Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
New Mexico United

New Mexico United Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€3.67m Ø 27.3 USL Championship
101
Ennustatud mängud
69.3%
Ennustatavuse määr
WWLLDD
Hiljutine vorm
1.73
Väravad / Mäng
New Mexico United sai viimases 8 mängus 3+ kollast kaarti
Järgmine mäng USL Championship · P, 18. okt · 01:30
San Antonio
VS01:30
New Mexico
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

New Mexico United vs Monterey Bay, USL Championship, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 1.66 koduvõit, 4.00 viik, 4.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond lööb värava, koefitsient 1.40, usaldusmäär 5.9/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
New Mexico UnitedNew Mexico3
Monterey Bay1
▾1.66
4.00
▴4.50
X2
▴2.25
O2.5
▾1.58
Jah
▾1.58
AS
▴1.40
5.9
✓ AS
▴1.405.9
New Mexico United vs Phoenix Rising, USL Championship, algus kell 23:00. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.55 viik, 2.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.50, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
New Mexico UnitedNew Mexico2
Phoenix Rising1
▴2.32
▾3.55
▾2.80
1
▴2.32
O2.5
▾1.55
Jah
1.50
1X
▴1.50
8.0
✓ 1X
▴1.508.0
FC Tulsa vs New M, USL Championship, algus kell 01:00. Koefitsiendid: 2.01 koduvõit, 3.45 viik, 3.65 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.30, usaldusmäär 8.1/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
FC Tulsa1
New MNew Mexico 0
▾2.01
3.45
▴3.65
1
▾2.01
O1.5
▴1.24
Ei
▾2.12
1X
▾1.30
8.1
✓ 1X
▾1.308.1
New Mexico United vs Sacramento Republic, USL Championship, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 3.40 viik, 2.04 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 2–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
New Mexico UnitedNew Mexico2
Sacramento RepublicSacrament3
▴3.35
▴3.40
▾2.04
X2
▴1.31
U3.5
▴1.36
Jah
▾1.70
U3.5
▾1.36
6.2
U3.5
▾1.366.2
Colorado Springs vs New Mexico United, USL Championship, algus kell 02:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 3.75 viik, 3.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.60, usaldusmäär 7.8/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Colorado SpringsColorado 0
New Mexico UnitedNew Mexico0
▴1.87
▴3.75
▾3.80
1
▴1.87
O2.5
▾1.60
Jah
1.58
O2.5
▾1.60
7.8
O2.5
▾1.607.8
Birmingham Legion vs New Mexico United, USL Championship, algus kell 01:30. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.60 viik, 2.68 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.55, usaldusmäär 6.8/10. Lõppseis 4–4, ennustus läks täppi.
Lõpp
Birmingham LegionBirmingham4
New Mexico UnitedNew Mexico4
▴2.32
▴3.60
▾2.68
2
▾2.68
O2.5
▾1.55
Jah
▾1.47
O2.5
▾1.55
6.8
✓ O2.5
▾1.556.8
New Mexico United vs Indy Eleven, USL Championship, algus kell 02:30. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.80 viik, 3.80 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.29, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
New Mexico UnitedNew Mexico2
Indy Eleven2
▾1.83
▴3.80
▴3.80
1
▾1.83
O2.5
▾1.53
Jah
▾1.50
1X
▾1.29
8.5
✓ 1X
▾1.298.5
Las Vegas Lights vs New Mexico United, USL Championship, algus kell 03:30. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.75 viik, 3.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.55, usaldusmäär 7.1/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Las Vegas LightsLas V1
New Mexico UnitedNew Mexico2
▾1.97
▴3.75
▴3.40
2
▴3.40
U3.5
▴1.55
Ei
▴2.47
U3.5
▴1.55
7.1
✓ U3.5
▴1.557.1
New Mexico United vs Memphis 901, USL Championship, algus kell 01:00. Koefitsiendid: 2.10 koduvõit, 3.48 viik, 3.10 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.40, usaldusmäär 7.2/10. Lõppseis 2–3, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
New Mexico UnitedNew Mexico2
Memphis 9013
2.10
3.48
3.10
2
3.10
U3.5
1.40
Ei
2.25
U3.5
1.40
7.2
U3.5
1.407.2

