17
4 Badajoz 9 9-6 16
5 Real Betis II 9 12-7 15
6 Mijas Las Lagunas 9 17-13 14
7 Sevilla Atletico 9 15-13 13
8 Linares Deportivo 9 10-10 13
9 Puente Genil 9 9-7 12
10 Xerez 9 8-7 12
11 Estepona 9 13-15 12
12 Atlético Central 9 12-15 12
13 Sanluqueño 9 15-14 10
14 Tenerife II 9 11-14 10
15 Marbella 9 6-10 7
16 Antoniano 9 10-18 6
17 Tamaraceite 9 8-18 6
18 Las Palmas II 9 4-16 5

Xerez: προγνωστικά και αναλύσεις

Ψάχνεις προγνωστικά για Xerez; Το NerdyTips δίνει AI προγνωστικά ποδοσφαίρου για την ομάδα Xerez μέσα από το μοντέλο μας, το NT Apex. Μέχρι σήμερα έχουμε αναλύσει 32 αγώνες της ομάδας Xerez, με ευστοχία στο Best Tip 68.8%. Τα προγνωστικά καλύπτουν τελικό αποτέλεσμα, Under/Over, GG/NG, ακριβές σκορ, xG, κόρνερ & κατοχή μπάλας.

Στη φετινή σεζόν της Segunda División RFEF - Group 4, η Xerez κατέγραψε 3 νίκες, 3 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 9 αγώνες, σκοράροντας 8 γκολ (0.9 ανά αγώνα) με 7 κατά και 3 αγώνες χωρίς παθητικό.

Η Xerez έχει αυτή τη στιγμή εκτιμώμενη αγοραία αξία €2.30m.

Το NerdyTips βασίζεται στην πλήρη διαφάνεια — όλα τα ολοκληρωμένα προγνωστικά για Xerez παραμένουν ορατά, ώστε να μπορείς να επαληθεύσεις το ιστορικό μας ανά πάσα στιγμή. Τα προγνωστικά για επερχόμενους αγώνες απαιτούν συνδρομή.

Η ομάδα Xerez είναι μόνο μία από τις χιλιάδες ομάδες που αναλύουμε καθημερινά — εξερεύνησε τα προγνωστικά ποδοσφαίρου μας για περισσότερα από 700 πρωταθλήματα.