Siirry sisältöön
Fortuna Mfou
NT Apex AI:n voimalla

Fortuna Mfou Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

47
Ennustetut ottelut
55.3%
Ennustettavuusaste
LDDLLL
Viimeaikainen vire
0.67
Maalit / Ottelu
Fortuna Mfou on ollut ilman voittoa viimeiset 10 ottelua
Fortuna Mfou ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Fortuna Mfou ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Loppu
Fortuna Mfou0
ColombeColombe (Cmr)3
13.50
6.80
1.72
2
1.72
U3.5
1.74
Ei
1.87
2
1.72
8.5
✓ 2
1.728.5
Loppu
Fortuna Mfou1
Cotonsport1
6.25
4.65
1.57
2
1.57
U2.5
1.90
Ei
1.75
2
1.57
8.1
2
1.578.1
Loppu
Fortuna Mfou0
Gazelle0
3.90
3.35
1.90
2
1.90
O1.5
1.26
Kyllä
1.82
2
1.90
6.9
2
1.906.9
Loppu
Unisport BafangUnisport B8
Fortuna Mfou0
1.23
5.15
10.25
1
1.23
U3.5
1.35
Ei
1.50
1
1.23
5.7
✓ 1
1.235.7
Loppu
Fortuna Mfou0
Panthere3
6.40
5.00
1.72
2
1.72
U2.5
1.70
Ei
1.58
U2.5
1.70
6.2
U2.5
1.706.2
Loppu
Aigle Royal4
Fortuna Mfou0
2.05
3.05
3.45
X2
1.62
U2.5
1.61
Ei
1.80
U2.5
1.61
6.3
U2.5
1.616.3
Loppu
Fortuna Mfou1
Dynamo de DoualaDynamo D3
2.77
2.95
2.65
1
2.77
U2.5
1.69
Ei
1.85
U2.5
1.69
6.0
U2.5
1.696.0
Loppu
Stade Renard1
Fortuna Mfou0
1.95
3.35
3.85
X2
1.76
U3.5
1.27
Kyllä
1.88
U3.5
1.27
5.0
✓ U3.5
1.275.0
Loppu
Fortuna Mfou0
Jeunes FauvesJeunes F1
2.15
3.20
3.15
1
2.15
U2.5
1.61
Ei
1.78
U2.5
1.61
8.8
✓ U2.5
1.618.8
Loppu
PWD Bamenda0
Fortuna Mfou0
1.75
3.45
5.15
2
5.15
U2.5
1.87
Ei
1.88
U2.5
1.87
3.6
✓ U2.5
1.873.6
Loppu
Aigle Royal de MoungoAigle R0
Fortuna Mfou2
1.90
3.35
3.55
2
3.55
U3.5
1.26
Kyllä
1.82
X2
1.72
5.0
✓ X2
1.725.0
Loppu
Fortuna Mfou2
Young Sport AcademyYoung S1
1.40
4.18
7.00
1
1.40
U2.5
1.69
Ei
1.60
1
1.40
5.0
✓ 1
1.405.0
Loppu
Union Douala0
Fortuna Mfou0
2.62
2.90
2.63
2
2.63
U2.5
1.53
Ei
1.75
U2.5
1.53
5.0
✓ U2.5
1.535.0
Loppu
Les Astres1
Fortuna Mfou2
1.85
3.10
4.20
1
1.85
U2.5
1.64
Ei
1.78
U2.5
1.64
5.0
U2.5
1.645.0
Loppu
Fortuna MfouFortuna M3
Avion AcademyAvion A2
1.95
3.10
3.80
2
3.80
U2.5
1.52
Ei
1.65
U2.5
1.52
7.2
U2.5
1.527.2
Loppu
UMS de LoumUMS L1
Fortuna MfouFortuna M1
1.91
3.00
4.00
2
4.00
U2.5
1.44
Ei
1.60
U2.5
1.44
7.0
✓ U2.5
1.447.0
Loppu
Fortuna MfouFortuna M 2
Fovu ClubFovu C2
2.00
3.20
3.30
X2
1.64
U2.5
1.65
Ei
1.80
U2.5
1.65
4.8
U2.5
1.654.8

Fortuna Mfou Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
1.7
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
2.9
Voittoprosentti
0%

Kauden tilastot

Elite One Kamerun · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 20%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut121325
Voitot235
Tasapelit426
Tappiot6814
Tehdyt maalit81119
Päästetyt maalit163046
Tehtyjen maalien keskiarvo0.70.80.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.32.31.8
Nollapelit347
Ottelut ilman maalia7714
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras2-4
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras8-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras8
Putket
Voitot2
Tappiot7
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–8
0-15
2–6
16-30
6–3
31-45
4–7
46-60
1–12
61-75
3–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.544%
11 Ottelut
Yli 1.520%
5 Ottelut
Yli 2.58%
2 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Kamerun - Elite One
# Joukkue O M P
1 Colombe 25 40-13 52
2 Dynamo de Douala 25 47-23 52
3 Unisport Bafang 25 42-30 49
4 Cotonsport 25 37-23 43
5 Canon 26 31-20 39
6 Panthère 25 30-24 34
7 PWD Bamenda 25 40-40 34
8 Victoria United 26 33-42 33
9 Gazelle 25 24-29 32
10 Stade Renard 26 36-38 31
11 Aigle Royal 25 28-31 28
12 Aigle Royal de Moungo 25 23-37 27
13 Fortuna Mfou 26 20-48 21
14 Jeunes Fauves 25 17-50 17
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Elite One (Relegation) Relegation

Fortuna Mfou – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Fortuna Mfou? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Fortuna Mfou otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 47 ottelua, joissa Fortuna Mfou on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 55.3%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Elite One-kaudella Fortuna Mfou on saavuttanut 5 voittoa, 6 tasapeliä ja 14 tappiota 25 ottelussa, tehden 19 maalia (0.8 per ottelu) ja päästäen 46, pitäen 7 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Fortuna Mfou ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Fortuna Mfou on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 160 liigassa.