New Mexico Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
Oodatavad väravadxG mängu kohta
1.03
PealelöögidRaami / mäng
4.3
Pallivaldamine
54%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
3.2
DistsipliinKaardid mängu kohta
3.6
Võidumäär
40%

Hooaja statistika

USL Championship USA · Hooaeg 2026
27Mängud Võidumäär 48%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud141327
Võidud8513
Viigid347
Kaotused347
Löödud väravad231841
Sisse lastud väravad171532
Keskm. löödud väravad1.61.41.5
Keskm. sisse lastud väravad1.21.21.2
Nullimängud358
Mängud väravata167
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil2-5
Suurim kaotus
Kodu2-3
Võõrsil3-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil5
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit6
Kaotus2
Penaltid
3/ 3
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
6–6
0-15
5–3
16-30
6–2
31-45
3–7
46-60
11–5
61-75
12–7
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
4-2-3-11 G
84Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.574%
20 mängu
Üle 1.544%
12 mängu
Üle 2.519%
5 mängu
Üle 3.511%
3 mängu
Üle 4.54%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
J. Lindsey J. Lindsey 25 DEF 7.25
K. Ryden K. Ryden 34 DEF 7.25
M. Vargas M. Vargas 24 MID 7.11
M. Akale M. Akale 28 MID 7.08
G. Hurst G. Hurst 28 FWD 7.03
A. Tambakis A. Tambakis 33 GK 7.01
T. Amang T. Amang 27 FWD 6.93
R. Ford R. Ford 17 - 6.88
Kristopher Shakes Kristopher Shakes 24 GK 6.82
T. Maples T. Maples 27 DEF 6.81
D. Bruce D. Bruce 29 FWD 6.74
W. Seymore W. Seymore 33 DEF 6.70
Luiz Fernando Luiz Fernando 28 MID 6.61
Z. Bailey Z. Bailey 25 MID 6.48
C. Gloster C. Gloster 25 DEF 6.47
S. Rivas S. Rivas 28 MID 6.41
T. Pondeca T. Pondeca 24 MID 6.37
A. Herbert A. Herbert 27 DEF 6.30
J. DuBois J. DuBois 19 - 5.97
J. Sais J. Sais 19 MID -
O. Jabang O. Jabang 24 MID -
M. Gaines M. Gaines 27 FWD -
G. Zelalem G. Zelalem 28 MID -

Tabel

USA - USL Championship
# Meeskond M V P
1 El Paso Locomotive 28 48-36 50
2 New Mexico United 28 44-33 49
3 Sacramento Republic 28 38-26 45
4 Lexington 28 49-33 44
5 FC Tulsa 28 32-25 43
6 Colorado Springs 28 41-38 41
7 Orange County SC 28 37-44 39
8 San Antonio 28 29-29 39
9 Phoenix Rising 28 39-42 36
10 Las Vegas Lights 28 37-41 36
11 Oakland Roots 28 33-35 35
12 Monterey Bay 28 30-50 21
Play Offs: 1/8-finals

New Mexico United ennustused ja panustamisvihjed

Otsid New Mexico United ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale New Mexico United, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 101 mängu, milles on osalenud New Mexico United, parima vihje täpsusega 69.3%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel USL Championship hooajal on New Mexico United saavutanud 13 võitu, 7 viiki ja 7 kaotust 27 mängus, lüües 41 väravat (1.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 32, sealhulgas 8 mängu väravat sisse laskmata.

Viimase 10 mängu jooksul on New Mexico United keskmiselt saavutanud 54% pallivaldamist, 1.03 xG ja 3.2 nurgalööki mängu kohta, võidumääraga 40%.

New Mexico United hinnanguline turuväärtus on praegu €3.67m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud New Mexico United ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

New Mexico United on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.