Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Atlético Mansillés

Mansilles Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

15
Ennustatud mängud
73.3%
Ennustatavuse määr
DDWWWW
Hiljutine vorm
1.20
Väravad / mäng
Atlético Mansillés ei saanud viimases 19 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Colegios Diocesanos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 3.00 viik, 2.30 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.31, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Colegios Dioc.2
Mansilles2
▾3.10
▴3.00
▴2.30
2
▴2.30
U2.5
1.47
Ei
▴1.65
X2
▴1.31
5.0
✓ X2
▴1.315.0
Arandina vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 2.92 viik, 2.82 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Arandina2
Mansilles2
2.55
▴2.92
2.82
1
▾2.50
U2.5
1.57
Ei
▾1.80
U2.5
1.57
5.0
U2.5
1.575.0
Atletico Mansilles vs Mirandes II, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.18 koduvõit, 3.00 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.28, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mansilles1
Mirandes B0
2.18
3.00
3.35
1
▴2.18
U2.5
1.52
Ei
1.70
1X
▴1.28
5.0
✓ 1X
▴1.285.0
Bembibre vs Atletico M, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.05 viik, 2.62 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.40, usaldus 4.2/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bembibre 0
Mansilles2
2.65
3.05
2.62
2
2.62
U2.5
▴1.58
Ei
▴1.80
X2
1.40
4.2
✓ X2
1.404.2
Atletico Mansilles vs Almazan, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.30 koduvõit, 3.05 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldus 2.4/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mansilles1
Almazan0
2.30
3.05
3.65
1
2.30
U2.5
1.51
Ei
1.72
1X
▴1.29
2.4
✓ 1X
▴1.292.4
Atletico Mansilles vs Palencia CF, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.60 koduvõit, 3.05 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldus 7.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mansilles2
Palencia CF1
▾2.60
▴3.05
▴2.70
1
▾2.60
U2.5
1.47
Ei
1.67
1X
▾1.39
7.0
✓ 1X
▾1.397.0
Becerril Campos vs Atletico Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.10 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.67, usaldus 2.2/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Becerril0
Mansilles2
▾2.07
▴3.10
▴3.50
1
▾2.00
U2.5
▴1.67
Ei
▾1.75
U2.5
▴1.67
2.2
✓ U2.5
▴1.672.2
Atletico Mansilles vs Arandina, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.15 viik, 4.15 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.88, usaldus 6.9/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mansilles1
Arandina1
1.88
3.15
4.15
1
1.88
U2.5
1.52
Ei
1.63
1
1.88
6.9
1
1.886.9
Bembibre vs Mansilles, Tercera División RFEF - Group 8, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 3.05 viik, 2.27 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 7.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Bembibre1
Mansilles1
3.15
3.05
2.27
X
3.05
U2.5
1.47
Ei
1.62
U2.5
1.47
7.3
✓ U2.5
1.477.3

Hooaja statistika

Tercera División RFEF - Group 8 Hispaania · Hooaeg 2026
8Mängud Võidumäär 38%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud448
Võidud123
Viigid213
Kaotused112
Löödud väravad4610
Sisse lastud väravad448
Keskm. löödud väravad1.01.51.3
Keskm. sisse lastud väravad1.01.01.0
Nullimängud112
Mängud väravata011
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu1-2
Võõrsil1-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–0
0-15
0–1
16-30
2–2
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
3–1
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.588%
7 mängu
Üle 1.538%
3 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Hispaania - Tercera División RFEF - Group 8
# Meeskond M V P
1 Cristo Atlético 9 14-4 22
2 Burgos Promesas 9 15-3 20
3 Cultural Leonesa II 9 14-6 20
4 UD Santa Marta 9 13-6 20
5 La Virgen del Camino 9 11-11 16
6 Bembibre 9 11-9 15
7 Palencia CF 9 14-9 14
8 Villaralbo 10 16-12 13
9 Guijuelo 9 14-10 13
10 Atlético Mansillés 9 12-10 13
11 Almazán 9 14-14 13
12 Arandina 9 13-14 11
13 Turégano 9 10-13 8
14 Unionistas II 10 9-15 8
15 Calasanz de Soria 9 8-16 7
16 Colegios Diocesanos 10 8-18 6
17 Salamanca II 9 7-23 4
18 Mirandés II 10 2-12 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 8 (Play Offs) Relegation

Atlético Mansillés ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Atlético Mansillés ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Atlético Mansillés meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 15 mängu, milles on osalenud Atlético Mansillés, parima vihje täpsusega 73.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Tercera División RFEF - Group 8 hooajal on Atlético Mansillés saavutanud 3 võitu, 3 viiki ja 2 kaotust 8 mängus, lüües 10 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 8, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Atlético Mansillés ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Atlético Mansillés on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.