Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
AlbinoLeffe U19

AlbinoLeffe U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

23
Ennustetut ottelut
65.2%
Ennustettavuusaste
WWDDLW
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
AlbinoLeffe U19 teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
AlbinoLeffe U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 7 ottelussa
AlbinoLeffe U19: molemmat tekivät maalin viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Modena U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.14 koti, 3.65 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 4.3/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Modena U192
AlbinoLeffe U193
▾2.14
3.65
▴3.50
1
▾2.14
U3.5
▴1.49
Ei
▴2.32
1X
▾1.28
4.3
1X
▾1.284.3
Lecco U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.63 koti, 4.20 tasapeli, 4.50 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.10, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–5, vihje osui.
Loppu
Lecco U191
AlbinoLeffe U195
1.63
▾4.20
▴4.50
1
1.63
O1.5
1.10
Kyllä
1.60
O1.5
1.10
7.5
✓ O1.5
1.107.5
Pescara U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.85 koti, 3.70 tasapeli, 3.70 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.56, luottamus 6.5/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Pescara U191
AlbinoLeffe U191
▴1.85
▾3.70
▾3.70
1
▴1.85
O2.5
1.56
Kyllä
▾1.54
O2.5
1.56
6.5
O2.5
1.566.5
Pro Vercelli U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.02 koti, 4.00 tasapeli, 3.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 6.1/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Pro V2
AlbinoLeffe U192
▾2.02
▴4.00
3.40
2
3.40
O2.5
▾1.60
Kyllä
▾1.53
O2.5
▾1.60
6.1
✓ O2.5
▾1.606.1
AlbinoLeffe U19 vs Lecco U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.85 koti, 3.50 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.45, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
AlbinoLeffe U19 21
Lecco U192
▾2.85
▾3.50
▴2.15
1
▾2.85
O2.5
▾1.45
Kyllä
▾1.43
O2.5
▾1.45
8.0
✓ O2.5
▾1.458.0
Padova U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.55 tasapeli, 2.37 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 6.6/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Padova U191
AlbinoLeffe U192
▴2.50
▴3.55
▾2.37
2
▾2.37
O2.5
▾1.53
Kyllä
▾1.46
O2.5
▾1.53
6.6
✓ O2.5
▾1.536.6
AlbinoLeffe U19 vs Virtus Entella U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.67 koti, 3.20 tasapeli, 2.37 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 4.6/10. Lopputulos 4–3, vihje ei osunut.
Loppu
AlbinoLeffe U194
Entella U193
▴2.67
3.20
▾2.37
2
▾2.37
U3.5
1.32
Kyllä
1.59
U3.5
1.32
4.6
U3.5
1.324.6
Venezia U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.55 tasapeli, 2.65 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 7.4/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Venezia U192
AlbinoLeffe U193
▴2.55
▾3.55
▾2.65
2
▾2.65
O2.5
▴1.52
Kyllä
1.46
X2
▾1.47
7.4
✓ X2
▾1.477.4
Vicenza U19 vs AlbinoLeffe U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.69 koti, 4.00 tasapeli, 4.20 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.54, luottamus 3.2/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Vicenza U190
AlbinoLeffe U193
▾1.69
▴4.00
▴4.20
X2
1.98
U3.5
1.54
Kyllä
▴1.59
U3.5
▴1.54
3.2
✓ U3.5
▴1.543.2

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2025
32Ottelut Voittoprosentti 50%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151732
Voitot7916
Tasapelit415
Tappiot4711
Tehdyt maalit323365
Päästetyt maalit283361
Tehtyjen maalien keskiarvo2.11.92.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.91.91.9
Nollapelit426
Ottelut ilman maalia336
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-2
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti0-6
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti6
Vieras4
Putket
Voitot7
Tappiot4
Rangaistuspotkut
6/ 6
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
9–7
0-15
8–12
16-30
10–10
31-45
14–14
46-60
14–6
61-75
8–12
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.581%
26 ottelua
Yli 1.559%
19 ottelua
Yli 2.541%
13 ottelua
Yli 3.513%
4 ottelua
Yli 4.56%
2 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

AlbinoLeffe U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle AlbinoLeffe U19? NerdyTips tuottaa joukkueen AlbinoLeffe U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 23 ottelua, joissa AlbinoLeffe U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 65.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella AlbinoLeffe U19 on pelannut 32 ottelua: 16 voittoa, 5 tasapeliä ja 11 tappiota. Se on tehnyt 65 maalia (2.0 per ottelu), päästänyt 61 ja pitänyt 6 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen AlbinoLeffe U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

AlbinoLeffe U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.