Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Progrès Sakiet Eddaïer

Progrès Sakiet Eddaïer Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.45m Ø 25.0 Ligue 2
16
Ennustatud mängud
81.3%
Ennustatavuse määr
WDWDWW
Hiljutine vorm
2
Väravad / Mäng
Progrès Sakiet Eddaïer on viimases 11 mängus püsinud kaotuseta
Progrès Sakiet Eddaïer on kodus viimases 19 mängus püsinud kaotuseta
Tulevasi mänge pole

Meeskonnal Progrès Sakiet Eddaïer pole hetkel ühtegi planeeritud mängu. Allpool saad vaadata hiljutisi tulemusi ja hooaja statistikat.

Viimased mängud

Progres Sakiet Eddaier vs CS Sfaxien, Ligue 1, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 3.35 koduvõit, 2.77 viik, 2.37 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.36, usaldusmäär 6.8/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S1
CS Sfaxien0
▴3.35
▾2.77
▾2.37
2
▾2.37
U2.5
▾1.36
Ei
▾1.53
U2.5
▾1.36
6.8
✓ U2.5
▾1.366.8
Olympique Beja vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.10 koduvõit, 2.77 viik, 2.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 6.3/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Olympique Beja1
Progres Sakiet EddaierProgres S1
▴3.10
▾2.77
▾2.52
2
▾2.52
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.57
U2.5
▾1.38
6.3
✓ U2.5
▾1.386.3
Progres Sakiet Eddaier vs CS Hammam-Lif, Ligue 1, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.91 koduvõit, 3.20 viik, 6.20 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.39, usaldusmäär 5.8/10. Lõppseis 1–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S1
CS Hammam-LifHammam-Lif0
▴1.91
▾3.20
▾6.20
1
▴1.91
U2.5
▾1.39
Ei
1.50
U2.5
▾1.39
5.8
✓ U2.5
▾1.395.8
AS Marsa vs Progres S, Ligue 1, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 2.52 koduvõit, 2.75 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 2 väravat, koefitsient 1.38, usaldusmäär 5.3/10. Lõppseis 0–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
AS Marsa0
Progres S 0
▴2.52
▾2.75
▾3.15
X2
1.52
U2.5
▾1.38
Ei
▾1.60
U2.5
▾1.38
5.3
✓ U2.5
▾1.385.3
Progres Sakiet Eddaier vs Jeunesse Sportive Omrane, Ligue 1, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.97 koduvõit, 3.05 viik, 4.40 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.22, usaldusmäär 5.9/10. Lõppseis 2–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S2
Jeunesse Sportive OmraneJS Omrane0
▾1.97
▾3.05
▴4.40
1
▾1.97
U2.5
▾1.40
Ei
▾1.52
1X
▾1.22
5.9
✓ 1X
▾1.225.9
Stade Gabesien vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.57 koduvõit, 2.82 viik, 2.72 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.53, usaldusmäär 5.8/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Stade Gabesien0
Progres Sakiet EddaierProgres S 0
▾2.57
▾2.82
▴2.72
X2
▴1.40
O1.5
1.53
Jah
2.20
O1.5
1.53
5.8
O1.5
1.535.8
Progres Sakiet Eddaier vs Djelma, Ligue 2, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.20 koduvõit, 5.25 viik, 11.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.70, usaldusmäär 4.4/10. Lõppseis 4–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S4
Djelma1
▴1.20
5.25
▾11.00
1
▴1.20
O1.5
1.28
Ei
1.34
H1
1.70
4.4
✓ H1
1.704.4
AS Kasserine vs Progres Sakiet Eddaier, Ligue 2, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 2.77 viik, 2.62 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldusmäär 3.4/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
AS KasserineKasserine2
Progres Sakiet EddaierProgres S1
2.82
2.77
2.62
1
2.82
U2.5
1.43
Ei
1.64
1X
1.39
3.4
✓ 1X
1.393.4
Progres Sakiet Eddaier vs Kalaa Sport, Ligue 2, algus kell 14:30. Koefitsiendid: 1.14 koduvõit, 6.30 viik, 18.50 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 3 väravat lüüakse, koefitsient 1.65, usaldusmäär 2.4/10. Lõppseis 5–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S5
Kalaa SportKalaa0
▾1.14
▴6.30
▴18.50
1
▾1.14
O2.5
▾1.65
Ei
▾1.35
O2.5
▾1.65
2.4
✓ O2.5
▾1.652.4
Moknine vs Progres S, Ligue 2, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 5.60 koduvõit, 3.50 viik, 1.63 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.63, usaldusmäär 8.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Moknine1
Progres S1
▴5.60
▴3.50
▾1.63
2
▾1.63
U2.5
▴1.55
Ei
▾1.51
2
▾1.63
8.0
2
▾1.638.0
Bouchamma vs Progres S, Ligue 2, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 3.00 koduvõit, 2.95 viik, 2.52 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldusmäär 2.8/10. Lõppseis 1–4, ennustus läks täppi.
Lõpp
Bouchamma1
Progres S4
3.00
▴2.95
▾2.52
2
▾2.52
U2.5
1.41
Ei
1.60
X2
1.35
2.8
✓ X2
1.352.8
Progres Sakiet Eddaier vs EO Sidi Bouzid, Ligue 2, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 1.15 koduvõit, 7.00 viik, 19.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldusmäär 1.0/10. Lõppseis 3–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Progres Sakiet EddaierProgres S 3
EO Sidi BouzidSidi Bouzid0
▾1.15
▴7.00
▴19.00
X2
▴4.35
U3.5
▴1.37
Ei
▾1.29
U3.5
▴1.37
1.0
✓ U3.5
▴1.371.0
Ariana vs Progres S, Ligue 2, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.75 koduvõit, 2.90 viik, 2.55 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldusmäär 5.0/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Ariana1
Progres S1
▴2.75
2.90
▾2.55
2
▾2.55
U2.5
1.47
Ei
1.63
X2
1.37
5.0
✓ X2
1.375.0

Progres S Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
3.4
Pallivaldamine
46%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
4.4
Võidumäär
60%

Hooaja statistika

Ligue 1 Tuneesia · Hooaeg 2026
4Mängud Võidumäär 50%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud224
Võidud202
Viigid022
Kaotused000
Löödud väravad314
Sisse lastud väravad011
Keskm. löödud väravad1.50.51.0
Keskm. sisse lastud väravad0.00.50.3
Nullimängud213
Mängud väravata011
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu2-0
Võõrsil-
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu2
Võõrsil1
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu0
Võõrsil1
Seeriad
Võit1
Kaotus0
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–0
0-15
0–0
16-30
1–1
31-45
1–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
16-302
46-601
61-753
76-901
7Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.575%
3 mängu
Üle 1.525%
1 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Progrès Sakiet Eddaïer ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Progrès Sakiet Eddaïer ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Progrès Sakiet Eddaïer, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 16 mängu, milles on osalenud Progrès Sakiet Eddaïer, parima vihje täpsusega 81.3%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Ligue 1 hooajal on Progrès Sakiet Eddaïer saavutanud 2 võitu, 2 viiki ja 0 kaotust 4 mängus, lüües 4 väravat (1.0 mängu kohta) ja lubades lüüa 1, sealhulgas 3 mängu väravat sisse laskmata.

Progrès Sakiet Eddaïer hinnanguline turuväärtus on praegu €1.45m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Progrès Sakiet Eddaïer ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Progrès Sakiet Eddaïer on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.