Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
CSKA Moskva U19

CSKA Moscow U19 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€121.40m Ø 24.3 Youth Championship
58
Ennustatud mängud
67.2%
Ennustatavuse määr
WWWWWW
Hiljutine vorm
3.53
Väravad / mäng
CSKA Moskva U19 võitis viimases 2 mängus 3+ väravaga
CSKA Moskva U19 lõi viimases 2 mängus 4+ väravat
CSKA Moskva U19 lõi värava kõigis viimases 10 mängus
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Rostov U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 4.50 koduvõit, 4.50 viik, 1.47 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.21, usaldus 7.5/10. Lõppseis 1–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Rostov U191
CSKA Moscow U194
▾4.50
▴4.50
▾1.47
X2
1.12
O2.5
1.21
Ei
▾2.92
O2.5
▴1.21
7.5
✓ O2.5
▴1.217.5
CSKA Moskva U19 vs Rodina Moscow U19, Youth Championship, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.60 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.55, usaldus 8.0/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
CSKA Moscow U195
Rodina U191
1.88
3.60
3.25
1
1.88
O3.5
1.55
Ei
3.60
O3.5
1.55
8.0
✓ O3.5
1.558.0
CSKA Moskva U19 vs Akademiya Konoplev U20, Youth Championship, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.44 koduvõit, 4.55 viik, 4.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
CSKA Moscow U192
Konoplev U200
▾1.44
▴4.55
4.90
1
▾1.44
O2.5
1.29
Jah
▴1.43
O2.5
1.29
8.0
O2.5
1.298.0
CSKA Moskva U19 vs Fakel U19, Youth Championship, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.10 koduvõit, 7.80 viik, 13.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.60, usaldus 8.0/10. Lõppseis 6–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
CSKA Moscow U196
Fakel U191
▾1.10
▴7.80
▴13.00
1
▾1.10
O2.5
1.25
Ei
▾1.75
H1
1.60
8.0
✓ H1
1.608.0
Dinamo Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, algus kell 17:00. Koefitsiendid: 3.70 koduvõit, 3.75 viik, 1.75 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.19, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Dynamo U192
CSKA Moscow U194
▴3.70
▴3.75
▾1.75
2
▾1.75
O2.5
1.27
Jah
▴1.31
X2
▾1.19
8.0
✓ X2
▾1.198.0
CSKA Moskva U19 vs Nizhny Novgorod U19, Youth Championship, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.10 koduvõit, 7.50 viik, 14.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.60, usaldus 10/10. Lõppseis 5–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
CSKA Moscow U195
Nizhny N. U191
1.10
▴7.50
▾14.00
1
1.10
O3.5
▾1.72
Jah
▴2.02
H1
1.60
10
✓ H1
1.6010
CSKA Moskva U19 vs Lokomotiv Moskva U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.85 viik, 3.15 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.66, usaldus 6.4/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
CSKA Moscow U193
Lokomotiv U192
1.88
3.85
3.15
1
1.88
O3.5
1.66
Jah
1.28
O3.5
1.66
6.4
✓ O3.5
1.666.4
Spartak Moskva U19 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 7.80 koduvõit, 5.80 viik, 1.22 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.26, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Spartak U190
CSKA Moscow U192
▾7.80
▴5.80
▾1.22
1X
▴3.35
O2.5
▾1.26
Jah
▴1.60
O2.5
▾1.26
8.5
O2.5
▾1.268.5
Sochi U20 vs CSKA Moskva U19, Youth Championship, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 3.64 koduvõit, 3.65 viik, 1.88 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 4.3/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Sochi U191
CSKA Moscow U193
3.64
3.65
1.88
2
1.88
U3.5
1.37
Ei
2.18
U3.5
1.37
4.3
U3.5
1.374.3

Hooaja statistika

Youth Championship Venemaa · Hooaeg 2026
28Mängud Võidumäär 79%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141428
Võidud121022
Viigid022
Kaotused224
Löödud väravad454893
Sisse lastud väravad142337
Keskm. löödud väravad3.23.43.3
Keskm. sisse lastud väravad1.01.61.3
Nullimängud549
Mängud väravata000
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu6-1
Võõrsil0-5
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil4-2
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu6
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit5
Kaotus1
Penaltid
8/ 9
88.89% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
18–6
0-15
9–8
16-30
14–2
31-45
14–6
46-60
19–6
61-75
15–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.5100%
28 mängu
Üle 1.593%
26 mängu
Üle 2.564%
18 mängu
Üle 3.546%
13 mängu
Üle 4.525%
7 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Venemaa - Youth Championship
# Meeskond M V P
1 CSKA Moskva U19 28 93-37 68
2 Zenit U19 28 82-37 61
3 Krasnodar U19 28 81-43 58
4 Rodina Moscow U19 28 73-40 57
5 Lokomotiv Moskva U19 28 73-50 53
6 Akademiya Konoplev U20 28 57-46 47
7 Almaz Antey U19 28 58-62 47
8 Spartak Moskva U19 28 44-49 35
9 Dinamo Moskva U19 28 47-55 32
10 Rostov U19 28 40-52 32
11 Ural U20 28 36-61 28
12 Dynamo Makhachkala U19 28 39-66 28
13 Chertanovo U20 28 40-66 26
14 Nizhny Novgorod U19 28 32-73 22
15 Rubin Kazan U20 28 35-66 21
16 Fakel U19 28 30-57 20

CSKA Moskva U19 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid CSKA Moskva U19 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale CSKA Moskva U19 meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 58 mängu, milles on osalenud CSKA Moskva U19, parima vihje täpsusega 67.2%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Youth Championship hooajal on CSKA Moskva U19 saavutanud 22 võitu, 2 viiki ja 4 kaotust 28 mängus, lüües 93 väravat (3.3 mängu kohta) ja lastes sisse 37, sealhulgas 9 mängu väravat sisse laskmata.

CSKA Moskva U19 hinnanguline turuväärtus on praegu €121.40m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud CSKA Moskva U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

CSKA Moskva U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.