1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. Primera C
  4. Victoriano Arenas
Victoriano Arenas

Victoriano Arenas Ennustused, statistika ja vorm

Turuväärtus: €50.00Th.
KEY INSIGHT Victoriano Arenas on viimases 6 mängus jäänud võiduta
TREND Victoriano Arenas mängudes löödi viimases 9 kohtumises alla 3.5 värava
TREND Victoriano Arenas on kodus viimases 10 mängus püsinud kaotuseta

Hiljutine vorm

LDDLD
91 Ennustatud mängud
64.84% Ennustatavuse määr

Victoriano A Keskmine statistika

Viimased 10 mängu

Pealelöögid
Raami / mäng
5.2
Pallivaldamine
53%
Nurgalöögid
Keskmine mängu kohta
5
Võidumäär
20%

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

14:00

Tulekul
Centro E
Centro Espanol
vs
Victoriano Arenas
Victoriano A
2.25
2.88
3.8

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

14:00

Lõppenud
Victoriano A
Victoriano Arenas
0 : 0
JJ Urquiza
JJ Urquiza
2.18
2.85
3.8

1

2.18

U2.5

1.41

NO

1.58

U2.5

1.41
9.2/10

14:00

Lõppenud
red card Deportivo E
Deportivo Espanol
1 : 0
Victoriano Arenas
Victoriano A
2.38
2.75
3.65

X

2.75

U2.5

1.38

NO

1.58

U2.5

1.38
9.7/10

14:30

Lõppenud
Mercedes
Mercedes
1 : 1
Victoriano A
Victoriano A
2.65
2.85
3.35

1

2.65

U2.5

1.38

NO

1.58

U2.5

1.38
7.9/10

12:00

Lõppenud
red card Victoriano A
Victoriano Arenas
0 : 0
Deportivo Paraguayo
Deportivo
1.87
3
5.6

1

1.87

U2.5

1.41

NO

1.55

U2.5

1.41
8.1/10

14:00

Lõppenud
Puerto Nuevo
Puerto Nuevo
2 : 1
Victoriano A
Victoriano A
3.3
2.85
2.43

2

2.43

U2.5

1.36

NO

1.57

U2.5

1.36
8/10

14:30

Lõppenud
Leandro A
Leandro N. Alem
0 : 0
Victoriano A
Victoriano A
3.15
2.85
2.7

2

2.7

U2.5

1.45

NO

1.68

U2.5

1.45
3.8/10

13:30

Lõppenud
Victoriano A
Victoriano Arenas
1 : 0
Defensores de Cambaceres
Cambaceres
2.15
3
3.7

1

2.15

U2.5

1.46

NO

1.63

U2.5

1.46
7.2/10

11:30

Lõppenud
Juventud
Juventud Unida
1 : 1
Victoriano Arenas
Victoriano A
3
2.88
2.75

2

2.75

U2.5

1.47

NO

1.68

U2.5

1.47
5/10

Victoriano Arenas ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Victoriano Arenas ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Victoriano Arenas, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 91 mängu, milles on osalenud Victoriano Arenas, parima vihje täpsusega 64.84%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Primera C hooajal on Victoriano Arenas saavutanud 6 võitu, 9 viiki ja 5 kaotust 20 mängus, lüües 17 väravat (0.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 13, sealhulgas 10 mängu väravat sisse laskmata.

Victoriano Arenas hinnanguline turuväärtus on praegu €50.00Th..

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Victoriano Arenas ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Victoriano Arenas on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

Primera CArgentina • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud101020
Võidud426
Viigid549
Kaotused145
Löödud väravad8917
Sisse lastud väravad31013
Keskm. löödud väravad0.80.90.9
Keskm. sisse lastud väravad0.31.00.7
Nullimängud8210
Mängud väravata549
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 3-0
Võõrsil 0-2
Suurim kaotus
Kodu 0-1
Võõrsil 2-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 3
Võõrsil 3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 2
Võõrsil 2
Seeriad
Võit 2
Kaotus 1
Penaltid
1 / 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0 Kollased
2 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 55%
11 Mängud
Üle 1.5 20%
4 Mängud
Üle 2.5 10%
2 Mängud
Üle 3.5 0%
0 Mängud
Üle 4.5 0%
0 Mängud
Mängija Vanus Pos Hin