Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Rostov U19

Rostov U19 Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

59
Ennustetut ottelut
71.2%
Ennustettavuusaste
LLLDLW
Viimeaikainen vire
1.47
Maalit / Ottelu
Seuraava ottelu Youth Championship · pe 16. lokak. · 17.00
Dinamo M
VS17:00
Rostov U19
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Nizhny Novgorod U19 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.55 koti, 3.75 tasapeli, 1.77 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 5.3/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Nizhny Novgorod U19Nizhny N2
Rostov U19 1
3.55
▴3.75
▾1.77
2
▾1.77
O2.5
1.38
Kyllä
1.41
O2.5
1.38
5.3
✓ O2.5
1.385.3
Rostov U19 vs Almaz Antey U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.02 koti, 3.60 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.40, luottamus 7.8/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Rostov U191
Almaz Antey U192
2.02
▴3.60
▾2.95
X
▴3.60
O2.5
1.40
Kyllä
1.38
O2.5
1.40
7.8
✓ O2.5
1.407.8
Lokomotiv Moskva U19 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 1.72 koti, 3.55 tasapeli, 4.10 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.39, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Lokomotiv Moskva U19Lokomotiv1
Rostov U190
▾1.72
▴3.55
▴4.10
1
▾1.72
O2.5
1.39
Kyllä
▴1.42
O2.5
1.39
6.2
O2.5
1.396.2
Rostov U19 vs Spartak Moskva U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.32 koti, 3.30 tasapeli, 2.67 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 8.4/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Rostov U190
Spartak Moskva U19Spartak M 20
2.32
3.30
2.67
1
2.32
O2.5
1.37
Kyllä
1.34
1X
1.36
8.4
✓ 1X
1.368.4
Dynamo Makhachkala U19 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 4.00 koti, 3.65 tasapeli, 1.70 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Dynamo Makhachkala U19Dynamo M2
Rostov U19 1
4.00
3.65
1.70
2
1.70
O2.5
1.29
Kyllä
1.33
O2.5
1.29
8.0
✓ O2.5
1.298.0
Rostov U19 vs Rubin Kazan U20, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.64 koti, 4.00 tasapeli, 4.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.64, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Rostov U194
Rubin Kazan U20Rubin Kazan U190
▾1.64
▴4.00
▴4.00
1
▾1.64
O2.5
1.38
Kyllä
▴1.45
1
▾1.64
5.0
✓ 1
▾1.645.0
Ural U20 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 2.27 koti, 3.40 tasapeli, 2.65 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.54, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Ural U20Ural U190
Rostov U191
2.27
3.40
2.65
2
2.65
O2.5
1.54
Kyllä
1.48
O2.5
1.54
8.0
O2.5
1.548.0
Rostov U19 vs Zenit U19, Youth Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 6.90 koti, 5.40 tasapeli, 1.27 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.27, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Rostov U192
Zenit U191
▾6.90
▴5.40
▾1.27
2
▾1.27
O2.5
▾1.26
Kyllä
▴1.54
2
▾1.27
8.5
2
▾1.278.5
Krasnodar U19 vs Rostov U19, Youth Championship, alkaa klo 16:00. Kertoimet: 1.15 koti, 6.70 tasapeli, 10.00 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.70, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Krasnodar U192
Rostov U19 1
▾1.15
▴6.70
▴10.00
1
▾1.15
O3.5
1.70
Kyllä
▴1.77
O3.5
1.70
8.0
O3.5
1.708.0
Rostov U19 vs Akhmat Grozny U20, Youth Championship, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.26 koti, 4.90 tasapeli, 12.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.26, luottamus 4.4/10. Lopputulos 5–0, vihje osui.
Loppu
Rostov U195
Akhmat Grozny U20Akhmat G 0
1.26
4.90
12.00
1
1.26
U3.5
1.61
Ei
1.74
1
1.26
4.4
✓ 1
1.264.4

Rostov U19 Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.8
Pallonhallinta
51%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
6
Voittoprosentti
30%

Kauden tilastot

Youth Championship Venäjä · Kausi 2026
24Ottelut Voittoprosentti 38%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131124
Voitot639
Tasapelit404
Tappiot3811
Tehdyt maalit211536
Päästetyt maalit162642
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.41.5
Päästettyjen maalien keskiarvo1.22.41.8
Nollapelit426
Ottelut ilman maalia325
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti3-5
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras6
Putket
Voitot3
Tappiot3
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
7–7
0-15
3–6
16-30
1–9
31-45
4–7
46-60
10–5
61-75
10–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
61-751
1Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.579%
19 Ottelut
Yli 1.542%
10 Ottelut
Yli 2.521%
5 Ottelut
Yli 3.58%
2 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Venäjä - Youth Championship
# Joukkue O M P
1 CSKA Moskva U19 25 79-33 59
2 Zenit U19 25 71-33 54
3 Krasnodar U19 25 74-41 53
4 Rodina Moscow U19 25 65-33 51
5 Lokomotiv Moskva U19 25 60-40 47
6 Akademiya Konoplev U20 25 51-39 44
7 Almaz Antey U19 25 51-53 41
8 Spartak Moskva U19 25 38-42 31
9 Rostov U19 25 37-44 31
10 Dinamo Moskva U19 25 41-49 29
11 Dynamo Makhachkala U19 25 33-56 27
12 Ural U20 25 30-51 25
13 Chertanovo U20 25 34-57 23
14 Nizhny Novgorod U19 25 31-65 22
15 Fakel U19 25 27-52 16
16 Rubin Kazan U20 25 26-60 15

Rostov U19 – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Rostov U19? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Rostov U19 otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 59 ottelua, joissa Rostov U19 on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 71.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Youth Championship-kaudella Rostov U19 on saavuttanut 9 voittoa, 4 tasapeliä ja 11 tappiota 24 ottelussa, tehden 36 maalia (1.5 per ottelu) ja päästäen 42, pitäen 6 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Rostov U19 ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Rostov U19 on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.