Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Crotone U19

Crotone U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

21
Ennustetut ottelut
57.1%
Ennustettavuusaste
LLLLLL
Viimeaikainen vire
0.67
Maalit / ottelu
Crotone U19 hävisi viimeiset 6 ottelua
Crotone U19 päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
Crotone U19: yli 1,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Cosenza U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.35 tasapeli, 4.05 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.67, luottamus 5.3/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Cosenza U192
Crotone U19 0
▴1.67
▾4.35
▾4.05
1
▴1.67
O2.5
▴1.70
Kyllä
▾1.78
1
▴1.67
5.3
✓ 1
▴1.675.3
Crotone U19 vs Bari U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:30. Kertoimet: 4.55 koti, 4.20 tasapeli, 1.57 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.60, luottamus 6.5/10. Lopputulos 0–4, vihje osui.
Loppu
Crotone U190
Bari U194
▴4.55
▴4.20
▾1.57
2
▾1.57
O2.5
▾1.60
Kyllä
▴1.68
O2.5
▾1.60
6.5
✓ O2.5
▾1.606.5
Palermo U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.77 koti, 3.75 tasapeli, 4.20 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 4.2/10. Lopputulos 7–1, vihje ei osunut.
Loppu
Palermo U197
Crotone U191
▾1.77
▴3.75
▴4.20
1
▾1.77
U3.5
▴1.37
Ei
▾2.07
U3.5
▴1.37
4.2
U3.5
▴1.374.2
Crotone U19 vs Pescara U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 4.50 koti, 3.55 tasapeli, 1.78 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.38, luottamus 6.0/10. Lopputulos 2–3, vihje ei osunut.
Loppu
Crotone U19 2
Pescara U193
▾4.50
▾3.55
▴1.78
2
▴1.78
U3.5
▴1.38
Ei
▴2.05
U3.5
▴1.38
6.0
U3.5
▴1.386.0
Monopoli U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.82 koti, 4.10 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.82, luottamus 7.2/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Monopoli U192
Crotone U191
▴1.82
▴4.10
▾3.80
1
▴1.82
O2.5
▴1.80
Ei
▾2.07
1
▴1.82
7.2
✓ 1
▴1.827.2
Spezia U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.35 koti, 4.70 tasapeli, 7.00 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.35, luottamus 7.1/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Spezia U192
Crotone U19 1
▴1.35
▾4.70
▾7.00
1
▴1.35
O2.5
▴1.63
Ei
▾1.87
1
▴1.35
7.1
✓ 1
▴1.357.1
Crotone U19 vs Avellino U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.90 koti, 3.55 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.46, luottamus 4.4/10. Lopputulos 0–5, vihje ei osunut.
Loppu
Crotone U190
Avellino U195
▾2.90
▴3.55
▴2.15
X
▴3.55
U3.5
▴1.46
Kyllä
▾1.54
U3.5
▴1.46
4.4
U3.5
▴1.464.4
Ternana U19 vs Crotone U19, Campionato Primavera - 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.67 koti, 4.00 tasapeli, 4.10 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 1.1/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Ternana U191
Crotone U191
▴1.67
▴4.00
▾4.10
1X
▴1.20
O2.5
▾1.57
Kyllä
▾1.57
O2.5
▾1.57
1.1
O2.5
▾1.571.1

Kauden tilastot

Campionato Primavera - 2 Italia · Kausi 2025
29Ottelut Voittoprosentti 3%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141529
Voitot101
Tasapelit549
Tappiot81119
Tehdyt maalit9918
Päästetyt maalit283260
Tehtyjen maalien keskiarvo0.60.60.6
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.12.1
Nollapelit314
Ottelut ilman maalia8816
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras-
Suurin tappio
Koti0-5
Vieras7-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras7
Putket
Voitot1
Tappiot6
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–8
0-15
6–9
16-30
3–8
31-45
3–11
46-60
2–11
61-75
3–13
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
8Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.545%
13 ottelua
Yli 1.517%
5 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Crotone U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Crotone U19? NerdyTips tuottaa joukkueen Crotone U19 otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 21 ottelua, joissa Crotone U19 on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 57.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Campionato Primavera - 2 -kaudella Crotone U19 on pelannut 29 ottelua: 1 voittoa, 9 tasapeliä ja 19 tappiota. Se on tehnyt 18 maalia (0.6 per ottelu), päästänyt 60 ja pitänyt 4 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Crotone U19 päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Crotone U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.