Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Chadormalu SC

Chadormalu Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€5.50m Ø 26.2 Persian Gulf Pro League
37
Ennustatud mängud
62.2%
Ennustatavuse määr
WDWDWD
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / mäng
Chadormalu SC on viimases 6 mängus püsinud kaotuseta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Malavan vs Chadormalu SC, Persian Gulf Pro League, algus kell 13:15. Koefitsiendid: 2.54 koduvõit, 2.82 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 4.1/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Malavan1
Chadormalu2
▾2.54
▾2.82
▴3.20
1X
▾1.33
U2.5
1.42
Jah
2.27
U2.5
1.42
4.1
U2.5
1.424.1
Chadormalu SC vs Esteghlal FC, Persian Gulf Pro League, algus kell 14:15. Koefitsiendid: 4.40 koduvõit, 3.15 viik, 1.83 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 5.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Chadormalu1
Esteghlal1
▾4.40
▾3.15
▴1.83
2
▴1.83
U2.5
▴1.50
Ei
▴1.61
U2.5
▴1.50
5.3
✓ U2.5
▴1.505.3
ZOB Ahan vs Chadormalu SC, Persian Gulf Pro League, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 2.82 viik, 2.45 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.32, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
ZOB Ahan1
Chadormalu2
▴3.15
▴2.82
▴2.45
X
▴2.82
U2.5
▴1.32
Ei
▴1.47
U2.5
▴1.32
5.0
U2.5
▴1.325.0
Chadormalu SC vs Kheybar Khorramabad, Persian Gulf Pro League, algus kell 14:15. Koefitsiendid: 2.47 koduvõit, 2.92 viik, 3.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Chadormalu2
Kheybar2
▾2.47
▴2.92
▾3.00
1X
▴1.33
U2.5
▴1.42
Jah
▴2.22
U2.5
▴1.42
5.0
U2.5
▴1.425.0
Sanat Naft vs Chadormalu, Persian Gulf Pro League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 2.90 viik, 2.50 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.58, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Sanat Naft1
Chadormalu2
3.00
2.90
▴2.50
1X
1.52
U2.5
▾1.40
Ei
▾1.58
BTTS ei
▾1.58
5.0
BTTS ei
▾1.585.0
Esteghlal Khuzestan vs Chadormalu SC, Persian Gulf Pro League, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 2.80 viik, 2.44 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.60, usaldus 6.3/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Esteghlal Kh.1
Chadormalu1
▾3.15
▾2.80
▴2.44
X
▾2.80
U2.5
▾1.40
Ei
▾1.60
BTTS ei
▾1.60
6.3
BTTS ei
▾1.606.3
Chadormalu SC vs Tractor Sazi, Persian Gulf Pro League, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 5.00 koduvõit, 3.20 viik, 1.78 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.47, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Chadormalu 20
Tractor2
▴5.00
▾3.20
▾1.78
2
▾1.78
U2.5
▾1.47
Ei
▾1.55
U2.5
▾1.47
5.0
✓ U2.5
▾1.475.0
Gol Gohar vs Chadormalu, Persian Gulf Pro League, algus kell 17:30. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 3.05 viik, 2.75 võõrsilvõit. Best Tip: vähemalt üks meeskond ei löö väravat, koefitsient 1.64, usaldus 5.0/10. Lõppseis 3–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Gol Gohar3
Chadormalu0
2.55
3.05
2.75
1
2.55
U2.5
▾1.47
Ei
1.64
BTTS ei
1.64
5.0
✓ BTTS ei
1.645.0

Hooaja statistika

Persian Gulf Pro League Iraan · Hooaeg 2026
11Mängud Võidumäär 36%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud5611
Võidud134
Viigid224
Kaotused213
Löödud väravad4711
Sisse lastud väravad7714
Keskm. löödud väravad0.81.21.0
Keskm. sisse lastud väravad1.41.21.3
Nullimängud112
Mängud väravata224
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu1-0
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-2
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
1–1
16-30
0–2
31-45
3–2
46-60
2–3
61-75
5–4
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-152
31-451
61-752
76-905
11Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.564%
7 mängu
Üle 1.536%
4 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne

Tabel

Iraan - Persian Gulf Pro League
# Meeskond M V P
1 Persepolis FC 11 19-5 23
2 Sepahan FC 11 19-7 23
3 Foolad FC 11 11-5 22
4 Tractor Sazi 9 12-2 20
5 Esteghlal FC 10 12-3 20
6 Chadormalu SC 11 11-14 16
7 Aluminium Arak 11 11-9 14
8 Kheybar Khorramabad 11 14-13 14
9 Fajr Sepasi 10 10-12 14
10 Gol Gohar 10 10-9 13
11 Paykan 11 10-11 13
12 Nassaji Mazandaran 11 7-10 11
13 Esteghlal Khuzestan 11 7-14 10
14 ZOB Ahan 11 6-10 9
15 Malavan 10 9-14 9
16 Shams Azar Qazvin 10 7-12 7
17 Sanat Naft 10 5-15 7
18 Mes Shahr-e Babak 11 7-22 5
Promotion - AFC Champions League (League phase) Promotion - AFC Champions League 2 Relegation - Azadegan League

Chadormalu SC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Chadormalu SC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Chadormalu SC meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 37 mängu, milles on osalenud Chadormalu SC, parima vihje täpsusega 62.2%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Persian Gulf Pro League hooajal on Chadormalu SC saavutanud 4 võitu, 4 viiki ja 3 kaotust 11 mängus, lüües 11 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 14, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Chadormalu SC hinnanguline turuväärtus on praegu €5.50m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Chadormalu SC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Chadormalu SC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.