Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Heilongjiang Lava Spring

Heilongjiang Lava Spring Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€2.26m Ø 27.5 League One
82
Ennustatud mängud
62.2%
Ennustatavuse määr
LDDLLL
Hiljutine vorm
1.33
Väravad / Mäng
Heilongjiang Lava Spring on viimases 8 mängus jäänud võiduta
Heilongjiang Lava Spring on võõrsil viimases 11 mängus jäänud võiduta
Järgmine mäng League One · L, 17. okt · 12:00
Wuxi Wugou
VS12:00
Heilongji
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Guangzhou E-Power vs Heilongjiang Lava Spring, League One, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.29 koduvõit, 6.30 viik, 9.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.29, usaldusmäär 10/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Guangzhou E-PowerGuangzhou E3
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.29
▴6.30
▴9.50
1
▾1.29
O2.5
▾1.46
Ei
▾1.90
1
▾1.29
10
✓ 1
▾1.2910
Heilongjiang Lava Spring vs Meizhou K, League One, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.93 koduvõit, 3.70 viik, 4.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.66, usaldusmäär 5.6/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
Meizhou KMeizhou Hakka0
▴1.93
▾3.70
▾4.20
1
▴1.93
O2.5
▴1.66
Jah
▾1.58
O2.5
▴1.66
5.6
O2.5
▴1.665.6
Heilongjiang Lava Spring vs Dongguan U, League One, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 3.80 viik, 4.35 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.66, usaldusmäär 7.5/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Dongguan U1
▾1.70
▴3.80
▴4.35
1
▾1.70
O2.5
▾1.66
Jah
▾1.62
O2.5
▾1.66
7.5
O2.5
▾1.667.5
Changchun Yatai vs Heilongjiang Lava Spring, League One, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.70 viik, 4.30 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.80, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Changchun Yatai1
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
▴1.80
▴3.70
▾4.30
1
▴1.80
O2.5
▾1.72
Jah
▾1.66
1
▴1.80
8.5
✓ 1
▴1.808.5
Shaanxi Union vs Heilongjiang Lava Spring, League One, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 1.43 koduvõit, 4.90 viik, 6.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.43, usaldusmäär 8.8/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Shaanxi Union2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.43
▴4.90
▴6.90
1
▾1.43
O2.5
▾1.50
Jah
▴1.74
1
▾1.43
8.8
✓ 1
▾1.438.8
Heilongjiang Lava Spring vs Suzhou Dongwu, League One, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.50 koduvõit, 3.10 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldusmäär 5.9/10. Lõppseis 3–4, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
Suzhou Dongwu4
▴2.50
▾3.10
▾3.00
X
▾3.10
U3.5
▴1.29
Ei
▴1.98
U3.5
▴1.29
5.9
U3.5
▴1.295.9
Heilongjiang Lava Spring vs Hebei Kungfu, League One, algus kell 12:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.15 viik, 3.45 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.36, usaldusmäär 4.7/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Hebei Kungfu2
▴2.25
▾3.15
▾3.45
1
▴2.25
O1.5
▴1.36
Jah
▾1.83
O1.5
▴1.36
4.7
✓ O1.5
▴1.364.7
Dantong Hantong vs Heilongjiang Lava Spring, League One, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.13 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldusmäär 6.8/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Dantong HantongDantong H2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.20
3.13
3.00
2
3.00
U3.5
1.27
Ei
1.95
U3.5
1.27
6.8
U3.5
1.276.8
Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.60 viik, 1.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.27, usaldusmäär 4.6/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Shaanxi Changan AthleticShaanxi C1
3.30
3.60
1.90
1
3.30
U3.5
1.27
Ei
1.90
U3.5
1.27
4.6
U3.5
1.274.6

Heilongji Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
0.78
PealelöögidRaami / mäng
2.8
Pallivaldamine
47%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4
DistsipliinKaardid mängu kohta
1.6
Võidumäär
10%

Hooaja statistika

League One Hiina · Hooaeg 2026
25Mängud Võidumäär 16%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud131225
Võidud224
Viigid6612
Kaotused549
Löödud väravad181735
Sisse lastud väravad222446
Keskm. löödud väravad1.41.41.4
Keskm. sisse lastud väravad1.72.01.8
Nullimängud112
Mängud väravata224
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu2-1
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil5
Seeriad
Võit2
Kaotus4
Penaltid
4/ 4
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
3–7
0-15
8–7
16-30
7–5
31-45
5–9
46-60
7–9
61-75
5–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
3-4-32 G
36Kollased
3Punased
Löödud väravad
Üle 0.584%
21 mängu
Üle 1.536%
9 mängu
Üle 2.516%
4 mängu
Üle 3.54%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
Erikys Erikys 30 FWD -
Xu Jiajun Xu Jiajun 30 MID -
Zhu Jiaxuan Zhu Jiaxuan 26 MID -
Chen Liming Chen Liming 28 MID -
Zhang Zimin Zhang Zimin 25 MID -
Fan Bojian Fan Bojian 28 MID -
Shao Shuai Shao Shuai 28 DEF -
Nizamdin Ependi Nizamdin Ependi 34 DEF -

Tabel

Hiina - League One
# Meeskond M V P
1 Guangzhou E-Power 26 55-22 60
2 Nantong Zhiyun 26 35-20 48
3 Guangxi Hengchen 26 41-28 46
4 Shenzhen Juniors 26 41-30 45
5 Shaanxi Union 26 47-28 42
6 Wuxi Wugou 26 41-31 36
7 Yanbian Longding 26 34-29 36
8 Hebei Kungfu 26 23-25 35
9 Changchun Yatai 26 39-42 31
10 Ningbo Professional 26 27-31 30
11 Dalian Huayi 26 31-38 30
12 Suzhou Dongwu 26 30-35 28
13 Heilongjiang Lava Spring 26 36-49 24
14 Nanjing City 26 21-37 22
15 Meizhou Kejia 26 25-53 16
16 Dongguan United 26 26-54 16
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Heilongjiang Lava Spring ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Heilongjiang Lava Spring ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Heilongjiang Lava Spring, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 82 mängu, milles on osalenud Heilongjiang Lava Spring, parima vihje täpsusega 62.2%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel League One hooajal on Heilongjiang Lava Spring saavutanud 4 võitu, 12 viiki ja 9 kaotust 25 mängus, lüües 35 väravat (1.4 mängu kohta) ja lubades lüüa 46, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on Heilongjiang Lava Spring keskmiselt saavutanud 47% pallivaldamist, 0.78 xG ja 4 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 10%.

Heilongjiang Lava Spring hinnanguline turuväärtus on praegu €2.26m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Heilongjiang Lava Spring ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Heilongjiang Lava Spring on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.