Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Reggiana U19

Reggiana U19 Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

18
Ennustatud mängud
66.7%
Ennustatavuse määr
LDLLDL
Hiljutine vorm
1.27
Väravad / mäng
Reggiana U19 on viimases 8 mängus jäänud võiduta
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Lecco U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 15:30. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.65 viik, 3.55 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.48, usaldus 5.1/10. Lõppseis 1–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Lecco U191
Reggiana U19 0
▾1.85
▴3.65
▴3.55
1
▾1.82
U3.5
1.48
Jah
1.53
U3.5
1.48
5.1
✓ U3.5
1.485.1
Modena U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 1.88 koduvõit, 3.65 viik, 3.35 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Modena U190
Reggiana U190
▾1.88
▴3.65
▴3.35
1
▾1.88
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.55
1X
▾1.27
8.0
✓ 1X
▾1.278.0
Reggiana U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.40 viik, 3.10 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.37, usaldus 3.2/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Lõpp
Reggiana U191
Pro V3
▾2.07
▴3.40
3.10
X
3.35
U3.5
1.37
Jah
1.62
U3.5
1.37
3.2
U3.5
1.373.2
Vicenza U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.87 koduvõit, 3.60 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Vicenza U192
Reggiana U190
▾1.87
▴3.60
3.50
1
▾1.87
O2.5
1.72
Jah
1.66
1X
1.25
5.0
✓ 1X
1.255.0
Reggiana U19 vs Sudtirol U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.50 viik, 3.50 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 3.2/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Reggiana U190
Sudtirol U190
▾1.85
▴3.50
▴3.50
X2
▴1.75
U3.5
▾1.36
Ei
▾2.02
U3.5
▾1.36
3.2
✓ U3.5
▾1.363.2
Perugia U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.96 koduvõit, 3.35 viik, 3.30 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.68, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lõpp
Perugia U192
Reggiana U190
1.96
3.35
3.30
X
3.35
O2.5
1.68
Ei
2.16
O2.5
1.68
5.0
O2.5
1.685.0
Reggiana U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.45 koduvõit, 4.25 viik, 5.50 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.45, usaldus 5.7/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Reggiana U191
Padova U191
▾1.45
▴4.25
▴5.50
1
▾1.45
O2.5
1.55
Ei
1.92
1
▾1.45
5.7
1
▾1.455.7
Virtus Entella U19 vs Reggiana U19, Campionato Primavera - 2, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 3.50 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.63, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Entella U192
Reggiana U19 1
1.80
3.50
3.70
2
3.70
O2.5
1.67
Jah
1.63
BTTS
1.63
5.0
✓ BTTS
1.635.0

Hooaja statistika

Campionato Primavera - 2 Itaalia · Hooaeg 2026
7Mängud Võidumäär 0%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud347
Võidud000
Viigid112
Kaotused235
Löödud väravad202
Sisse lastud väravad6410
Keskm. löödud väravad0.70.00.3
Keskm. sisse lastud väravad2.01.01.4
Nullimängud112
Mängud väravata145
Rekordid ja seeriad
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil0
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Seeriad
Võit0
Kaotus2
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0–1
0-15
0–1
16-30
0–3
31-45
1–3
46-60
1–0
61-75
0–2
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.529%
2 mängu
Üle 1.50%
0 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Itaalia - Campionato Primavera - 2
# Meeskond M V P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Reggiana U19 ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Reggiana U19 ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Reggiana U19 meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 18 mängu, milles on osalenud Reggiana U19, parima vihje täpsusega 66.7%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Campionato Primavera - 2 hooajal on Reggiana U19 saavutanud 0 võitu, 2 viiki ja 5 kaotust 7 mängus, lüües 2 väravat (0.3 mängu kohta) ja lastes sisse 10, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Reggiana U19 ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Reggiana U19 on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.