Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Rostov U19

Rostov U19 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

59
Ennustatud mängud
71.2%
Ennustatavuse määr
LLLDLW
Hiljutine vorm
1.47
Väravad / Mäng
Järgmine mäng Youth Championship · R, 16. okt · 17:00
Dinamo M
VS17:00
Rostov U19
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Nizhny Novgorod U19 vs Rostov U19, Youth Championship, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.55 koduvõit, 3.75 viik, 1.77 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.3/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Rostov U19 1
3.55
▴3.75
▾1.77
2
▾1.77
O2.5
1.38
Jah
1.41
O2.5
1.38
5.3
✓ O2.5
1.385.3
Rostov U19 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.60 viik, 2.95 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.40, usaldusmäär 7.8/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Rostov U191
Almaz Antey U192
2.02
▴3.60
▾2.95
X
▴3.60
O2.5
1.40
Jah
1.38
O2.5
1.40
7.8
✓ O2.5
1.407.8
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.72 koduvõit, 3.55 viik, 4.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.39, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 1–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
Jah
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rostov U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.30 viik, 2.67 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.36, usaldusmäär 8.4/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
Jah
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Dynamo Makhachkala U19 vs Rostov U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 4.00 koduvõit, 3.65 viik, 1.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.29, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Rostov U19 1
4.00
3.65
1.70
2
1.70
O2.5
1.29
Jah
1.33
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Rostov U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.64 koduvõit, 4.00 viik, 4.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.64, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 4–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Rostov U194
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U190
▾1.64
▴4.00
▴4.00
1
▾1.64
O2.5
1.38
Jah
▴1.45
1
▾1.64
5.0
✓ 1
▾1.645.0
Ural U20 vs Rostov U19, Youth Championship, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.27 koduvõit, 3.40 viik, 2.65 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.54, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 0–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Ural U20Ural U190
Rostov U191
2.27
3.40
2.65
2
2.65
O2.5
1.54
Jah
1.48
O2.5
1.54
8.0
O2.5
1.548.0
Rostov U19 vs Zenit U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 6.90 koduvõit, 5.40 viik, 1.27 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.27, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Rostov U192
Zenit U191
▾6.90
▴5.40
▾1.27
2
▾1.27
O2.5
▾1.26
Jah
▴1.54
2
▾1.27
8.5
2
▾1.278.5
Krasnodar U19 vs Rostov U19, Youth Championship, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.15 koduvõit, 6.70 viik, 10.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 4 väravat lüüakse, koefitsient 1.70, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Krasnodar U192
Rostov U19 1
▾1.15
▴6.70
▴10.00
1
▾1.15
O3.5
1.70
Jah
▴1.77
O3.5
1.70
8.0
O3.5
1.708.0
Rostov U19 vs Akhmat Grozny U20, Youth Championship, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 1.26 koduvõit, 4.90 viik, 12.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.26, usaldusmäär 4.4/10. Lõppseis 5–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Rostov U195
Akhmat Grozny U20Akhmat G 0
1.26
4.90
12.00
1
1.26
U3.5
1.61
Ei
1.74
1
1.26
4.4
✓ 1
1.264.4

Rostov U19 Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
4.8
Pallivaldamine
51%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
6
Võidumäär
30%

Hooaja statistika

Youth Championship Venemaa · Hooaeg 2026
24Mängud Võidumäär 38%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131124
Võidud639
Viigid404
Kaotused3811
Löödud väravad211536
Sisse lastud väravad162642
Keskm. löödud väravad1.61.41.5
Keskm. sisse lastud väravad1.22.41.8
Nullimängud426
Mängud väravata325
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu4-0
Võõrsil2-3
Suurim kaotus
Kodu3-5
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil6
Seeriad
Võit3
Kaotus3
Penaltid
2/ 2
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–7
0-15
3–6
16-30
1–9
31-45
4–7
46-60
10–5
61-75
10–8
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
61-751
1Kollased
4Punased
Löödud väravad
Üle 0.579%
19 mängu
Üle 1.542%
10 mängu
Üle 2.521%
5 mängu
Üle 3.58%
2 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Venemaa - Youth Championship
# Meeskond M V P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Rostov U19 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Rostov U19 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Rostov U19, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 59 mängu, milles on osalenud Rostov U19, parima vihje täpsusega 71.2%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Youth Championship hooajal on Rostov U19 saavutanud 9 võitu, 4 viiki ja 11 kaotust 24 mängus, lüües 36 väravat (1.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 42, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Rostov U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Rostov U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.