Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Viitorul Şelimbăr

Viitorul Şelimbăr Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€2.27m Ø 24.3 Liga II
73
Ennustatud mängud
64.4%
Ennustatavuse määr
LLLLDW
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / Mäng
Viitorul Şelimbăr kaotas viimased 4 mängu
Järgmine mäng Liga II · L, 17. okt · 09:00
Concordia
VS09:00
Selimbar
Ava ennustus
Telli, et vaadata

Viimased mängud

Slatina vs Viitorul Selimbar, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.38 koduvõit, 4.80 viik, 7.90 võõrsilvõit. Parim ennustus: vähemalt 2 väravat lüüakse, koefitsient 1.23, usaldusmäär 5.5/10. Lõppseis 2–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Slatina2
Viitorul SelimbarSelimbar1
▾1.38
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.05
O1.5
▾1.23
Ei
▾1.86
O1.5
▴1.23
5.5
✓ O1.5
▴1.235.5
Chindia Targoviste vs Viitorul Selimbar, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.42 koduvõit, 4.85 viik, 6.75 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.42, usaldusmäär 8.9/10. Lõppseis 4–0, ennustus läks täppi.
Lõpp
Chindia TargovisteChindia T4
Viitorul SelimbarSelimbar0
▾1.42
▴4.85
▴6.75
1
▾1.42
O1.5
▾1.18
Jah
▾1.75
1
▾1.42
8.9
✓ 1
▾1.428.9
Viitorul Selimbar vs Metalul Buzau, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 3.80 koduvõit, 3.45 viik, 2.02 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.27, usaldusmäär 7.9/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Viitorul SelimbarSelimbar1
Metalul Buzau1
▴3.80
▴3.45
▾2.02
2
▾2.02
U3.5
▾1.27
Jah
▴1.89
X2
▾1.27
7.9
✓ X2
▾1.277.9
CS Dinamo Bucuresti vs Viitorul Selimbar, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 3.40 koduvõit, 3.20 viik, 2.22 võõrsilvõit. Parim ennustus: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.34, usaldusmäär 6.2/10. Lõppseis 0–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
CS Dinamo BucurestiDinamo B0
Viitorul SelimbarSelimbar1
▴3.40
▴3.20
▾2.22
2
▾2.22
O1.5
▾1.36
Jah
▾1.87
X2
▾1.34
6.2
✓ X2
▾1.346.2
Viitorul Selimbar vs CS Afumati, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.70 koduvõit, 3.20 viik, 2.70 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.47, usaldusmäär 4.8/10. Lõppseis 1–1, ennustus läks täppi.
Lõpp
Viitorul SelimbarSelimbar1
CS AfumatiAfumati1
▴2.70
▾3.20
▾2.70
1
▴2.70
O1.5
▾1.31
Jah
▾1.75
1X
▴1.47
4.8
✓ 1X
▴1.474.8
Metaloglobus vs Viitorul Selimbar, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.25 viik, 3.60 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.29, usaldusmäär 4.4/10. Lõppseis 3–1, ennustus ei läinud täppi.
Lõpp
Metaloglobus3
Viitorul SelimbarSelimbar 1
▾2.07
3.25
▴3.60
1
▾2.07
U3.5
▴1.29
Ei
▴1.93
U3.5
▴1.29
4.4
U3.5
▴1.294.4
Viitorul Selimbar vs Tunari, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.55 viik, 4.35 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.32, usaldusmäär 5.1/10. Lõppseis 1–2, ennustus läks täppi.
Lõpp
Viitorul SelimbarSelimbar1
Tunari2
▾1.85
▴3.55
▴4.35
2
▴4.35
U3.5
▾1.32
Jah
▴1.86
U3.5
▾1.32
5.1
✓ U3.5
▾1.325.1
Viitorul Selimbar vs Progresul Spartac, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.25 koduvõit, 5.10 viik, 11.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.25, usaldusmäär 10/10. Lõppseis 2–1.
Lõpp
Viitorul SelimbarSelimbar2
Progresul SpartacProgresul1
1.25
5.10
11.00
1
1.25
U3.5
1.33
Ei
1.50
1
1.25
10
1
1.2510
Koefitsiendid: 2.23 koduvõit, 3.10 viik, 3.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kokku maksimaalselt 3 väravat, koefitsient 1.25, usaldusmäär 4.2/10. Lõppseis 0–1.
Lõpp
Minaur Baia MareBaia Mare0
Viitorul SelimbarSelimbar1
2.23
3.10
3.00
1X
1.33
U3.5
1.25
Jah
1.83
U3.5
1.25
4.2
U3.5
1.254.2
Koefitsiendid: 1.11 koduvõit, 6.50 viik, 17.00 võõrsilvõit. Parim ennustus: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.33, usaldusmäär 7.9/10. Lõppseis 6–0.
Lõpp
Viitorul SelimbarSelimbar6
Braila0
1.11
6.50
17.00
1
1.11
O2.5
1.44
Ei
1.84
H1
1.33
7.9
H1
1.337.9

