Bula Ennusteet, tilastot ja vire
Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.
5
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LLWLWW
Viimeaikainen vire
1
Maalit / ottelu
Ei vielä ennusteita
Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.
Viimeisimmät ottelut
South Melbourne vs Bula, OFC Pro League, alkaa klo 04:00. Kertoimet: 1.38 koti, 4.85 tasapeli, 7.30 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.38, luottamus 8.8/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
South Melbourne4
Bula2Bula vs South Island United, OFC Pro League, alkaa klo 04:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.35 tasapeli, 2.20 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.55, luottamus 6.5/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Bula 0
South I1Bula vs Auckland FC 2, OFC Pro League, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.20 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Bula2
Auckland FC 2 1South Melbourne vs Bula, OFC Pro League, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.52 koti, 4.60 tasapeli, 5.85 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.52, luottamus 3.7/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
South Melbourne2
Bula0Bula vs Hekari United, OFC Pro League, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.28 koti, 5.30 tasapeli, 7.50 vieras. Best Tip: vierasjoukkue tekee maalin, kerroin 1.55, luottamus 5.4/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Bula1
PNG Hekari0South Island United vs Bula, Ofc Pro League, alkaa klo 04:00. Kertoimet: 1.69 koti, 3.75 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.69, luottamus 3.4/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
South I2
Bula3
Loppu
▾1.38
▴4.85
▴7.30
1
O2.5
Kyllä
1
8.8
✓ 1
Loppu
▴2.90
3.35
▴2.20
1
O2.5
Kyllä
1X
6.5
1X
Loppu
3.40
3.20
2.02
2
U2.5
Ei
X2
8.5
X2
Loppu
1.52
4.60
5.85
1
O2.5
Kyllä
1
3.7
✓ 1
Loppu
▾1.28
▴5.30
▴7.50
1
O2.5
Kyllä
AS
5.4
AS
Loppu
▾1.69
▴3.75
▴4.10
1
U3.5
Ei
1
3.4
1
Kauden tilastot
OFC Pro League
17Ottelut
Voittoprosentti 35%
Suorituskyvyn erittely
| Tilasto | Koti | Vieras | Yhteensä |
|---|---|---|---|
| Ottelut | 8 | 9 | 17 |
| Voitot | 4 | 2 | 6 |
| Tasapelit | 2 | 1 | 3 |
| Tappiot | 2 | 6 | 8 |
| Tehdyt maalit | 7 | 9 | 16 |
| Päästetyt maalit | 5 | 17 | 22 |
| Tehtyjen maalien keskiarvo | 0.9 | 1.0 | 0.9 |
| Päästettyjen maalien keskiarvo | 0.6 | 1.9 | 1.3 |
| Nollapelit | 4 | 0 | 4 |
| Ottelut ilman maalia | 3 | 5 | 8 |
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras4-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot2
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Tehdyt
Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.553%
9 ottelua
Yli 1.535%
6 ottelua
Yli 2.56%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua
Pelaajat
Pelaajatietoja ei ole saatavilla
Sarjataulukko
| # | Joukkue | O | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
3 | 10-5 | 9 |
| 2 |
|
3 | 8-4 | 6 |
| 3 |
|
3 | 5-9 | 3 |
| 4 |
|
3 | 2-7 | 0 |
Promotion - OFC Pro League (Play Offs: Semi-finals)
Promotion - OFC Pro League (Play Offs: Quarter-finals)
Tällä OFC Pro League -kaudella Bula on pelannut 17 ottelua: 6 voittoa, 3 tasapeliä ja 8 tappiota. Se on tehnyt 16 maalia (0.9 per ottelu), päästänyt 22 ja pitänyt 4 nollapeliä.
NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Bula päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.
Bula on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.