Przejdź do treści
Jeunes Fauves
Napędzane przez NT Apex AI

Jeunes Fauves Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

37
Przewidziane mecze
67.6%
Skuteczność prognoz
WLLLLL
Ostatnia forma
0.80
Gole / Mecz
Jeunes Fauves bez zwycięstwa w ostatnich 6 meczach
Jeunes Fauves stracił 2+ gole w ostatnich 4 meczach
Brak nadchodzących meczów

Jeunes Fauves nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Koniec
Jeunes FauvesJeunes F1
Gazelle0
3.60
3.35
2.07
X2
1.27
U2.5
1.53
Tak
2.07
U2.5
1.53
3.4
✓ U2.5
1.533.4
Koniec
Jeunes FauvesJeunes F0
Cotonsport2
4.50
3.25
2.00
2
2.00
U2.5
1.63
Nie
1.62
2
2.00
6.1
✓ 2
2.006.1
Koniec
Unisport BafangUnisport B6
Jeunes FauvesJeunes F 0
1.90
3.35
4.10
1
1.90
U2.5
1.53
Nie
1.56
1
1.90
6.5
✓ 1
1.906.5
Koniec
Jeunes FauvesJeunes F0
Canon2
3.15
2.85
2.27
2
2.30
U2.5
1.41
Nie
1.61
U2.5
1.41
8.0
✓ U2.5
1.418.0
Koniec
Jeunes FauvesJeunes F0
Panthere1
4.55
3.55
1.82
X2
1.20
U2.5
2.11
Nie
1.85
U2.5
2.11
7.5
✓ U2.5
2.117.5
Koniec
Jeunes FauvesJeunes F0
ColombeColombe (Cmr)4
3.90
3.05
2.22
X
3.05
U2.5
1.48
Nie
1.61
U2.5
1.48
8.0
U2.5
1.488.0
Koniec
Fortuna Mfou0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.15
3.20
3.15
1
2.15
U2.5
1.61
Nie
1.78
U2.5
1.61
8.8
✓ U2.5
1.618.8
Koniec
Jeunes FauvesJeunes F0
Dynamo de DoualaDynamo D1
3.65
4.20
2.27
X2
1.29
U2.5
1.57
Nie
1.67
U2.5
1.57
7.5
✓ U2.5
1.577.5
Koniec
Aigle Royal de MoungoAigle R0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.25
3.55
3.90
2
3.90
U2.5
1.51
Nie
1.69
U2.5
1.51
7.8
✓ U2.5
1.517.8
Koniec
Fauve Azur EliteFauve A 0
Fovu ClubFovu C0
2.10
2.80
3.48
2
3.48
U2.5
1.40
Nie
1.57
U2.5
1.40
4.7
✓ U2.5
1.404.7
Koniec
Bamboutos0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.50
3.00
2.71
X2
1.44
U2.5
1.50
Nie
1.67
U2.5
1.50
5.0
✓ U2.5
1.505.0
Koniec
Fauve Azur EliteFauve A1
Avion AcademyAvion A0
1.30
4.20
7.50
2
7.50
U2.5
1.71
Nie
1.58
U2.5
1.71
8.0
✓ U2.5
1.718.0
Koniec
Fauve Azur EliteFauve A1
Dragon de YaoundeDragon Y0
1.92
3.00
4.00
1
1.92
U2.5
1.48
Nie
1.57
U2.5
1.48
5.0
U2.5
1.485.0
Koniec
Tonnerre0
Fauve Azur EliteFauve A0
2.90
2.90
2.23
X
2.90
U2.5
1.64
Nie
1.85
1X
1.54
1.5
1X
1.541.5

Jeunes F Średnie statystyki

Ostatnie 10 meczów
StrzałyCelne strzały / mecz
3.5
Posiadanie piłki
48%
Rzuty rożneŚrednio na mecz
5
Procent zwycięstw
20%

Statystyki sezonu

Elite One Kamerun · Sezon 2026
25Mecze Procent zwycięstw 20%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze131225
Zwycięstwa235
Remisy202
Porażki9918
Gole strzelone9817
Gole stracone222850
Średnia goli strzelonych0.70.70.7
Średnia goli straconych1.72.32.0
Mecze bez straty gola336
Mecze bez strzelonego gola7512
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie1-0
Na wyjeździe0-1
Najwyższa porażka
U siebie0-4
Na wyjeździe6-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie2
Na wyjeździe2
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe6
Serie
Zwycięstwa1
Porażki4
Minuty goli (strzelone vs stracone)
1–10
0-15
1–7
16-30
3–4
31-45
3–4
46-60
4–8
61-75
5–10
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
61-751
1Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.552%
13 meczów
Powyżej 1.516%
4 meczów
Powyżej 2.50%
0 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Kamerun - Elite One
# Drużyna M G P
1 Colombe 25 40-13 52
2 Dynamo de Douala 25 47-23 52
3 Unisport Bafang 25 42-30 49
4 Cotonsport 25 37-23 43
5 Canon 26 31-20 39
6 Panthère 25 30-24 34
7 PWD Bamenda 25 40-40 34
8 Victoria United 26 33-42 33
9 Gazelle 25 24-29 32
10 Stade Renard 26 36-38 31
11 Aigle Royal 25 28-31 28
12 Aigle Royal de Moungo 25 23-37 27
13 Fortuna Mfou 26 20-48 21
14 Jeunes Fauves 25 17-50 17
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Elite One (Relegation) Relegation

Typy bukmacherskie i prognozy na Jeunes Fauves

Szukasz typów na Jeunes Fauves? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Jeunes Fauves generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 37 meczów z udziałem Jeunes Fauves, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 67.6%. Typy obejmują Wynik końcowy, Poniżej/Powyżej, Obie drużyny strzelą gola, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Elite One Jeunes Fauves ma bilans 5-2-18 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 25 meczach, przy 17 golach strzelonych (0.7 na mecz) i 50 straconych oraz 6 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Jeunes Fauves pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Jeunes Fauves to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.