Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Heilongjiang Lava Spring

Heilongjiang Lava Spring Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€2.26m Ø 27.5 League One
82
Ennustetut ottelut
62.2%
Ennustettavuusaste
LDDLLL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / Ottelu
Heilongjiang Lava Spring on ollut ilman voittoa viimeiset 8 ottelua
Heilongjiang Lava Spring on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 11 ottelua
Seuraava ottelu League One · la 17. lokak. · 12.00
Wuxi Wugou
VS12:00
Heilongji
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Guangzhou E-Power vs Heilongjiang Lava Spring, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.29 koti, 6.30 tasapeli, 9.50 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 10/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Guangzhou E-PowerGuangzhou E3
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.29
▴6.30
▴9.50
1
▾1.29
O2.5
▾1.46
Ei
▾1.90
1
▾1.29
10
✓ 1
▾1.2910
Heilongjiang Lava Spring vs Meizhou K, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.93 koti, 3.70 tasapeli, 4.20 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.66, luottamus 5.6/10. Lopputulos 0–0, vihje ei osunut.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
Meizhou KMeizhou Hakka0
▴1.93
▾3.70
▾4.20
1
▴1.93
O2.5
▴1.66
Kyllä
▾1.58
O2.5
▴1.66
5.6
O2.5
▴1.665.6
Heilongjiang Lava Spring vs Dongguan U, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 1.70 koti, 3.80 tasapeli, 4.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.66, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Dongguan U1
▾1.70
▴3.80
▴4.35
1
▾1.70
O2.5
▾1.66
Kyllä
▾1.62
O2.5
▾1.66
7.5
O2.5
▾1.667.5
Changchun Yatai vs Heilongjiang Lava Spring, League One, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.70 tasapeli, 4.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.80, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Changchun Yatai1
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
▴1.80
▴3.70
▾4.30
1
▴1.80
O2.5
▾1.72
Kyllä
▾1.66
1
▴1.80
8.5
✓ 1
▴1.808.5
Shaanxi Union vs Heilongjiang Lava Spring, League One, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 1.43 koti, 4.90 tasapeli, 6.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.43, luottamus 8.8/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Shaanxi Union2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.43
▴4.90
▴6.90
1
▾1.43
O2.5
▾1.50
Kyllä
▴1.74
1
▾1.43
8.8
✓ 1
▾1.438.8
Heilongjiang Lava Spring vs Suzhou Dongwu, League One, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.10 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.29, luottamus 5.9/10. Lopputulos 3–4, vihje ei osunut.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
Suzhou Dongwu4
▴2.50
▾3.10
▾3.00
X
▾3.10
U3.5
▴1.29
Ei
▴1.98
U3.5
▴1.29
5.9
U3.5
▴1.295.9
Heilongjiang Lava Spring vs Hebei Kungfu, League One, alkaa klo 12:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.15 tasapeli, 3.45 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.36, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Hebei Kungfu2
▴2.25
▾3.15
▾3.45
1
▴2.25
O1.5
▴1.36
Kyllä
▾1.83
O1.5
▴1.36
4.7
✓ O1.5
▴1.364.7
Dantong Hantong vs Heilongjiang Lava Spring, League One, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 2.20 koti, 3.13 tasapeli, 3.00 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.27, luottamus 6.8/10. Lopputulos 2–1.
Loppu
Dantong HantongDantong H2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.20
3.13
3.00
2
3.00
U3.5
1.27
Ei
1.95
U3.5
1.27
6.8
U3.5
1.276.8
Kertoimet: 3.30 koti, 3.60 tasapeli, 1.90 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.27, luottamus 4.6/10. Lopputulos 2–1.
Loppu
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Shaanxi Changan AthleticShaanxi C1
3.30
3.60
1.90
1
3.30
U3.5
1.27
Ei
1.90
U3.5
1.27
4.6
U3.5
1.274.6

Heilongji Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
Odotetut maalitxG per ottelu
0.78
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
2.8
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
4
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.6
Voittoprosentti
10%

Kauden tilastot

League One Kiina · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 16%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131225
Voitot224
Tasapelit6612
Tappiot549
Tehdyt maalit181735
Päästetyt maalit222446
Tehtyjen maalien keskiarvo1.41.41.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.72.01.8
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras5-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras5
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
4/ 4
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–7
0-15
8–7
16-30
7–5
31-45
5–9
46-60
7–9
61-75
5–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
3-4-32 G
36Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.584%
21 Ottelut
Yli 1.536%
9 Ottelut
Yli 2.516%
4 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Erikys Erikys 30 FWD -
Xu Jiajun Xu Jiajun 30 MID -
Zhu Jiaxuan Zhu Jiaxuan 26 MID -
Chen Liming Chen Liming 28 MID -
Zhang Zimin Zhang Zimin 25 MID -
Fan Bojian Fan Bojian 28 MID -
Shao Shuai Shao Shuai 28 DEF -
Nizamdin Ependi Nizamdin Ependi 34 DEF -

Sarjataulukko

Kiina - League One
# Joukkue O M P
1 Guangzhou E-Power 26 55-22 60
2 Nantong Zhiyun 26 35-20 48
3 Guangxi Hengchen 26 41-28 46
4 Shenzhen Juniors 26 41-30 45
5 Shaanxi Union 26 47-28 42
6 Wuxi Wugou 26 41-31 36
7 Yanbian Longding 26 34-29 36
8 Hebei Kungfu 26 23-25 35
9 Changchun Yatai 26 39-42 31
10 Ningbo Professional 26 27-31 30
11 Dalian Huayi 26 31-38 30
12 Suzhou Dongwu 26 30-35 28
13 Heilongjiang Lava Spring 26 36-49 24
14 Nanjing City 26 21-37 22
15 Meizhou Kejia 26 25-53 16
16 Dongguan United 26 26-54 16
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Heilongjiang Lava Spring – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Heilongjiang Lava Spring? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Heilongjiang Lava Spring otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 82 ottelua, joissa Heilongjiang Lava Spring on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 62.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä League One-kaudella Heilongjiang Lava Spring on saavuttanut 4 voittoa, 12 tasapeliä ja 9 tappiota 25 ottelussa, tehden 35 maalia (1.4 per ottelu) ja päästäen 46, pitäen 2 nollapeliä.

Viimeisten 10 ottelun aikana Heilongjiang Lava Spring on keskimäärin saavuttanut 47% pallonhallinnan, 0.78 xG ja 4 kulmapotkua per ottelu, voittoprosentilla 10%.

Joukkueen Heilongjiang Lava Spring arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €2.26m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Heilongjiang Lava Spring ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Heilongjiang Lava Spring on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.