Selimbar Keskmine statistika

Viimased 10 mängu
PealelöögidRaami / mäng
2.7
Pallivaldamine
45%
NurgalöögidKeskmine mängu kohta
3
DistsipliinKaardid mängu kohta
2.8
Võidumäär
10%

Hooaja statistika

Liga II Rumeenia · Hooaeg 2026
8Mängud Võidumäär 13%
Esituse jaotus
Statistika Kodu Võõrsil Kokku
Mängud358
Võidud011
Viigid303
Kaotused044
Löödud väravad347
Sisse lastud väravad31114
Keskm. löödud väravad1.00.80.9
Keskm. sisse lastud väravad1.02.21.8
Nullimängud011
Mängud väravata011
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu-
Võõrsil0-1
Suurim kaotus
Kodu-
Võõrsil4-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu1
Võõrsil1
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu1
Võõrsil4
Seeriad
Võit1
Kaotus1
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
1–2
0-15
1–0
16-30
0–1
31-45
2–4
46-60
1–1
61-75
2–6
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
16-301
31-453
46-602
61-755
76-905
18Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.588%
7 mängu
Üle 1.50%
0 mängu
Üle 2.50%
0 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Rumeenia - Liga II
# Meeskond M V P
1 Slatina 9 18-8 22
2 FC Politehnica Timisoara 9 19-8 21
3 CSM Reşiţa 9 16-9 21
4 Chindia Targoviste 9 20-10 18
5 Popești-Leordeni 9 22-14 18
6 CS Afumati 9 16-12 17
7 Metalul Buzău 9 10-7 17
8 FC Bacau 9 19-9 15
9 Cetatea Suceava 9 18-12 15
10 Concordia 9 19-16 15
11 Gloria Bistriţa 9 13-10 15
12 Bihor Oradea 9 14-10 12
13 ASA Targu Mures 9 12-16 11
14 Metaloglobus 9 11-15 11
15 CSM Ramnicu Valcea 9 10-14 11
16 Unirea Slobozia 9 12-12 7
17 CSA Steaua Bucureşti 9 10-18 6
18 Viitorul Şelimbăr 9 7-15 6
19 Ştefăneşti 9 6-19 6
20 CSM Satu Mare 9 5-12 5
21 CS Dinamo București 9 11-29 4
22 Dumbrăviţa 9 6-19 3
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

Viitorul Şelimbăr ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Viitorul Şelimbăr ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Viitorul Şelimbăr, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 73 mängu, milles on osalenud Viitorul Şelimbăr, parima vihje täpsusega 64.4%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel Liga II hooajal on Viitorul Şelimbăr saavutanud 1 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust 8 mängus, lüües 7 väravat (0.9 mängu kohta) ja lubades lüüa 14, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

Viitorul Şelimbăr hinnanguline turuväärtus on praegu €2.27m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Viitorul Şelimbăr ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Viitorul Şelimbăr on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.