Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Ulsan Hyundai FC

Ulsan Hyundai FC Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€14.05m Ø 28.7 K League 1
117
Ennustatud mängud
55.6%
Ennustatavuse määr
DLWWDW
Hiljutine vorm
1.47
Väravad / Mäng
Järgmine mäng K League 1 · L, 17. okt · 08:30
Ulsan HD
VS08:30
Bucheon
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Gwangju FC vs Ulsan H, K League 1, algus kell 06:00. Koefitsiendid: 4.75 koduvõit, 4.20 viik, 1.63 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab, koefitsient 1.63, usaldusmäär 5.3/10. Lõppseis 1–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Gwangju FC1
Ulsan HUlsan HD1
▴4.75
▴4.20
▾1.63
2
▾1.63
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.62
2
▾1.63
5.3
2
▾1.635.3
FC Anyang vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.95 koduvõit, 3.85 viik, 1.83 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
FC AnyangAnyang2
Ulsan Hyundai FCUlsan HD1
▴3.95
▴3.85
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
▾1.63
Jah
▾1.57
X2
▾1.27
8.5
X2
▾1.278.5
Ulsan Hyundai FC vs Incheon United, K League 1, algus kell 08:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.40 viik, 3.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.38, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Ulsan Hyundai FCUlsan HD2
Incheon UnitedIncheon1
▾2.25
▴3.40
▴3.15
1
▾2.25
U3.5
▴1.35
Jah
▾1.70
1X
▾1.38
8.5
✓ 1X
▾1.388.5
Ulsan Hyundai FC vs FC Seoul, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 3.15 koduvõit, 3.50 viik, 2.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.38, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 1–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Ulsan Hyundai FCUlsan HD1
FC SeoulSeoul0
▴3.15
▴3.50
▾2.15
2
▾2.15
O2.5
▾1.60
Jah
▾1.51
X2
▾1.38
8.5
X2
▾1.388.5
Jeju United FC vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, algus kell 11:00. Koefitsiendid: 3.30 koduvõit, 3.40 viik, 2.15 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.25, usaldusmäär 6.3/10. Lõppseis 0–0, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Jeju United FCJeju SK0
Ulsan Hyundai FCUlsan HD 0
▴3.30
▴3.40
▾2.15
1
▴3.30
O1.5
▾1.25
Jah
▾1.60
O1.5
▾1.25
6.3
O1.5
▾1.256.3
Ulsan Hyundai FC vs Gimcheon Sangmu FC, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.45 viik, 3.35 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.39, usaldusmäär 7.4/10. Lõppseis 3–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Ulsan Hyundai FCUlsan HD3
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu1
▴2.22
▾3.45
▾3.35
1
▴2.22
U3.5
▾1.42
Ei
2.22
1X
▴1.39
7.4
✓ 1X
▴1.397.4
Daejeon Citizen vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.55 viik, 2.95 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.42, usaldusmäär 8.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Daejeon CitizenDaejeon2
Ulsan Hyundai FCUlsan HD1
▾2.25
▴3.55
▴2.95
1
▾2.25
O2.5
▾1.74
Jah
1.55
1X
▾1.42
8.5
✓ 1X
▾1.428.5

Ulsan HD Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
3.8
Pallivaldamine
49%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
3.8
DistsipliinKaardid mängu kohta
2.3
Võidumäär
40%

Hooaja statistika

K League 1 Lõuna-Korea · Hooaeg 2026
30Mängud Võidumäär 47%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud151530
Võidud8614
Viigid145
Kaotused6511
Löödud väravad261945
Sisse lastud väravad231740
Keskm. löödud väravad1.71.31.5
Keskm. sisse lastud väravad1.51.11.3
Nullimängud336
Mängud väravata246
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil1-3
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil2-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil2
Seeriad
Võit3
Kaotus3
Penaltid
4/ 7
57.14% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
4–6
0-15
6–7
16-30
8–5
31-45
8–5
46-60
11–6
61-75
10–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
4-2-3-18 G
3-4-38 G
4-4-23 G
4-1-4-12 G
44Kollased
2Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
24 mängu
Üle 1.547%
14 mängu
Üle 2.517%
5 mängu
Üle 3.53%
1 mängu
Üle 4.53%
1 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hin
Marcão Marcão 31 FWD 6.78
B. Michel B. Michel 28 FWD 6.73
Yoon Jong-Gyu Yoon Jong-Gyu 27 DEF 6.40
Yago Cariello Yago Cariello 27 FWD 6.37
Lee Dong-Gyeong Lee Dong-Gyeong 28 MID 6.33
Heo Yool Heo Yool 24 FWD 6.30
Park Yong-Woo Park Yong-Woo 32 MID 6.08
Lee Jae-Ik Lee Jae-Ik 26 DEF 5.87
Jung Seung-Hyun Jung Seung-Hyun 31 DEF 5.73
Choi Seok-Hyun Choi Seok-Hyun 22 DEF 5.66
Lee Gyu-Sung Lee Gyu-Sung 31 MID 5.65
Lee Hui-Gyun Lee Hui-Gyun 27 MID 5.65
Cho Hyun-Taek Cho Hyun-Taek 24 DEF 5.59
Jo Hyeon-Woo Jo Hyeon-Woo 34 GK 5.58
Pedrinho Pedrinho 23 MID 5.48
D. Bojanić D. Bojanić 31 MID 5.44
Lee Jin-Hyun Lee Jin-Hyun 28 MID 5.44
Jang Si-Young Jang Si-Young 23 FWD 5.39
Seo Myeong-Kwan Seo Myeong-Kwan 23 DEF 5.23
Kim Young-Gwon Kim Young-Gwon 35 DEF 4.94
Kang Sang-Woo Kang Sang-Woo 32 MID 4.63
T. Oude Kotte T. Oude Kotte 29 DEF 4.61
M. Trojak M. Trojak 31 DEF 4.51
Erick Farias Erick Farias 28 FWD 4.43
Lee Min-Hyeok Lee Min-Hyeok 23 MID 4.37
Sim Sang-Min Sim Sang-Min 32 DEF 4.25
Jung Jae-Sang Jung Jae-Sang 21 FWD 3.97

Tabel

Lõuna-Korea - K League 1
# Meeskond M V P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

Ulsan Hyundai FC ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Ulsan Hyundai FC ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Ulsan Hyundai FC, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 117 mängu, milles on osalenud Ulsan Hyundai FC, parima vihje täpsusega 55.6%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel K League 1 hooajal on Ulsan Hyundai FC saavutanud 14 võitu, 5 viiki ja 11 kaotust 30 mängus, lüües 45 väravat (1.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 40, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.

Ulsan Hyundai FC hinnanguline turuväärtus on praegu €14.05m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Ulsan Hyundai FC ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Ulsan Hyundai FC on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.