Club De Lyon Ennusteet, tilastot ja vire
Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.
3
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
LWDWLW
Viimeaikainen vire
2.73
Maalit / Ottelu
Club De Lyon voitti 3+ maalin erolla viimeisissä 3 ottelussa
Club De Lyon teki 4+ maalia viimeisissä 2 ottelussa
Club De Lyon teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Ei tulevia otteluita
Joukkueella Club De Lyon ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.
Viimeisimmät ottelut
Georgia Lions vs Club De Lyon, NISA, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.33 koti, 3.60 tasapeli, 2.50 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 2.6/10. Lopputulos 4–1, vihje ei osunut.
Georgia LionsGeorgia L4
Club De Lyon1Club De Lyon vs Savannah Clovers, NISA, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.90 tasapeli, 3.43 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Club De Lyon1
Savannah CloversSavannah C0Georgia Lions vs Club De Lyon, NISA, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.12 koti, 3.60 tasapeli, 2.88 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.65, luottamus 5.0/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Georgia LionsGeorgia L3
Club De Lyon3Savannah Clovers vs Club De Lyon, NISA, alkaa klo 22:30. Kertoimet: 2.02 koti, 3.50 tasapeli, 3.07 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 2.0/10. Lopputulos 0–4, vihje ei osunut.
Savannah CloversSavannah C0
Club De Lyon4Maryland Bobcats vs Club De Lyon, NISA, alkaa klo 00:00. Kertoimet: 1.16 koti, 6.70 tasapeli, 11.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue tekee ≥2 maalia, kerroin 1.25, luottamus 3.5/10. Lopputulos 5–3, vihje osui.
Maryland BobcatsMaryland 5
Club De Lyon3Savannah Clovers vs Club De Lyon, NISA, alkaa klo 22:00. Kertoimet: 2.20 koti, 3.60 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Savannah CloversSavannah C0
Club De Lyon1
Loppu
2.33
3.60
2.50
2
O2.5
Kyllä
X2
2.6
X2
Loppu
1.80
3.90
3.43
1
O2.5
Kyllä
1X
5.0
✓ 1X
Loppu
2.12
3.60
2.88
2
O2.5
Kyllä
X2
5.0
✓ X2
Loppu
2.02
3.50
3.07
1X
O2.5
Ei
1X
2.0
1X
Loppu
1.16
6.70
11.60
1
O2.5
Kyllä
HS2+
3.5
✓ HS2+
Loppu
2.20
3.60
2.75
1
U3.5
Ei
1X
5.0
1X
Kauden tilastot
Tälle kaudelle ei ole saatavilla tietoja
Tämän joukkueen tilastot eivät ole tällä hetkellä saatavilla.
Pelaajat
Pelaajatietoja ei ole saatavilla
Joukkueen Club De Lyon arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €25.00Th..
NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Club De Lyon ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.
Club De Lyon on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.