Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Leruma United

Leruma United Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

8
Ennustetut ottelut
87.5%
Ennustettavuusaste
DDLDLW
Viimeaikainen vire
0.87
Maalit / ottelu
Leruma United: alle 3,5 maalia viimeisissä 7 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Orbit College vs Leruma United, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.46 koti, 4.30 tasapeli, 6.40 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.21, luottamus 6.1/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Orbit College0
Leruma UnitedLeruma U0
1.46
4.30
6.40
1
1.46
U3.5
1.21
Ei
1.50
U3.5
1.21
6.1
✓ U3.5
1.216.1
Leruma United vs Milford FC, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.00 tasapeli, 2.12 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.52, luottamus 4.5/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Leruma UnitedLeruma U1
Milford FC1
3.40
3.00
2.12
1
3.40
U2.5
1.52
Ei
1.76
U2.5
1.52
4.5
✓ U2.5
1.524.5
Kruger United vs Leruma United, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.59 koti, 3.68 tasapeli, 4.95 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.27, luottamus 6.2/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Kruger United1
Leruma UnitedLeruma U0
1.59
3.68
4.95
X2
2.12
U3.5
1.27
Ei
1.78
U3.5
1.27
6.2
✓ U3.5
1.276.2
Leruma United vs University of Pretoria, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.95 koti, 3.05 tasapeli, 2.36 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.50, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Leruma UnitedLeruma U1
University of PretoriaPretoria U. 1
2.95
3.05
2.36
1
2.95
U2.5
1.50
Ei
1.68
U2.5
1.50
5.0
✓ U2.5
1.505.0
Leruma United vs Venda FC, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.80 koti, 3.48 tasapeli, 2.15 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Leruma UnitedLeruma U 1
Venda FCVenda2
2.80
3.48
2.15
1
2.80
U3.5
1.44
Ei
2.32
U3.5
1.44
5.0
✓ U3.5
1.445.0
Pretoria Callies vs Leruma United, 1st Division, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.25 tasapeli, 4.06 vieras. Best Tip: enintään 2 maalia, kerroin 1.58, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Pretoria CalliesPretoria 1
Leruma UnitedLeruma U2
1.80
3.25
4.06
1X
1.22
U2.5
1.58
Ei
1.73
U2.5
1.58
5.0
U2.5
1.585.0

Kauden tilastot

Tälle kaudelle ei ole saatavilla tietoja

Tämän joukkueen tilastot eivät ole tällä hetkellä saatavilla.

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Leruma United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Leruma United? NerdyTips tuottaa joukkueen Leruma United otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 8 ottelua, joissa Leruma United on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 87.5%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Leruma United päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Leruma United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.