Liigu sisu juurde
Júniores U19 Portugal
NT Apex AI jõul

Júniores U19 Portugal Ennustused

Sellel lehel näed Júniores U19 Portugal analüüsi ja ennustusi. Arvesse võetakse statistilisi andmeid, meeskondade vormi ja hiljutist mänguajalugu ning ennustused genereeritakse automaatselt AI abil täpsusega üle 78%.

20 Meeskonnad
9
Ennustatud mängud
78%
Ennustatavuse määr
67%
Üle 2.5
56%
Mõlemad löövad värava
Statistika
44% 11% 44%
Koduvõidud 44% Viigid 11% Võõrsilvõidud 44%
67%
Üle 1.5
67%
Üle 2.5
22%
Üle 3.5
56%
Mõlemad löövad värava

Mängude ennustused

Tulevasi mänge pole

Viimased mängud

Regular Season - 1017. apr 2026 – 18. apr 20264
Uniao Leiria U19 vs Santa Clara U19, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.45 viik, 2.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldusmäär 2.8/10. Lõppseis 1–2, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Uniao Leiria U19Leiria U191
Santa Clara U192
2.67
▾3.45
2.50
1
2.67
U3.5
1.35
Jah
▾1.64
1X
1.45
2.8
1X
1.452.8
Famalicao U19 vs Sporting CP U19, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.35 viik, 2.12 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.32, usaldusmäär 4.2/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Famalicao U190
Sporting CP U19Sporting U19 1
3.10
3.35
2.12
2
2.12
U3.5
▾1.33
Ei
2.12
X2
1.32
4.2
✓ X2
1.324.2
Vitoria Guimaraes U19 vs Sporting Braga U19, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 3.20 viik, 2.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–4, ennustus läks täppi.
Lõpp
Vitoria Guimaraes U19Vitoria G 2
Sporting Braga U19Braga U19 4
▾2.70
▾3.20
▴2.45
2
▴2.45
O2.5
▴1.87
Jah
▴1.67
X2
▴1.39
8.0
✓ X2
▴1.398.0
Porto U19 vs Gil Vicente U19, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.22 koduvõit, 6.90 viik, 11.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.61, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 3–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Porto U193
Gil Vicente U190
▾1.22
▴6.90
▴11.00
1
▾1.11
O3.5
▾1.78
Ei
▾1.61
H1
1.61
8.0
✓ H1
1.618.0

Tabel & vorm

Campeonato Nacional U19

# Meeskond M V X K Väravad P Vorm
1 Porto U19 7 5 1 1 17:6 16 WDWLW
2 Vitoria Guimaraes U19 8 4 1 3 8:9 13 WLLLW
3 Rio Ave U19 7 3 2 2 6:4 11 WDWLW
4 Gil Vicente U19 7 3 2 2 5:3 11 LDWLD
5 Sporting Braga U19 7 3 1 3 9:9 10 LWLLD
6 Feirense U19 7 3 1 3 5:6 10 LDWWL
7 Academico Viseu U19 7 3 1 3 10:6 10 WWLWL
8 Famalicão U19 8 2 2 4 8:12 8 LWDLL
9 Moreirense U19 7 2 1 4 7:10 7 LDWWL
10 Vizela U19 7 2 0 5 7:17 6 WLLWL
1 Sporting CP U19 7 5 2 0 12:4 17 DWWWW
2 Benfica U19 7 4 2 1 16:7 14 LDWWW
3 Santa Clara U19 7 4 1 2 15:7 13 WWDLW
4 Oriental U19 7 3 2 2 8:7 11 LWDWL
5 Torreense U19 7 3 1 3 11:10 10 WWWLL
6 Mafra U19 7 2 3 2 7:13 9 DDLWD
7 Casa Pia U19 7 2 2 3 9:9 8 WDLLD
8 União Leiria U19 7 1 3 3 7:13 6 WLDLL
9 SC Farense U19 7 1 1 5 8:16 4 LLLLL
10 Alverca U19 7 0 3 4 7:14 3 LDDLL

Üle 2.5 & BTTS

Meeskond M Üle 1.5 Üle 2.5 Üle 3.5 BTTS Väravad / Mäng
SC Farense U19 7 71% 71% 43% 71% 3.43
Torreense U19 7 71% 71% 43% 71% 3.00
Benfica U19 7 86% 57% 43% 57% 3.29
Porto U19 7 57% 57% 57% 43% 3.29
Santa Clara U19 7 100% 57% 14% 57% 3.14
Alverca U19 7 100% 57% 29% 71% 3.00
União Leiria U19 7 86% 57% 43% 57% 2.86
Oriental U19 7 57% 57% 14% 57% 2.14
Vizela U19 7 57% 43% 43% 43% 3.43
Mafra U19 7 71% 43% 29% 57% 2.86
Sporting Braga U19 7 71% 43% 29% 43% 2.57
Moreirense U19 7 57% 43% 29% 57% 2.43
Sporting CP U19 7 86% 43% 0% 57% 2.29
Famalicão U19 8 63% 38% 38% 50% 2.50
Vitoria Guimaraes U19 8 63% 38% 13% 50% 2.13
Casa Pia U19 7 71% 29% 29% 43% 2.57
Academico Viseu U19 7 43% 14% 14% 29% 2.29
Feirense U19 7 43% 14% 0% 29% 1.57
Rio Ave U19 7 43% 14% 0% 29% 1.43
Gil Vicente U19 7 29% 0% 0% 14% 1.14

Júniores U19 Portugal ennustused ja panustamisvihjed

Vaata värskeimaid Júniores U19 Portugal ennustusi ja panustamisvihjeid, mille koostab meie tehisintellekti algoritm NT Apex. Oleme sarjas Júniores U19 Portugal analüüsinud 9 mängu 20 meeskonna osavõtul ja parima vihje täpsus on üle 78%. Ennustused katavad turud lõpptulemus, üle/alla, mõlemad löövad, täpne tulemus, xG, nurgalöögid ja pallivaldamine.

Sel hooajal lõppes 67% Júniores U19 Portugal mängudest üle 2,5 väravaga ning mõlemad löövad täitus 56% mängudest. Kõik lõppenud Júniores U19 Portugal ennustused jäävad täielikult nähtavaks — kontrolli meie tulemusi igal ajal.

Porto U19 juhib hetkel tabelit 16 punktiga. Júniores U19 Portugal on üks väravarohkemaid sarju, mida jälgime. Kodumeeskonnad võidavad 44% mängudest ja viike tuleb 11%.

Meie AI jalgpalli ennustused ulatuvad Júniores U19 Portugal mängudest palju kaugemale — katame üle 700 liiga üle maailma.