Siirry sisältöön
Jeunes Fauves
NT Apex AI:n voimalla

Jeunes Fauves Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

37
Ennustetut ottelut
67.6%
Ennustettavuusaste
WLLLLL
Viimeaikainen vire
0.80
Maalit / Ottelu
Jeunes Fauves on ollut ilman voittoa viimeiset 6 ottelua
Jeunes Fauves päästi 2+ maalia viimeisissä 4 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Jeunes Fauves ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Loppu
Jeunes FauvesJeunes F1
Gazelle0
3.60
3.35
2.07
X2
1.27
U2.5
1.53
Kyllä
2.07
U2.5
1.53
3.4
✓ U2.5
1.533.4
Loppu
Jeunes FauvesJeunes F0
Cotonsport2
4.50
3.25
2.00
2
2.00
U2.5
1.63
Ei
1.62
2
2.00
6.1
✓ 2
2.006.1
Loppu
Unisport BafangUnisport B6
Jeunes FauvesJeunes F 0
1.90
3.35
4.10
1
1.90
U2.5
1.53
Ei
1.56
1
1.90
6.5
✓ 1
1.906.5
Loppu
Jeunes FauvesJeunes F0
Canon2
3.15
2.85
2.27
2
2.30
U2.5
1.41
Ei
1.61
U2.5
1.41
8.0
✓ U2.5
1.418.0
Loppu
Jeunes FauvesJeunes F0
Panthere1
4.55
3.55
1.82
X2
1.20
U2.5
2.11
Ei
1.85
U2.5
2.11
7.5
✓ U2.5
2.117.5
Loppu
Jeunes FauvesJeunes F0
ColombeColombe (Cmr)4
3.90
3.05
2.22
X
3.05
U2.5
1.48
Ei
1.61
U2.5
1.48
8.0
U2.5
1.488.0
Loppu
Fortuna Mfou0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.15
3.20
3.15
1
2.15
U2.5
1.61
Ei
1.78
U2.5
1.61
8.8
✓ U2.5
1.618.8
Loppu
Jeunes FauvesJeunes F0
Dynamo de DoualaDynamo D1
3.65
4.20
2.27
X2
1.29
U2.5
1.57
Ei
1.67
U2.5
1.57
7.5
✓ U2.5
1.577.5
Loppu
Aigle Royal de MoungoAigle R0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.25
3.55
3.90
2
3.90
U2.5
1.51
Ei
1.69
U2.5
1.51
7.8
✓ U2.5
1.517.8
Loppu
Fauve Azur EliteFauve A 0
Fovu ClubFovu C0
2.10
2.80
3.48
2
3.48
U2.5
1.40
Ei
1.57
U2.5
1.40
4.7
✓ U2.5
1.404.7
Loppu
Bamboutos0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.50
3.00
2.71
X2
1.44
U2.5
1.50
Ei
1.67
U2.5
1.50
5.0
✓ U2.5
1.505.0
Loppu
Fauve Azur EliteFauve A1
Avion AcademyAvion A0
1.30
4.20
7.50
2
7.50
U2.5
1.71
Ei
1.58
U2.5
1.71
8.0
✓ U2.5
1.718.0
Loppu
Fauve Azur EliteFauve A1
Dragon de YaoundeDragon Y0
1.92
3.00
4.00
1
1.92
U2.5
1.48
Ei
1.57
U2.5
1.48
5.0
U2.5
1.485.0
Loppu
Tonnerre0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.90
2.90
2.23
X
2.90
U2.5
1.64
Ei
1.85
1X
1.54
1.5
1X
1.541.5

Jeunes F Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.5
Pallonhallinta
48%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5
Voittoprosentti
20%

Kauden tilastot

Elite One Kamerun · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 20%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131225
Voitot235
Tasapelit202
Tappiot9918
Tehdyt maalit9817
Päästetyt maalit222850
Tehtyjen maalien keskiarvo0.70.70.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.72.32.0
Nollapelit336
Ottelut ilman maalia7512
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras0-1
Suurin tappio
Koti0-4
Vieras6-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras6
Putket
Voitot1
Tappiot4
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–10
0-15
1–7
16-30
3–4
31-45
3–4
46-60
4–8
61-75
5–10
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
61-751
1Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.552%
13 Ottelut
Yli 1.516%
4 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Kamerun - Elite One
# Joukkue O M P
1 Colombe 25 40-13 52
2 Dynamo de Douala 25 47-23 52
3 Unisport Bafang 25 42-30 49
4 Cotonsport 25 37-23 43
5 Canon 26 31-20 39
6 Panthère 25 30-24 34
7 PWD Bamenda 25 40-40 34
8 Victoria United 26 33-42 33
9 Gazelle 25 24-29 32
10 Stade Renard 26 36-38 31
11 Aigle Royal 25 28-31 28
12 Aigle Royal de Moungo 25 23-37 27
13 Fortuna Mfou 26 20-48 21
14 Jeunes Fauves 25 17-50 17
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Elite One (Relegation) Relegation

Jeunes Fauves – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Jeunes Fauves? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Jeunes Fauves otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 37 ottelua, joissa Jeunes Fauves on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 67.6%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Elite One-kaudella Jeunes Fauves on saavuttanut 5 voittoa, 2 tasapeliä ja 18 tappiota 25 ottelussa, tehden 17 maalia (0.7 per ottelu) ja päästäen 50, pitäen 6 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Jeunes Fauves ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Jeunes Fauves on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.