Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Ballinamallard United

Ballinamallard Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

85
Ennustetut ottelut
58.8%
Ennustettavuusaste
LWDDWD
Viimeaikainen vire
1.47
Maalit / ottelu
Ballinamallard United on ollut tappiotta viimeiset 5 ottelua
Ballinamallard United ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Ballinamallard United vs Warrenpoint Town, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.37 koti, 3.35 tasapeli, 2.85 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.25, luottamus 4.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Ballinamallard2
Warrenpoint2
▾2.37
▾3.35
▴2.85
1X
▾1.39
O1.5
▾1.25
Kyllä
▾1.66
O1.5
▾1.25
4.5
✓ O1.5
▾1.254.5
Queen's University vs Ballinamallard United, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.85 koti, 3.65 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Queen's U0
Ballinamallard1
▾1.85
3.65
▴3.65
1
▾1.85
U3.5
▾1.45
Ei
▾2.15
1X
▾1.25
5.0
1X
▾1.255.0
Ballinamallard United vs Ards, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.65 koti, 3.40 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Ballinamallard1
Ards1
▾2.65
▾3.40
▴2.40
1
▾2.65
O2.5
▴1.70
Ei
2.25
1X
▾1.55
5.0
✓ 1X
▾1.555.0
Newington Youth vs Ballinamallard United, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.15 tasapeli, 4.75 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.51, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje ei osunut.
Loppu
Newington4
Ballinamallard0
▾1.57
▴4.15
▴4.75
1
▾1.57
O2.5
▴1.44
Kyllä
▴1.51
BTTS
▴1.51
5.0
BTTS
▴1.515.0
Loughgall vs Ballinamallard, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.58 koti, 3.90 tasapeli, 5.10 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.70, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–6, vihje osui.
Loppu
Loughgall1
Ballinamallard6
▾1.58
▴3.90
▴5.10
1
▾1.58
O2.5
1.70
Kyllä
▴1.76
O2.5
1.70
5.0
✓ O2.5
1.705.0
Ballinamallard United vs Armagh City, Championship, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.40 koti, 5.30 tasapeli, 8.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.40, luottamus 5.1/10. Lopputulos 6–0, vihje osui.
Loppu
Ballinamallard6
Armagh0
▾1.40
▴5.30
▴8.00
1
▾1.40
U3.5
▾1.74
Ei
▾2.12
1
▾1.40
5.1
✓ 1
▾1.405.1
Ballyclare Comrades vs Ballinamallard United, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.93 koti, 3.75 tasapeli, 3.15 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 4.7/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Ballyclare2
Ballinamallard2
1.93
3.75
3.15
X2
1.73
U3.5
1.60
Kyllä
1.44
U3.5
1.60
4.7
U3.5
1.604.7

Kauden tilastot

Championship P.-Irlanti · Kausi 2026
14Ottelut Voittoprosentti 43%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7714
Voitot156
Tasapelit303
Tappiot325
Tehdyt maalit71320
Päästetyt maalit10919
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.91.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.41.31.4
Nollapelit022
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras1-6
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras6
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.571%
10 ottelua
Yli 1.536%
5 ottelua
Yli 2.514%
2 ottelua
Yli 3.57%
1 ottelua
Yli 4.57%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

P.-Irlanti - Championship
# Joukkue O M P
1 Annagh United 14 36-16 31
2 Glenavon FC 13 34-16 27
3 Newington Youth 13 29-22 26
4 Institute 13 23-18 21
5 Ballinamallard United 14 20-19 21
6 Queen's University 14 24-18 20
7 Newry City AFC 14 21-23 20
8 Warrenpoint Town 12 21-17 18
9 Ards 14 16-17 17
10 Loughgall 14 18-26 17
11 H&W Welders 13 19-22 16
12 Moyola Park 13 15-25 15
13 Rathfriland 13 14-25 13
14 Dundela 12 19-24 11
15 Strabane Athletic 14 13-24 11
16 Armagh City 14 12-22 9
Promotion - NIFL Championship (Promotion Group) NIFL Championship (Relegation Group)

Ballinamallard United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Ballinamallard United? NerdyTips tuottaa joukkueen Ballinamallard United otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 85 ottelua, joissa Ballinamallard United on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 58.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Championship -kaudella Ballinamallard United on pelannut 14 ottelua: 6 voittoa, 3 tasapeliä ja 5 tappiota. Se on tehnyt 20 maalia (1.4 per ottelu), päästänyt 19 ja pitänyt 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Ballinamallard United päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Ballinamallard United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.