Liigu sisu juurde

Lech Poznan vs Rakow C Ennustus - 6. sept 2026

6. sept16:30
1:0
Lõppenud
11.58 X4.40 25.20

Ennustused

Kindlus
Parim vihje
Üle 2.5 1.52
Vähemalt 3 väravat lüüakse
7.2/10
1X2 vihje
11.58
4.5/10
Väravate koguarv
Üle 2.51.52
6.0/10
Mõlemad skoorivad
Jah1.60
1.5/10
Bet Builderi vihje
1X & Üle 1.51.36
7.0/10
Õige skoor
Lech Poznan21Rakow C

Statistika: ennustus vs tegelik

AI
Lech Poznan
Rakow
xGLech Poznan: 2.01Rakow C: 0.97
PallivaldamineLech Poznan: 57%Rakow C: 43%
Löögid kokkuLech Poznan: 17Rakow C: 9
Löögid raamidesseLech Poznan: 7Rakow C: 3
Pealelöögid möödaLech Poznan: 6Rakow C: 4
NurgalöögidLech Poznan: 7Rakow C: 3
Kollased kaardidLech Poznan: 1Rakow C: 2
xGLech Poznan: 3.13Rakow C: 0.48
PallivaldamineLech Poznan: 52%Rakow C: 48%
Löögid kokkuLech Poznan: 28Rakow C: 8
Löögid raamidesseLech Poznan: 6Rakow C: 1
Pealelöögid möödaLech Poznan: 12Rakow C: 5
NurgalöögidLech Poznan: 8Rakow C: 2
Kollased kaardidLech Poznan: 3Rakow C: 3
xGLech Poznan: 3.132.01Rakow C: 0.480.97
PallivaldamineLech Poznan: 52%57%Rakow C: 48%43%
Löögid kokkuLech Poznan: 2817Rakow C: 89
Löögid raamidesseLech Poznan: 67Rakow C: 13
Pealelöögid möödaLech Poznan: 126Rakow C: 54
NurgalöögidLech Poznan: 87Rakow C: 23
Kollased kaardidLech Poznan: 31Rakow C: 32

Statistika

Keskmine / mäng
Lech Poznan
Rakow
xGLech Poznan: 1.89Rakow C: 1.64
Väravad kokkuLech Poznan: 3.6Rakow C: 3.2
Löödud väravadLech Poznan: 2.6Rakow C: 1.5
VastuväravadLech Poznan: 1Rakow C: 1.7
PallivaldamineLech Poznan: 55%Rakow C: 55%
Löögid kokkuLech Poznan: 17.2Rakow C: 13.4
Löögid raamidesseLech Poznan: 7.4Rakow C: 4.5
Pealelöögid möödaLech Poznan: 6.1Rakow C: 5.8
FoulidLech Poznan: 11.2Rakow C: 10.5
NurgalöögidLech Poznan: 7.2Rakow C: 4
SuluseisudLech Poznan: 0.9Rakow C: 1.2
Kollased kaardidLech Poznan: 1.5Rakow C: 1.6
Sööte kokkuLech Poznan: 441Rakow C: 490

Vorm

Viimase 10 mängu ülevaade
Lech Poznan
Rakow
VõidudLech Poznan: 7Rakow C: 2
Üle 1.5 väravaLech Poznan: 8Rakow C: 8
Üle 2.5 väravaLech Poznan: 8Rakow C: 8
Üle 3.5 väravaLech Poznan: 5Rakow C: 4
Mõlemad lõid väravaLech Poznan: 5Rakow C: 7
ÜllatusvõidudLech Poznan: 0Rakow C: 1
ÜllatuskaotusedLech Poznan: 0Rakow C: 1

H2H

Kõik omavahelised mängud 17
Lech Poznan
Rakow C
5Võidud
4Viigid
8Võidud
Viimased omavahelised mängud 9
3.1Väravaid mängu kohta
44%Mõlemad lõid värava
56%Üle 2.5 värava
01. märts2026Lech PoznanRaków Częstochowa43
24. sept2025Raków CzęstochowaLech Poznan22
14. veebr2025Lech PoznanRaków Częstochowa01
09. aug2024Raków CzęstochowaLech Poznan00
03. märts2024Raków CzęstochowaLech Poznan40
28. sept2023Lech PoznanRaków Częstochowa41
14. mai2023Raków CzęstochowaLech Poznan02
30. okt2022Lech PoznanRaków Częstochowa12
09. juuli2022Lech PoznanRaków Częstochowa02

Viimased mängud

Tabel

Poola - Ekstraklasa
# Meeskond M V P
1 Gornik Zabrze 11 20-10 26
2 Lech Poznan 10 27-9 25
3 Legia Warszawa 11 22-9 23
4 Pogon Szczecin 10 15-6 21
5 GKS Katowice 11 22-16 18
6 Wisla Krakow 11 17-14 18
7 Zaglebie Lubin 11 13-13 18
8 Piast Gliwice 11 19-17 17
9 Korona Kielce 11 13-18 15
10 Wisla Plock 10 10-15 14
11 Cracovia Krakow 11 13-16 12
12 Motor Lublin 11 15-19 12
13 Jagiellonia 10 13-17 12
14 Widzew Łódź 11 14-15 10
15 Wieczysta Kraków 11 16-21 8
16 Radomiak Radom 11 9-24 8
17 Slask Wroclaw 11 14-22 6
18 Raków Częstochowa 11 15-26 6
Qualifying EL Qualification Play-offs Relegation