Lech Poznan vs Rakow C Ennustus - 6. sept 2026
Ennustused
Kindlus
Parim vihje
Üle 2.5
1.52
Vähemalt 3 väravat lüüakse
7.2/10
1X2 vihje
11.58
4.5/10
Väravate koguarv
Üle 2.51.52
6.0/10
Mõlemad skoorivad
Jah1.60
1.5/10
Bet Builderi vihje
1X & Üle 1.51.36
7.0/10
Õige skoor
Statistika: ennustus vs tegelik
AIRakow
xGLech Poznan: 2.01Rakow C: 0.97
PallivaldamineLech Poznan: 57%Rakow C: 43%
Löögid kokkuLech Poznan: 17Rakow C: 9
Löögid raamidesseLech Poznan: 7Rakow C: 3
Pealelöögid möödaLech Poznan: 6Rakow C: 4
NurgalöögidLech Poznan: 7Rakow C: 3
Kollased kaardidLech Poznan: 1Rakow C: 2
xGLech Poznan: 3.13Rakow C: 0.48
PallivaldamineLech Poznan: 52%Rakow C: 48%
Löögid kokkuLech Poznan: 28Rakow C: 8
Löögid raamidesseLech Poznan: 6Rakow C: 1
Pealelöögid möödaLech Poznan: 12Rakow C: 5
NurgalöögidLech Poznan: 8Rakow C: 2
Kollased kaardidLech Poznan: 3Rakow C: 3
xGLech Poznan: 3.132.01Rakow C: 0.480.97
PallivaldamineLech Poznan: 52%57%Rakow C: 48%43%
Löögid kokkuLech Poznan: 2817Rakow C: 89
Löögid raamidesseLech Poznan: 67Rakow C: 13
Pealelöögid möödaLech Poznan: 126Rakow C: 54
NurgalöögidLech Poznan: 87Rakow C: 23
Kollased kaardidLech Poznan: 31Rakow C: 32
Statistika
Keskmine / mäng
Rakow
xGLech Poznan: 1.89Rakow C: 1.64
Väravad kokkuLech Poznan: 3.6Rakow C: 3.2
Löödud väravadLech Poznan: 2.6Rakow C: 1.5
VastuväravadLech Poznan: 1Rakow C: 1.7
PallivaldamineLech Poznan: 55%Rakow C: 55%
Löögid kokkuLech Poznan: 17.2Rakow C: 13.4
Löögid raamidesseLech Poznan: 7.4Rakow C: 4.5
Pealelöögid möödaLech Poznan: 6.1Rakow C: 5.8
FoulidLech Poznan: 11.2Rakow C: 10.5
NurgalöögidLech Poznan: 7.2Rakow C: 4
SuluseisudLech Poznan: 0.9Rakow C: 1.2
Kollased kaardidLech Poznan: 1.5Rakow C: 1.6
Sööte kokkuLech Poznan: 441Rakow C: 490
Vorm
Viimase 10 mängu ülevaade
Rakow
VõidudLech Poznan: 7Rakow C: 2
Üle 1.5 väravaLech Poznan: 8Rakow C: 8
Üle 2.5 väravaLech Poznan: 8Rakow C: 8
Üle 3.5 väravaLech Poznan: 5Rakow C: 4
Mõlemad lõid väravaLech Poznan: 5Rakow C: 7
ÜllatusvõidudLech Poznan: 0Rakow C: 1
ÜllatuskaotusedLech Poznan: 0Rakow C: 1
H2H
Kõik omavahelised mängud 17
5Võidud
4Viigid
8Võidud
Viimased omavahelised mängud 9
3.1Väravaid mängu kohta
44%Mõlemad lõid värava
56%Üle 2.5 värava
01. märts2026
Lech Poznan
Raków Częstochowa43
24. sept2025
Raków Częstochowa
Lech Poznan22
14. veebr2025
Lech Poznan
Raków Częstochowa01
09. aug2024
Raków Częstochowa
Lech Poznan00
03. märts2024
Raków Częstochowa
Lech Poznan40
28. sept2023
Lech Poznan
Raków Częstochowa41
14. mai2023
Raków Częstochowa
Lech Poznan02
30. okt2022
Lech Poznan
Raków Częstochowa12
09. juuli2022
Lech Poznan
Raków Częstochowa02
Viimased mängud
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.
Selle valiku jaoks pole ühtegi mängu.
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 20-10 | 26 |
| 2 |
|
10 | 27-9 | 25 |
| 3 |
|
11 | 22-9 | 23 |
| 4 |
|
10 | 15-6 | 21 |
| 5 |
|
11 | 22-16 | 18 |
| 6 |
|
11 | 17-14 | 18 |
| 7 |
|
11 | 13-13 | 18 |
| 8 |
|
11 | 19-17 | 17 |
| 9 |
|
11 | 13-18 | 15 |
| 10 |
|
10 | 10-15 | 14 |
| 11 |
|
11 | 13-16 | 12 |
| 12 |
|
11 | 15-19 | 12 |
| 13 |
|
10 | 13-17 | 12 |
| 14 |
|
11 | 14-15 | 10 |
| 15 |
|
11 | 16-21 | 8 |
| 16 |
|
11 | 9-24 | 8 |
| 17 |
|
11 | 14-22 | 6 |
| 18 |
|
11 | 15-26 | 6 |
Qualifying
EL Qualification
Play-offs
Relegation