Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Metaloglobus

Metaloglobus Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

€1.90m Ø 25.9 Liga II
91
Ennustatud mängud
60.4%
Ennustatavuse määr
WWDLWD
Hiljutine vorm
1.47
Väravad / mäng
Järgmine mäng Liga II · L, 7. nov · 09:00
Metaloglobus
VS
Dumbravita
Best Tip
Koefitsient
Usaldus 10/10
Ava ennustus

Viimased mängud

FC Bacau vs Metaloglobus, Liga II, algus kell 11:30. Koefitsiendid: 1.85 koduvõit, 3.60 viik, 4.20 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 8.3/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
FC Bacau1
Metaloglobus4
▾1.85
▴3.60
▴4.20
1
▾1.85
O1.5
1.28
Ei
▾2.05
1X
▾1.26
8.3
1X
▾1.268.3
Metaloglobus vs CSM Ramnicu Valcea, Liga II, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.25 koduvõit, 3.45 viik, 3.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.23, usaldus 3.4/10. Lõppseis 2–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Metaloglobus2
Ramnicu Valcea0
▴2.25
▴3.45
▾3.20
1X
▴1.40
O1.5
▾1.23
Jah
▾1.60
O1.5
▾1.23
3.4
✓ O1.5
▾1.233.4
CSA Steaua Bucuresti vs Metaloglobus, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.05 koduvõit, 3.65 viik, 3.70 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.33, usaldus 8.5/10. Lõppseis 0–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Steaua0
Metaloglobus0
▴2.05
▴3.65
▾3.70
1
▴2.05
O1.5
▾1.27
Jah
▾1.74
1X
▴1.33
8.5
✓ 1X
▴1.338.5
Metaloglobus vs Popesti-Leordeni, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.18 koduvõit, 3.40 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.31, usaldus 8.0/10. Lõppseis 0–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Metaloglobus0
Popesti Leordeni3
▾2.18
▴3.40
▴3.25
2
▴3.25
O1.5
▴1.31
Jah
▴1.78
O1.5
▴1.31
8.0
✓ O1.5
▴1.318.0
Stefanesti vs Metaloglobus, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 3.50 koduvõit, 3.60 viik, 2.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.27, usaldus 6.7/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Stefanesti0
Metaloglobus1
3.50
▴3.60
▾2.00
2
▾2.00
O1.5
▾1.27
Jah
▾1.73
O1.5
▾1.27
6.7
O1.5
▾1.276.7
Metaloglobus vs CSM Satu Mare, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 3.60 viik, 4.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.78, usaldus 6.4/10. Lõppseis 1–1, vihje oli möödalask.
Lõpp
Metaloglobus1
CSM Satu Mare1
▴1.78
▴3.60
▾4.90
1
▴1.78
U3.5
▴1.35
Ei
▴1.98
1
▴1.78
6.4
1
▴1.786.4
ASA Targu Mures vs Metaloglobus, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.07 koduvõit, 3.60 viik, 3.65 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.83, usaldus 4.7/10. Lõppseis 3–2, vihje oli möödalask.
Lõpp
FC ASA Tg. Mures3
Metaloglobus2
▾2.07
▴3.60
▴3.65
2
▴3.65
U2.5
▴2.02
Ei
▴2.20
X2
▴1.83
4.7
X2
▴1.834.7
Metaloglobus vs Concordia, Liga II, algus kell 09:00. Koefitsiendid: 2.67 koduvõit, 3.15 viik, 2.65 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 2 väravat, koefitsient 1.36, usaldus 6.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli tabamus.
Lõpp
Metaloglobus1
Concordia3
▴2.67
▴3.15
▾2.65
2
▾2.65
O1.5
▾1.36
Jah
▾1.82
O1.5
▾1.36
6.0
✓ O1.5
▾1.366.0

