1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. Premier League
  4. Ethiopia Bunna
Ethiopia Bunna

Ethiopia Bunna Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €1.00m
KEY INSIGHT Ethiopia Bunna mängudes löödi viimases 8 kohtumises alla 3.5 värava
TREND Ethiopia Bunna ei saanud viimases 18 mängus punast kaarti

Hiljutine vorm

LLDWD
71 Ennustatud mängud
60.56% Ennustatavuse määr

Ethiopia Keskmine statistika

Viimased 10 mängu

Pealelöögid
Raami / mäng
2.2
Pallivaldamine
53%
Nurgalöögid
Keskmine mängu kohta
4.1
Võidumäär
30%

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

06:00

Lõppenud
Welayta Dicha
Welayta Dicha
0 : 0
Ethiopia Bunna
Ethiopia
2.07
3
3.5

1

2.07

U2.5

1.54

NO

1.73

U2.5

1.54
7/10

09:00

Lõppenud
Ethiopia
Ethiopia Bunna
3 : 0
Mekelle Kenema
Mekelle K
3.2
2.95
2.32

1

3.2

U2.5

1.5

NO

1.71

U2.5

1.5
7/10

06:00

Lõppenud
Ethiopia N
Ethiopia Nigd Bank
0 : 0
Ethiopia Bunna
Ethiopia
2.97
2.95
2.48

X

2.95

U2.5

1.43

NO

1.62

U2.5

1.43
4.6/10

08:00

Lõppenud
Ethiopia
Ethiopia Bunna
1 : 2
Sidama Bunna
Sidama Bunna
3.5
2.75
2.25

2

2.25

U2.5

1.4

NO

1.6

U2.5

1.4
7.5/10

08:00

Lõppenud
red card Awassa K
Awassa Kenema
1 : 0
Ethiopia Bunna
Ethiopia
2.47
2.88
3.5

2

3.5

U2.5

1.5

NO

1.61

U2.5

1.5
7.4/10

08:00

Lõppenud
Ethiopia
Ethiopia Bunna
2 : 1
Fasil Ketema
Fasil Ketema
2.57
2.85
3.1

1

2.57

U2.5

1.47

NO

1.67

U2.5

1.47
5.3/10

08:00

Lõppenud
Suhul Shire
Suhul Shire
1 : 0
Ethiopia Bunna
Ethiopia
3.5
3.05
2.15

2

2.15

U2.5

1.41

NO

1.58

X2

1.26
6.8/10

11:00

Lõppenud
Ethiopia
Ethiopia Bunna
1 : 1
Mekelakeya
Mekelakeya
3.65
3
2.2

2

2.2

U2.5

1.48

NO

1.68

U2.5

1.48
6.3/10

11:00

Lõppenud
Shashemen
Shashemene Kenema
1 : 2
Ethiopia Bunna
Ethiopia red card
5.05
3.5
1.62

2

1.62

U2.5

1.66

NO

1.67

U2.5

1.66
6.7/10

01:00

Lõppenud
Ethiopia
Ethiopia Bunna
1 : 1
Legetafo Legedadi
Legetafo L
1.25
5.3
9

1

1.25

U3.5

1.52

YES

2.04

1

1.25
7.5/10

Ethiopia Bunna ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ethiopia Bunna ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ethiopia Bunna, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 71 mängu, milles on osalenud Ethiopia Bunna, parima vihje täpsusega 60.56%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Premier League hooajal on Ethiopia Bunna saavutanud 13 võitu, 11 viiki ja 13 kaotust 37 mängus, lüües 40 väravat (1.1 mängu kohta) ja lubades lüüa 39, sealhulgas 12 mängu väravat sisse laskmata.

Ethiopia Bunna hinnanguline turuväärtus on praegu €1.00m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ethiopia Bunna ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ethiopia Bunna on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Premier LeagueEthiopia • Hooaeg 2025
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud191837
Võidud7613
Viigid4711
Kaotused8513
Löödud väravad251540
Sisse lastud väravad251439
Keskm. löödud väravad1.30.81.1
Keskm. sisse lastud väravad1.30.81.1
Nullimängud4812
Mängud väravata3811
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 3-0
Võõrsil 1-3
Suurim kaotus
Kodu 2-4
Võõrsil 3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 3
Võõrsil 3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 4
Võõrsil 3
Seeriad
Võit 3
Kaotus 3
Penaltid
4 / 4
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0-15 1
16-30 2
31-45 1
46-60 1
61-75 6
11 Kollased
3 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 70%
26 Mängud
Üle 1.5 30%
11 Mängud
Üle 2.5 8%
3 Mängud
Üle 3.5 0%
0 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängijate andmed puuduvad