Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Dečić

Decic Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€3.38m Ø 26.7 First League
113
Ennustatud mängud
69.0%
Ennustatavuse määr
WLLDDL
Hiljutine vorm
0.87
Väravad / mäng
Dečić: 83% viimasest 12 mängust lõppes alla 2.5 väravaga
Dečić on viimases 7 mängus jäänud võiduta
Dečić: viimases 7 mängus löödi alla 2.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Decic vs Mornar, First League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.05 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.50, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Decic1
Mornar1
▾2.35
▴3.05
▴3.05
1
▾2.35
U2.5
▾1.50
Ei
1.67
U2.5
▾1.50
7.5
✓ U2.5
▾1.507.5
Sutjeska vs Decic, First League, algus kell 18:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.10 viik, 3.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.57, usaldus 6.5/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Sutjeska2
Decic 0
▴2.10
▾3.10
▴3.60
2
▴3.60
U2.5
▾1.57
Ei
▾1.72
U2.5
▾1.57
6.5
✓ U2.5
▾1.576.5
Decic vs Petrovac, First League, algus kell 19:00. Koefitsiendid: 2.42 koduvõit, 2.75 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 2 väravat, koefitsient 1.52, usaldus 7.7/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Decic1
Petrovac1
▴2.42
▾2.75
▴3.35
1
▴2.42
U2.5
▴1.52
Ei
▴1.75
U2.5
▴1.52
7.7
✓ U2.5
▴1.527.7
Mladost DG vs Decic, First League, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 3.20 viik, 1.93 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.23, usaldus 8.5/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mladost DG2
Decic0
▴3.95
▴3.20
▾1.93
2
▾1.93
U2.5
▴1.61
Ei
▴1.74
X2
▾1.23
8.5
X2
▾1.238.5
Koefitsiendid: 4.65 koduvõit, 3.27 viik, 1.76 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.82, usaldus 1.9/10. Lõppseis 1–2.
Lõpp
Zeta1
Decic2
4.65
3.27
1.76
1
4.65
U2.5
1.58
Jah
2.10
1X
1.82
1.9
1X
1.821.9

Hooaja statistika

First League Montenegro · Hooaeg 2026
12Mängud Võidumäär 42%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7512
Võidud325
Viigid303
Kaotused134
Löödud väravad7512
Sisse lastud väravad4610
Keskm. löödud väravad1.01.01.0
Keskm. sisse lastud väravad0.61.20.8
Nullimängud325
Mängud väravata235
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil0-3
Suurim kaotus
Kodu0-1
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil2
Seeriad
Võit4
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–0
0-15
2–3
16-30
1–1
31-45
3–3
46-60
3–1
61-75
2–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-151
16-303
31-453
46-604
61-753
76-906
20Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.558%
7 mängu
Üle 1.533%
4 mängu
Üle 2.58%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Montenegro - First League
# Meeskond M V P
1 Buducnost Podgorica 13 18-12 22
2 Mornar 14 20-15 21
3 Otrant-Olympic 13 21-17 21
4 Sutjeska 13 18-10 20
5 Bokelj 12 10-9 19
6 Dečić 12 12-10 18
7 Petrovac 13 12-13 15
8 Jezero 13 15-22 12
9 Mladost DG 13 11-22 12
10 Arsenal Tivat 12 9-16 9
Promotion - Champions League (Qualification) Promotion - Conference League (Qualification) Prva Crnogorska Liga (Relegation) Relegation - Druga Liga

Dečić ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Dečić ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Dečić meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 113 mängu, milles on osalenud Dečić, parima vihje täpsusega 69.0%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel First League hooajal on Dečić saavutanud 5 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust 12 mängus, lüües 12 väravat (1.0 mängu kohta) ja lastes sisse 10, sealhulgas 5 mängu väravat sisse laskmata.

Dečić hinnanguline turuväärtus on praegu €3.38m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Dečić ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Dečić on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.