Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Stal Kraśnik

Stal Kraśnik Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

15
Ennustatud mängud
53.3%
Ennustatavuse määr
WWDDWW
Hiljutine vorm
1
Väravad / mäng
Stal Kraśnik on viimases 6 mängus püsinud kaotuseta
Stal Kraśnik ei saanud viimases 26 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Naprzod vs Stal Krasnik, III Liga - Group 4, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.70 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.57, usaldus 3.4/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Naprzod0
Stal Krasnik3
▾2.80
▴3.70
▴2.80
2
▴2.80
U3.5
▾1.53
Ei
▴2.32
X2
▴1.57
3.4
✓ X2
▴1.573.4
Stal Krasnik vs Swidniczanka Swidnik, III Liga - Group 4, algus kell 16:30. Koefitsiendid: 1.47 koduvõit, 4.95 viik, 7.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.47, usaldus 5.2/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Stal Krasnik2
Swidniczanka S0
▾1.47
4.95
▴7.10
1
▾1.47
O2.5
1.64
Ei
▾2.00
1
▾1.47
5.2
✓ 1
▾1.475.2
Podlasie Biala Podlaska vs Stal Krasnik, III Liga - Group 4, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.65 viik, 3.95 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.62, usaldus 2.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Biala Podlaska1
Stal Krasnik1
▴2.35
▾3.65
▾3.95
1
▴2.35
O2.5
1.62
Jah
▾1.56
O2.5
1.62
2.4
O2.5
1.622.4
Stal Krasnik vs Siarka Tarnobrzeg, III Liga - Group 4, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 2.65 koduvõit, 3.60 viik, 2.35 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.53, usaldus 4.9/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Stal Krasnik1
Siarka1
2.65
3.60
2.35
1
2.65
U3.5
1.39
Ei
2.15
1X
1.53
4.9
✓ 1X
1.534.9
Cracovia Krakow II vs Stal Krasnik, III Liga - Group 4, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 2.20 koduvõit, 3.70 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.38, usaldus 2.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
Cracovia II1
Stal Krasnik2
▾2.20
▴3.70
▴3.65
1X
1.38
O2.5
▴1.65
Ei
▾2.30
1X
1.38
2.0
1X
1.382.0
Stal Krasnik vs Wisloka Debica, III Liga - Group 4, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 3.25 koduvõit, 3.45 viik, 2.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus kuni 3 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 7.7/10. Lõppseis 3–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Stal Krasnik3
Wisloka Debica 21
▾3.25
▾3.45
▴2.20
2
▴2.20
U3.5
▾1.38
Ei
▾2.17
U3.5
▾1.38
7.7
U3.5
▾1.387.7
Czarni Polaniec vs Stal Krasnik, III Liga - Group 4, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.75 koduvõit, 4.80 viik, 5.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.75, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Czarni Polaniec1
Stal Krasnik1
1.75
▴4.80
▾5.25
1
1.75
U3.5
1.47
Ei
▾2.14
1
1.75
8.0
1
1.758.0
Stal Krasnik vs KSZO 1929, III Liga - Group 4, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 7.70 koduvõit, 5.30 viik, 1.35 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.90, usaldus 6.6/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Stal Krasnik0
KSZO 19291
▴7.70
▴5.30
▾1.35
2
▾1.35
U3.5
▾1.71
Ei
1.77
H2
▴1.90
6.6
H2
▴1.906.6

Hooaja statistika

III Liga - Group 4 Poola · Hooaeg 2025
32Mängud Võidumäär 25%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud171532
Võidud628
Viigid437
Kaotused71017
Löödud väravad261339
Sisse lastud väravad262349
Keskm. löödud väravad1.50.91.2
Keskm. sisse lastud väravad1.51.51.5
Nullimängud112
Mängud väravata5712
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil0-4
Suurim kaotus
Kodu1-5
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu5
Võõrsil4
Seeriad
Võit2
Kaotus10
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–12
0-15
4–6
16-30
7–7
31-45
8–6
46-60
5–7
61-75
8–11
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.563%
20 mängu
Üle 1.534%
11 mängu
Üle 2.516%
5 mängu
Üle 3.56%
2 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Stal Kraśnik ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Stal Kraśnik ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Stal Kraśnik meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 15 mängu, milles on osalenud Stal Kraśnik, parima vihje täpsusega 53.3%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel III Liga - Group 4 hooajal on Stal Kraśnik saavutanud 8 võitu, 7 viiki ja 17 kaotust 32 mängus, lüües 39 väravat (1.2 mängu kohta) ja lastes sisse 49, sealhulgas 2 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Stal Kraśnik ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Stal Kraśnik on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.