Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
East Bengal II

East Bengal II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

15
Ennustetut ottelut
73.3%
Ennustettavuusaste
LWLDWW
Viimeaikainen vire
2
Maalit / Ottelu
Ei tulevia otteluita

Joukkueella East Bengal II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Inter Kashi vs East II, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 12.50 koti, 6.20 tasapeli, 1.22 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.55, luottamus 4.3/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Inter Kashi1
East IIEast Bengal2
▴12.50
▴6.20
▾1.22
1X
▴4.40
U3.5
▴1.55
Ei
▾1.73
U3.5
▴1.55
4.3
✓ U3.5
▴1.554.3
ATK Mohun Bagan vs East Bengal II, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.22 koti, 3.45 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.38, luottamus 8.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
ATK Mohun BaganMohun Bagan1
East Bengal IIEast Bengal 1
▴2.22
▾3.45
▾3.40
1
▴2.22
U3.5
▴1.42
Ei
▴2.25
1X
▴1.38
8.2
✓ 1X
▴1.388.2
East Bengal II vs Minerva Punjab, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.88 koti, 3.55 tasapeli, 4.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.26, luottamus 8.2/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
East Bengal IIEast Bengal0
Minerva PunjabPunjab0
▴1.88
▴3.55
▾4.00
1
▴1.88
O1.5
▴1.29
Ei
▾2.05
1X
▴1.26
8.2
✓ 1X
▴1.268.2
Mumbai City vs East II, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.90 koti, 3.55 tasapeli, 2.00 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.38, luottamus 2.7/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Mumbai City1
East IIEast Bengal2
▴3.90
▴3.55
▾2.00
2
▾2.00
U3.5
▴1.38
Kyllä
▾1.71
U3.5
▴1.38
2.7
✓ U3.5
▴1.382.7
East Bengal II vs Odisha, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.33 koti, 5.75 tasapeli, 9.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.42, luottamus 5.6/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
East Bengal IIEast Bengal3
Odisha0
▴1.33
▴5.75
▴9.00
X2
3.70
O2.5
▾1.42
Kyllä
1.78
O2.5
▴1.42
5.6
✓ O2.5
▴1.425.6
East Bengal II vs Bengaluru, Indian Super League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.70 koti, 3.75 tasapeli, 4.90 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.26, luottamus 2.6/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
East Bengal IIEast Bengal 3
Bengaluru3
▾1.70
▴3.75
▴4.90
X2
▴2.18
O1.5
▾1.26
Ei
▾1.97
O1.5
▴1.26
2.6
✓ O1.5
▴1.262.6
Chennaiyin vs East II, Indian Super League, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 5.15 koti, 3.85 tasapeli, 1.80 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.19, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Chennaiyin1
East IIEast Bengal3
▴5.15
▴3.85
▾1.80
2
▾1.80
U3.5
▴1.43
Ei
▾2.05
X2
▾1.19
8.5
✓ X2
▾1.198.5

East Bengal Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
1.11
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
5.3
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.3
KurinalaisuusKortit / ottelu
3.1
Voittoprosentti
50%

Kauden tilastot

AFC Champions League Two Maailma · Kausi 2026
3Ottelut Voittoprosentti 33%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut213
Voitot101
Tasapelit011
Tappiot101
Tehdyt maalit628
Päästetyt maalit426
Tehtyjen maalien keskiarvo3.02.02.7
Päästettyjen maalien keskiarvo2.02.02.0
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras-
Suurin tappio
Koti2-3
Vieras-
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras2
Putket
Voitot1
Tappiot0
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–1
0-15
0–0
16-30
2–0
31-45
0–2
46-60
0–1
61-75
1–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
5-4-11 G
7Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
3 Ottelut
Yli 1.5100%
3 Ottelut
Yli 2.533%
1 Ottelut
Yli 3.533%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
A. Ali A. Ali 25 DEF 7.58
Miguel Figueira Miguel Figueira 25 MID 7.58
Mohammed Rashid Mohammed Rashid 30 MID 7.36
K. Sibille K. Sibille 27 DEF 7.35
Saúl Crespo Saúl Crespo 29 MID 7.30
M. Naorem M. Naorem 26 MID 7.27
Youssef Ezzejjari Youssef Ezzejjari 32 FWD 7.14
Vishnu PV Vishnu PV 24 MID 7.12
E. Lalrindika E. Lalrindika 26 FWD 7.00
P. Gill P. Gill 24 GK 6.98
J. Singh J. Singh 24 DEF 6.96
B. Singh B. Singh 30 MID 6.92
J. Mawihmingthanga J. Mawihmingthanga 28 FWD 6.80
N. Sekar N. Sekar 30 MID 6.74
J. Gupta J. Gupta 24 DEF 6.71
M. Rakip M. Rakip 25 DEF 6.66
A. Søjberg A. Søjberg 25 MID 6.64
C. Lal C. Lal 25 DEF 6.63
S. Chakrabarti S. Chakrabarti 34 MID 6.58
D. Lalhlansanga D. Lalhlansanga 24 FWD 6.45
M. Rashid M. Rashid 30 MID 6.45
M. Raina M. Raina 25 MID -

Sarjataulukko

Intia - Indian Super League
# Joukkue O M P
1 East Bengal II 13 30-11 26
2 ATK Mohun Bagan 13 23-9 26
3 Mumbai City 13 17-9 25
4 Bengaluru 13 18-12 23
5 Jamshedpur 13 15-10 22
6 Minerva Punjab 13 18-12 22
7 Goa 13 15-11 20
8 Kerala Blasters 13 15-17 17
9 NorthEast United 13 16-21 16
10 Inter Kashi 13 11-17 13
11 Odisha 13 14-22 11
12 SC Delhi 13 13-17 11
13 Chennaiyin 13 9-21 9
14 Mohammedan 13 7-32 3
Promotion - AFC Champions League 2 (Qualification) Relegation

East Bengal II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle East Bengal II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen East Bengal II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 15 ottelua, joissa East Bengal II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 73.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä AFC Champions League Two-kaudella East Bengal II on saavuttanut 1 voittoa, 1 tasapeliä ja 1 tappiota 3 ottelussa, tehden 8 maalia (2.7 per ottelu) ja päästäen 6, pitäen 0 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana East Bengal II on keskimäärin saavuttanut 47% pallonhallinnan, 1.11 xG ja 5.3 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 50%.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet East Bengal II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

East Bengal II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.