Hooaja statistika

Liga II Rumeenia · Hooaeg 2026
12Mängud Võidumäär 42%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud6612
Võidud235
Viigid213
Kaotused224
Löödud väravad71017
Sisse lastud väravad8816
Keskm. löödud väravad1.21.71.4
Keskm. sisse lastud väravad1.31.31.3
Nullimängud224
Mängud väravata213
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-1
Võõrsil1-4
Suurim kaotus
Kodu0-3
Võõrsil3-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil3
Seeriad
Võit2
Kaotus2
Penaltid
1/ 2
50.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
2–1
0-15
1–3
16-30
0–4
31-45
2–3
46-60
6–2
61-75
6–3
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0-153
31-453
46-603
61-754
76-906
23Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.575%
9 mängu
Üle 1.542%
5 mängu
Üle 2.517%
2 mängu
Üle 3.58%
1 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängija Vanus Pos Hinne
F. Purece F. Purece 34 MID 7.14
Júnior Morais Júnior Morais 39 MID 6.95
Y. Zakir Y. Zakir 28 MID 6.92
G. Gavrilaș G. Gavrilaș 35 GK 6.91
Damià Sabater Damià Sabater 29 MID 6.90
Omar Pašagić Omar Pašagić 28 DEF 6.74
M. Abbey M. Abbey 23 MID 6.70
C. Kouadio C. Kouadio 25 DEF 6.66
G. Dumitru G. Dumitru 20 DEF 6.66
D. Ubbink D. Ubbink 32 FWD 6.66
Bruno Carvalho Bruno Carvalho 28 MID 6.66
Ely Fernandes Ely Fernandes 35 FWD 6.66
R. Milea R. Milea 25 MID 6.65
S. Visic S. Visic 28 FWD 6.64
D. Popa D. Popa 30 FWD 6.63
R. Bădescu R. Bădescu 20 DEF 6.61
L. Liș L. Liș 21 MID 6.57
C. Achim C. Achim 28 DEF 6.55
A. Camara A. Camara 24 DEF 6.55
G. Ghimfuș G. Ghimfuș 20 MID 6.55
A. Irimia A. Irimia 19 MID 6.53
Martins Toutou Mpondo M. Toutou Mpondo 29 FWD 6.53
G. Caramalău G. Caramalău 30 DEF 6.52
A. Gheorghe A. Gheorghe 23 MID 6.48
A. Sîrbu A. Sîrbu 21 FWD 6.48
D. Irimia D. Irimia 19 MID 6.47
R. Neacşu R. Neacşu 25 MID 6.46
D. Huiban D. Huiban 35 FWD 6.45
B. Hadžić B. Hadžić 26 FWD 6.43
Mario Tache Mario Tache 20 MID 6.40
A. Sava A. Sava 34 DEF 6.39
A. Țîrlea A. Țîrlea 25 DEF 6.36
Tarek Aggoun Tarek Aggoun 28 DEF 6.34
C. Nedelcovici C. Nedelcovici 32 GK 6.33
E. Çelaj E. Çelaj 21 FWD 6.20
M. Cestor M. Cestor 33 DEF 6.20

Tabel

Rumeenia - Liga II
# Meeskond M V P
1 FC Politehnica Timisoara 12 23-10 28
2 Chindia Targoviste 12 30-14 27
3 Popești-Leordeni 12 28-16 27
4 Slatina 12 20-12 25
5 CSM Reşiţa 12 17-13 24
6 Cetatea Suceava 12 24-14 22
7 Concordia 12 28-19 22
8 Metalul Buzău 12 14-9 21
9 Bihor Oradea 12 20-12 19
10 FC Bacau 12 23-14 18
11 Metaloglobus 12 17-16 18
12 Gloria Bistriţa 12 15-15 18
13 CS Afumati 12 19-20 17
14 CSM Ramnicu Valcea 12 13-19 14
15 Unirea Slobozia 12 15-15 11
16 CSA Steaua Bucureşti 12 13-19 11
17 ASA Targu Mures 12 14-22 11
18 CSM Satu Mare 12 9-15 9
19 Viitorul Şelimbăr 12 8-22 9
20 CS Dinamo București 12 16-32 8
21 Ştefăneşti 12 7-29 6
22 Dumbrăviţa 12 9-25 4
Promotion - Liga 2 (Championship Group) Liga 2 (Relegation Group)

Metaloglobus ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Metaloglobus ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Metaloglobus meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 91 mängu, milles on osalenud Metaloglobus, parima vihje täpsusega 60.4%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel Liga II hooajal on Metaloglobus saavutanud 5 võitu, 3 viiki ja 4 kaotust 12 mängus, lüües 17 väravat (1.4 mängu kohta) ja lastes sisse 16, sealhulgas 4 mängu väravat sisse laskmata.

Metaloglobus hinnanguline turuväärtus on praegu €1.90m.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Metaloglobus ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Metaloglobus on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.