Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Inverness CT

Inverness Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€900.00Th. Ø 24.1 Championship
124
Ennustetut ottelut
67.7%
Ennustettavuusaste
LWWLWW
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / ottelu
Inverness CT teki maalin viimeisissä 8 ottelussa
Inverness CT: yli 1,5 maalia viimeisissä 12 ottelussa
Inverness CT ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 29 ottelussa
Seuraava ottelu Challenge Cup · ti 3. marrask. · 19.45
Inverness
VS
Montrose
Best Tip
Kerroin
Luottamus 7.7/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

Dunfermline vs Inverness CT, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.10 koti, 3.25 tasapeli, 3.50 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 8.5/10. Lopputulos 5–1, vihje ei osunut.
Loppu
Dunfermline5
Inverness1
▾2.10
▾3.25
▴3.50
1
▾2.10
U3.5
▴1.31
Kyllä
▾1.78
U3.5
▴1.31
8.5
U3.5
▴1.318.5
Raith Rovers vs Inverness CT, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.45 koti, 3.20 tasapeli, 2.95 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.26, luottamus 4.5/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Raith0
Inverness2
▴2.45
▾3.20
▾2.95
1
▴2.45
U3.5
▾1.26
Ei
▾1.95
U3.5
▾1.26
4.5
✓ U3.5
▾1.264.5
Inverness CT vs Arbroath, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.50 koti, 4.10 tasapeli, 6.00 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.30, luottamus 4.8/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Inverness2
Arbroath0
▾1.50
▴4.10
▴6.00
X2
▴2.62
O1.5
▾1.30
Ei
▾1.79
O1.5
▴1.30
4.8
✓ O1.5
▴1.304.8
Queen's Park vs Inverness CT, Championship, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 4.75 koti, 3.70 tasapeli, 1.67 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.21, luottamus 6.1/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Queen's Park2
Inverness1
4.75
▴3.70
1.67
2
1.67
U3.5
▴1.32
Kyllä
1.90
X2
1.21
6.1
X2
1.216.1
Inverness CT vs Stenhousemuir, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.90 koti, 3.40 tasapeli, 3.95 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.28, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Inverness2
Stenhousemuir0
▴1.90
▾3.40
▾3.95
2
▾3.95
U3.5
▾1.28
Ei
▴1.87
U3.5
▾1.28
7.5
✓ U3.5
▾1.287.5
Inverness CT vs Morton, Championship, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.36 koti, 4.80 tasapeli, 7.90 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.26, luottamus 4.3/10. Lopputulos 2–0, vihje osui.
Loppu
Inverness2
Morton0
▾1.36
▴4.80
▴7.90
X2
▴3.20
O1.5
▾1.26
Ei
▾1.74
O1.5
▴1.26
4.3
✓ O1.5
▴1.264.3
Livingston vs Inverness CT, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.92 koti, 3.45 tasapeli, 3.90 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.34, luottamus 5.1/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Livingston2
Inverness2
1.92
▴3.45
3.90
1
1.92
U3.5
▾1.34
Ei
▾1.95
U3.5
▾1.34
5.1
U3.5
▾1.345.1
Ayr Utd vs Inverness CT, Championship, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.75 koti, 3.20 tasapeli, 2.57 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.30, luottamus 7.2/10. Lopputulos 1–3, vihje ei osunut.
Loppu
Ayr1
Inverness3
▾2.75
3.20
▴2.57
1
▾2.75
U3.5
▴1.30
Ei
▴1.98
U3.5
▴1.30
7.2
U3.5
▴1.307.2

Kauden tilastot

Challenge Cup Skotlanti · Kausi 2025
10Ottelut Voittoprosentti 100%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5510
Voitot5510
Tasapelit000
Tappiot000
Tehdyt maalit192342
Päästetyt maalit268
Tehtyjen maalien keskiarvo3.84.64.2
Päästettyjen maalien keskiarvo0.41.20.8
Nollapelit314
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-0
Vieras0-9
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras9
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras3
Putket
Voitot10
Tappiot0
Rangaistuspotkut
3/ 3
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–2
0-15
7–1
16-30
7–2
31-45
7–0
46-60
4–2
61-75
12–1
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
46-601
3Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
10 ottelua
Yli 1.590%
9 ottelua
Yli 2.570%
7 ottelua
Yli 3.570%
7 ottelua
Yli 4.530%
3 ottelua

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Chanka Solomon Zimba C. Solomon Zimba 24 MID 6.38

Sarjataulukko

Skotlanti - Championship
# Joukkue O M P
1 Partick 13 17-7 25
2 Raith Rovers 13 20-9 24
3 Dunfermline 13 15-7 24
4 Stenhousemuir 13 13-12 23
5 Livingston 13 18-11 20
6 Inverness CT 13 17-16 19
7 Ayr Utd 12 13-14 15
8 Arbroath 13 7-22 11
9 Morton 12 12-20 10
10 Queen's Park 13 8-22 7
Promotion - Premiership Promotion - Premiership (Promotion: Semi-finals) Promotion - Premiership (Promotion: Quarter-finals) Championship (Relegation) Relegation - League One

Inverness CT – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Inverness CT? NerdyTips tuottaa joukkueen Inverness CT otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 124 ottelua, joissa Inverness CT on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 67.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Challenge Cup -kaudella Inverness CT on pelannut 10 ottelua: 10 voittoa, 0 tasapeliä ja 0 tappiota. Se on tehnyt 42 maalia (4.2 per ottelu), päästänyt 8 ja pitänyt 4 nollapeliä.

Joukkueen Inverness CT arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €900.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Inverness CT päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Inverness CT on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.