Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Racing Santander II

Rayo Cantabria Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

42
Ennustatud mängud
59.5%
Ennustatavuse määr
WDWLLL
Hiljutine vorm
1.87
Väravad / mäng
Racing Santander II lasi viimases 8 mängus sisse vähemalt 1 värava
Racing Santander II: mõlemad lõid värava viimases 5 mängus
Racing Santander II: viimases 7 mängus löödi üle 1.5 värava
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Racing Santander II vs Atletico Astorga, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 1.98 koduvõit, 3.60 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.67, usaldus 6.2/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rayo Cantabria2
Atl. Astorga 0
▴1.98
▾3.60
▾3.70
1
▴1.98
O2.5
▴1.71
Jah
▴1.67
BTTS
▴1.67
6.2
BTTS
▴1.676.2
Deportivo Alaves II vs Racing Santander II, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.50 koduvõit, 4.25 viik, 5.45 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.50, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Alaves B3
Rayo Cantabria3
▴1.50
▴4.25
▾5.45
1
▴1.50
O2.5
1.65
Ei
1.97
1
▴1.50
8.0
1
▴1.508.0
Racing Santander II vs Basconia, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.82 koduvõit, 3.45 viik, 2.33 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 6.1/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rayo Cantabria3
Basconia1
▴2.82
▴3.45
▾2.33
2
▾2.33
O2.5
▾1.67
Jah
1.57
X2
▾1.37
6.1
X2
▾1.376.1
Real Oviedo II vs Racing Santander II, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.77 koduvõit, 3.75 viik, 4.05 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.77, usaldus 7.6/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Oviedo B2
Rayo Cantabria1
1.77
▴3.75
▾4.05
1
1.77
O2.5
1.78
Jah
▴1.75
1
1.77
7.6
✓ 1
1.777.6
Racing Santander II vs Eibar II, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 3.05 koduvõit, 3.30 viik, 2.28 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.34, usaldus 4.5/10. Lõppseis 1–5, vihje oli möödalask.
Lõpp
Rayo Cantabria1
Eibar B5
▴3.05
3.30
▾2.28
2
▾2.28
U3.5
▴1.34
Jah
1.75
U3.5
▴1.34
4.5
U3.5
▴1.344.5
Llanera vs Racing II, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.35 viik, 2.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.45, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Llanera2
Rayo Cantabria1
▾2.40
▾3.35
▴2.70
1
▾2.40
O2.5
▴1.77
Jah
▴1.64
1X
▾1.45
5.0
✓ 1X
▾1.455.0
Racing Santander II vs Amorebieta, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 15:45. Koefitsiendid: 2.32 koduvõit, 3.30 viik, 2.88 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.30, usaldus 4.2/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Rayo Cantabria0
Amorebieta2
▾2.32
▾3.30
▴2.88
1
▾2.32
O1.5
▴1.30
Jah
▴1.72
O1.5
▴1.30
4.2
✓ O1.5
▴1.304.2
Coruxo vs Racing Santander II, Segunda División RFEF - Group 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.83 koduvõit, 3.50 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.28, usaldus 6.6/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Coruxo1
Rayo Cantabria1
▴1.83
3.50
▾4.00
X2
▴1.93
O1.5
1.28
Jah
▾1.77
O1.5
1.28
6.6
✓ O1.5
1.286.6

Hooaja statistika

Segunda División RFEF - Group 1 Hispaania · Hooaeg 2026
9Mängud Võidumäär 22%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud549
Võidud202
Viigid022
Kaotused325
Löödud väravad6612
Sisse lastud väravad9817
Keskm. löödud väravad1.21.51.3
Keskm. sisse lastud väravad1.82.01.9
Nullimängud101
Mängud väravata202
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil-
Suurim kaotus
Kodu1-5
Võõrsil2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Seeriad
Võit1
Kaotus4
Penaltid
1/ 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–2
0-15
1–1
16-30
1–2
31-45
3–2
46-60
1–4
61-75
5–5
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.578%
7 mängu
Üle 1.533%
3 mängu
Üle 2.522%
2 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Hispaania - Segunda División RFEF - Group 1
# Meeskond M V P
1 Sestao River 9 11-3 22
2 Deportivo Alavés II 9 23-12 20
3 Bergantiños 9 20-11 18
4 Eibar II 9 15-8 17
5 Amorebieta 9 11-8 16
6 Compostela 9 11-8 14
7 Ourense CF 9 9-9 14
8 Real Oviedo II 9 12-15 14
9 Portugalete 9 12-12 13
10 Gernika 9 15-9 11
11 Basconia 9 13-14 11
12 Coruxo 9 8-12 8
13 Arosa 9 15-20 8
14 Racing Santander II 9 12-17 8
15 Marino de Luanco 9 8-13 8
16 Atlético Astorga 9 11-14 7
17 Llanera 9 12-21 7
18 Gimnástica Torrelavega 9 7-19 5
Promotion Promotion - Segunda RFEF - Promotion Play Offs Segunda RFEF - Play Out Relegation

Racing Santander II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Racing Santander II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Racing Santander II meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 42 mängu, milles on osalenud Racing Santander II, parima vihje täpsusega 59.5%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Segunda División RFEF - Group 1 hooajal on Racing Santander II saavutanud 2 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust 9 mängus, lüües 12 väravat (1.3 mängu kohta) ja lastes sisse 17, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Racing Santander II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Racing Santander II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.